18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoszenie sąsiada i kara

T3RMINATOR • 2021-02-14, 22:37
Koleś przejechał sąsiada a następnie został podpalony. Chiny


shiters

2021-02-15, 23:07
JebacToGowno napisał/a:

Mniejszy wstyd niż burackie audi.



ktos z pracownikow audi wyr*chal ci zone czy jak? xD
jak mozna miec jakiekolwiek awersje do kawałka metalu z danym logo

JebacToGowno

2021-02-16, 08:45
shiters napisał/a:

ktos z pracownikow audi wyr*chal ci zone czy jak? xD
jak mozna miec jakiekolwiek awersje do kawałka metalu z danym logo



Nie.
Po prostu nie podobają mi się te uta. Są brzydkie. Przekombinowane stylistycznie. Mają za duże karykaturalne wręcz grille i światła oraz całe fronty zrobione by trafiały w gust 13 letnich cyganów.
Ostatnim ładnym AUDI było A6 C4 czyli 100 po lifcie. Potem po pojawieniu się "żółwia" marka stylistycznie zaczęła się staczać. Jednocześnie zaczął zmieniać się profil kierowcy audi. O ile wcześniej marką tą interesowali się taksówkarze i lekarze, tak od tego mniej więcej momentu zaczęła stawać się ulubioną marką buractwa, dresów i wszelskiej maści bezgustnych wieśniaków do tej pory jężdzących golfem 3 lub bmw.
Tak. Wieśniaki, sebiksy, kapelusze... no całe to drogowe ścierwo i społeczny odpad z golfów i beemek zaczął przesiadać się do audi. To było już prawie 20 lat temu i tak już zostało.
AUDI w Polsce to sztuma, siara, wstyd. Prędzej jeździłbym Dacią Logan niż Audi.
No i oczywiście audi jest brzydkie. I na koniec ta sp***olona reklama z radia. "Przewaga dzięki technice". Ja pie**ole. Przecież to rasowe szczucie jednego janusza na drugiego. I potem widzę te k***y na drodze jak mało się nie zesrają byle kogoś wyprzedzić. Bo im helmut w radiu powiedział że mają "przewagę" a ich j***ny januszowy łeb musi nadrobić kompleks małego fiuta wpie**alając się przed kogoś byle być pierwszym w kolejce do gminnego ośrodka pomocy społecznej.
Taka to marka.