18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skradzione konto World of Warcraft.

Lidder • 2010-02-15, 18:13
Koleś nazywa się Francis. Niedawno skradziono mu konto w WoWie i postanowił podzielić się swoimi uczuciami z ludźmi poprzez wrzucenie filmiku na Youtube.


mcmt

2010-05-02, 12:04
Tez sporo grywalem swojego czasu, 5 lat poswiecilem dla Battlefield 2. Bylem najlepszym pilotem JET'ow w europie, do dzis jak sie wpisze mojego nick'a w googlu/video.google sa tego slady 8-) . Na jednym z wywiadow sa moje fotki :facepalm: .
Generalnie e-sport to dobre hobby, swietnie zachowany jest stosunek poswieconego czasu i pieniedzy do efektow; tak po 2 latach grania, mozna sie wybic na scenie i uczestniczyc w rozgrywkach miedzy-narodowych na przyklad w Team Poland albo nalezec do mocniejszego, sponsorowanego teamu i zarabiac grajac.
W kartingu, czy ogolnie sporcie wyscigowym jest znacznie trudniej, zarowno finansowo, jak i czasowo - aczkolwiek karting i motoryzacje spostrzegam jako zajecie ciekawsze.
Paintball tez ciagnie za soba siano.

Sa hobby, ktore chcialbym realizowac, sa bardziej ekstremalne finansowo jak: http://aircombat.com/ Gdzie jeden "wypad" to minimum 3000usd 8-)
czy chocby to: http://www.joemonster.org/art/13988/FPV_czyli_i_ty_mozesz_zostac_pilotem_bez_licencji
Jeden zly ruch moze kosztowac 4000pln :-P

Zmierzam do tego, ze symulator komputerowy jest korzystny w stosunku fun/cena, dlatego tak duzo ludzi jest uzaleznionych.

Ale chocby nie wiadomo co by mi sie stalo, nie odpie**olilbym takiego filmiku na youtube przeciez. Grubas ewidentnie je, spi i gra. Psychiatryk, tudziez pierwsza milosc... ZYWA oczywiscie :!:

BÃ...........³g

2010-05-02, 14:25
kidlex napisał/a:

Napisal to koleś który odświeża temat z lutego



Przeglądam całość forum, a Tobie ch*j do tego. Koniec dyskusji.

mcmt

2010-05-04, 18:18
Nie wiem czy to jest mozliwe, czy nie sa to ukoloryzowane wypowiedzi despotycznych kochankow... W kazdym razie nie rozumiem tego, pomimo iz byl czas, ze e-sport traktowalem jak prace.

BÃ...........³g

2010-08-25, 18:51
Co do e-sportów nie chodzi tu o ich umniejszanie.
Chodzi raczej o fakt że osoby uprawiające te "sporty" oddzielają się od społeczeństwa, zamykają w wirtualnym świecie.

Spójrzcie na niego: spasiony, zaniedbany, psychika w rozsypce.

To nie jest rodzaj aktywności którą należy pochwalać, to ucieczka od złego świata do świata, gdzie każdy ma równe szanse.
Tam nikt nie ocenia nikogo po wyglądzie - oni tworzą swoją nibylandie.
Wszystko ok, tylko to zamki z piasku, takim osobom trzeba pomagać znajdować sens w realnym życiu.

To niezdrowe i gdy porzuci tą grę, będzie żałował.