18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopek

2013-06-11, 14:27
Wydaje mi się, że nie ale jeśli nawet to mam już świetną odpowiedź xD

Ma...........91

2013-06-11, 14:29
@monto



Chlopie. Oto tutaj chodzi. Kto normalny wk***ial by 2 metrowych skinheadow? :p

Myszka696

2013-06-11, 14:34
Ta babka z 2:54 wygląda jak pirat.. Dłuższą chwilę zajęło mi zorientowanie się,że to parasol a nie hak:D

cerastes

2013-06-11, 14:39
przecież to jest ścierwo społeczne.. i ja mam ich k***a tolerować ?

laqum

2013-06-11, 14:40
pyta.pl... lamuski... jak podszedł do mojego kumpla i spytał się czy jest gejem, on odpowiedział, że z jego rodzicami się nie upodabnia i ten gościu z mikrofonem buraka strzelił, nawet się nie odezwał....

Cossmos

2013-06-11, 14:41
Ale tak na serio: na ch*j? Po co? Jedyny argument - "jak zalegalizują, to państwo zarobi". Na czym k***a zarobi? Na 1/1000000 społeczeństwa? Ten super zajebisty marsz, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to ch*jstwo do niczego nie jest potrzebne i jest zwyczajnym wymysłem. A Palikot korzysta z naćpanych debili, bo jest okazja. Jedna z największych szmat w polskiej polityce. Już stał po każdej stronie: katolików, pedałów, ateistów, patriotów, prawicowców, lewicowców, a teraz zgrywa głupka i popiera maryche i zdejmowanie krzyża. A wy ćmoki w to wszystko wierzycie i powtarzacie za nim "j***ć krzyż, dawać zioło".

koras1897

2013-06-11, 14:42
Zioło było jest i będzie. Dla mnie to jakiś k***a absurd jest że jakiś rządowy śmieć mówi mi co wolno robić z moim ciałem a co nie.

Lordzik92

2013-06-11, 14:43
Trawa powinna byc zalegalizowana, by mozna bylo normalnie uprawiac i sprzedawac swoj produkt (wolny rynek) ale zarazem powinien byc wprowadzony zakaz uzywania w miejscach publicznych tak jak podobnie zrobiono z alkoholem. Oraz 18+.
Niewarto powolywac sie na moralnosc, gdyz jest to prywatna sprawa kazdego czlowieka.

A na sprzedazy mozna by bylo dorobic, i stworzyc nowa turystyke ;)
To samo powinni zrobic z alko, tak jak jest w krajach srodziemnomorskich, ze kazdy moze sprzedawac swoje trunki na ulicach. Bardzo dobre rozwiazanie dla dorabiajacych emerytow.

Inferno777

2013-06-11, 14:47
Tak samo jak z pedałami na tych swoich poj***nych paradach. Jak ktoś lubi palić to niech sobie pali i już. Były pierwsze marsze ileś tam lat wstecz, wtedy można było jeszcze dać się nabrać, że to w ramach protestu przeciwko bardzo restrykcyjnemu prawu antynarkotykowemu w Polsce. A teraz - happeningi, na których lansuje się pan Palikot wśród najaranego tłumu zazwyczaj gówniarzy, który to motłoch myśli, że jak się wszyscy dookoła ubakają to będzie zajebiście i to jest cel całego MWK. Zaznaczę jeszcze, że jako podróżnik astralny nie jestem bynajmniej za zakazywaniem i karaniem za używki wszelkiej maści, ale na pewno takie marsze nie są fajne i nie pomogą nic w tej sprawie, a wręcz przeciwnie. Uff, lżej. Poproszę jeszcze o trochę maści na ból dupy.

DuckDodgers

2013-06-11, 14:47
k***a tak to nigdy nie zalegalizują jak ludzie będą szli żeby się naj***ć i robić syf. Ta sama mentalność co pedałów albo tego marszu szmat. Idą o coś niby walczyć robią gimelę i się dziwią że ludzie tego nie akceptują :facepalm:

Seboolek

2013-06-11, 14:49
Te smarki najlepsze :D Nawet nie potrafił powtórzyć "patologiczna" tak jak należy.

Te smarki najlepsze. Nawet nie potrafił powtórzyć "patologiczna" tak jak należy.

ValvePlsFix

2013-06-11, 14:54
@up a ja mysle, że to była chwila ciszy, ze względu na to jakimi idiotami jesteście.
"z jego rodzicami się nie upodabnia"
:facepalm:

nie @up tylko @lakum :P

goderz

2013-06-11, 14:54
@Cossmos

Pójdziesz na jakikolwiek marsz, protest czy pikietę i spośród tysiąca osób na pewno znajdziesz kilka pojebów ze zrytymi głowami z których zrobisz tak wyśmienity materiał jaki zrobiła pyta. "A wy ćmoki w to wszystko wierzycie" - Ty za to wierzysz w wiarygodność jakiegoś dennego materiału od dennych ludzi. Pomijam już fakt, że większa część fanatyków, zwolenników i aktywistów Wolnych Konopi nie popiera działań palikota, w tym ja, jednak dochód pieniężny musi skądś pochodzić, prawda?

Ludzie, takie materiały są robione dla beki i tak też trzeba je odbierać.

qtacz

2013-06-11, 14:57
@Lordzik
po czesci sie z tobą nie zgadzam, jezeli by zalegalizowali marijuhuyjaen to powinna byc sprzedawana w sklepach i nasionkado kupienia do wlasnego domu bo tak to wyjdzie na ulice jeden z drugim ktorzy dolewali roznych rzeczy albo innego gowna zeby uroslo wieksze szybciej i zeby dawalo mocnego kopa a potem sie okaz ze sprzedal ci jakis syf
tak samo z alkoholem niby ok ale znowu ktos bedzie robil jakis alkochol i potem oslepniesz albo ci naspermi do butelki wymiesza a ty nei bedziesz wiedziec o tym

czaspogardy

2013-06-11, 15:09
Choć jestem za legalizacją to na te marsze nie chodzę z kilku powodów:
-Ludzie w wolnych konopiach dzięki prohibicji mają pracę, wcale im na legalizacji nie zależy
-Palikot
-Gimbusy
-Debile
Potem wszyscy zdziwieni dlaczego nie ma legalizacji. Niepalący jak sobie wyobraża młodego marihuaniste to nie widzi normalnego człowieka, palącego od czasu do czasu trochę inny papieros tylko widzi j***nego gimba co ma gówno w głowie.