18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sati696

2013-06-11, 15:10
"Parada ruszyła,został syf" ładnie się podsumował :lol:

Zl...........ny

2013-06-11, 15:12
koras1897 napisał/a:

Zioło było jest i będzie. Dla mnie to jakiś k***a absurd jest że jakiś rządowy śmieć mówi mi co wolno robić z moim ciałem a co nie.



Holaaa drogi kolego narkomanie, robić ze swoim ciałem możesz co ci się tylko podoba, palić zielsko, pić kreta do rur, nawet wkładać w dupę ośmiornicę jak ci się zamarzy. Tylko rób to w swojej budzie, żeby inni normalni obywatele nie musieli ciebie oglądać. Proste

Lordzik92

2013-06-11, 15:14
qtacz napisał/a:

@Lordzik
po czesci sie z tobą nie zgadzam, jezeli by zalegalizowali marijuhuyjaen to powinna byc sprzedawana w sklepach i nasionkado kupienia do wlasnego domu bo tak to wyjdzie na ulice jeden z drugim ktorzy dolewali roznych rzeczy albo innego gowna zeby uroslo wieksze szybciej i zeby dawalo mocnego kopa a potem sie okaz ze sprzedal ci jakis syf
tak samo z alkoholem niby ok ale znowu ktos bedzie robil jakis alkochol i potem oslepniesz albo ci naspermi do butelki wymiesza a ty nei bedziesz wiedziec o tym



Rynek sam ich zweryfikuje, tak ja ty wybierasz sobie ulubiona knajpke. ch*jowe zarcie, ktos sie zatrul, reputacja stracona i pozamiatane.
Spojrz na monopol alko w PL (pisze monopol, bo lokalne browary zostaly sprzedane, a na mikro produkcje potrzeba zbyt kosztownej licencji i spelnienia norm), przez to korporacje przejmuja rynek i czy jakosc wzrasta?
To samo z trawa, dodawanie roznych specyfikow bardziej ma na celu zwiekszenie gramatury juz wysuszonego towaru, co odbija sie na jakosci. Ktora w PL jest masakryczna, gdyz towar jest zakazany i drogi...
Zreszta zapewniam cie, ze byli by uczciwy ludzie, ktorzy by chcieli sie wybic wlasnie jakoscia i dazyliby do jak najlepszych rezultatow. Gdy nie ma konkurencji jakosc jest ta sama, lub gorsza, i licza sie tlyko jak najwieksze zyski. Pamietaj o tym. Gdyz te prawo dotyczy wszystkiego co ma monopol.

koras1897

2013-06-11, 15:18
@Zly_wrecz_okropny
Własnie zjebcu chodzi o to że nie wolno mi się kitrać w domu i palić.

di...........os

2013-06-11, 15:22
Lordzik92 napisał/a:

Trawa powinna byc zalegalizowana, by mozna bylo normalnie uprawiac i sprzedawac swoj produkt (wolny rynek) ale zarazem powinien byc wprowadzony zakaz uzywania w miejscach publicznych tak jak podobnie zrobiono z alkoholem. Oraz 18+.
Niewarto powolywac sie na moralnosc, gdyz jest to prywatna sprawa kazdego czlowieka.

A na sprzedazy mozna by bylo dorobic, i stworzyc nowa turystyke ;)
To samo powinni zrobic z alko, tak jak jest w krajach srodziemnomorskich, ze kazdy moze sprzedawac swoje trunki na ulicach. Bardzo dobre rozwiazanie dla dorabiajacych emerytow.




Mówisz tak, bo nie znasz ludzi, którzy przez zielsko sfiksowali. I tu nie należy się odwoływać do swojego doświadczenia (i mnie zdarzały się w liceum miesiące, w których dzień w dzień coś paliłem; później mi się po prostu znudziło). Gdybyście znali ludzi zmienionych przez zielsko, choćby nie wiem co, bylibyście przeciwnikami legalizacji. Oczywiście znam i takich, którzy nie mają podobnych problemów... Ale skąd początkujący palacz ma wiedzieć, czy to gówno zlasuje mu mózg?

AstaMan

2013-06-11, 15:25
Jak zwykle jak są jakieś normalne filmiki nie od "sławniejszych" to sadistic player
ale jak jakaś pyta czy inne gówna to youtube żeby zaliczało im obejrzenia

Lordzik92

2013-06-11, 15:46
dionizodoros napisał/a:




Mówisz tak, bo nie znasz ludzi, którzy przez zielsko sfiksowali. I tu nie należy się odwoływać do swojego doświadczenia (i mnie zdarzały się w liceum miesiące, w których dzień w dzień coś paliłem; później mi się po prostu znudziło). Gdybyście znali ludzi zmienionych przez zielsko, choćby nie wiem co, bylibyście przeciwnikami legalizacji. Oczywiście znam i takich, którzy nie mają podobnych problemów... Ale skąd początkujący palacz ma wiedzieć, czy to gówno zlasuje mu mózg?



To samo mozna powiedziec o alko. To ze codziennie widze meneli, nieznaczy ze mam komus zakazywac picia... Owszem trawa zmienia, niektorych ma sie ochote zajebac, bo z czlowieka robi sie smiec. Ale niedajmy sobie wlezc naglowe wlasnie takim ,,smieciom", i sami decydujmy o tym co jest dla nas dobre.
A tak btw. w pierwszym lepszym markecie, masz na kazdym regale, cos co moze posluzyc jako narkotyk, ktory da ci mocna faze. I wiekszosc co robila eksperymenty z tymi srodkami, tez niewiedziala co sie moze stac. A to ze potem problemy z watroba, trudno...

Dajmy ludziom wolna reke, pozwolmy rynkowi dzialac na naturalnych zasadach, gdzie najslabsi musza zginac w imie dobra ogolu.

andrewerty

2013-06-11, 15:48
monto napisał/a:

zawsze chciałem zobaczyć jak pyta robi wywiad z łysymi dresami, a nie gimbusami i jakimiś ciotami, może raz by im ktoś jedynki na spacer wyprowadził



zauważ że to właśnie cioty i gimbusy ze sraczką w głowie chodzą na takie marsze a nie łyse dresy

Sert93

2013-06-11, 16:14
Elektorat Paligniota... serce ściska co się dzieje z Polską...

abdul

2013-06-11, 16:39
nabijanie statystyk na palaczach trawki to glupota i rozrzutnosc. nawet wieksza, niz reprezentowana na filmie

Peter-Norivotset

2013-06-11, 17:01
Kto daje piwa dla tego zj***nego tematu... Humor dla ułomnych.

DuckDodgers

2013-06-11, 17:29
dionizodoros napisał/a:


Mówisz tak, bo nie znasz ludzi, którzy przez zielsko sfiksowali.


Ja też nie znam. Za to znam mnóstwo takich których doszczętnie zniszczył alkohol kupowany legalnie w sklepie. Od papierosów i alkoholu się przekręca co roku w ch*j ludzi od marijuany jeszcze nikt nie umarł, taki paradoks.

JabbaRider

2013-06-11, 18:43
Co wy pie**olicie? Dealerzy dolewają czegoś do swoich wyrobów?
Spróbuj dolać domestosu do paprotki od mamy albo jakiegoś innego kwiatuszka, zobaczymy czy wyrośnie SZYBKO i czy będzie miało kopa