18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny sadysta

Jesse.Pinkman • 2021-10-25, 22:35
Niektórzy skośni to mają nieźle nasrane we łbach.

Janko

2021-10-26, 08:59
Jacob__ napisał/a:

Zaj***łbym żółtemu ku*asowi matkę za to, oby karma odebrała mu wszystko co ma razem z rodziną i przyjaciółmi. Tfu ty k***o niedoj***na und
Ty jesteś jakiś poj***ny czy jak? Czym różni się życie kota czy psa od twojego, to też istoty, które czują ból, strach i miłość, gdybym mógł odj***łbym temu skośnemu całą rodzine jak tu stoję. Dlaczego jesteście tak strasznie bezuczuciowi do zwierząt? Ten świat jest popie**olony.



A ciebie to już całkiem ostro poj***ło za j***nego sierściucha zaj***łbyś ludzi zamień sadystik na kółko różancowe

mar077

2021-10-26, 09:02
Nie jestescie obiektywni. Prawdopodobnie go udrapał i dostal karę. Takie sk***iele są najpierw się łasza a pozniej drapią z nienacka. Tak że koles usprawiedliwiony.

molkkin

2021-10-26, 09:29
Tak ładnie bawił się z kotkiem a kotek nie chciał

GURUdks

2021-10-26, 11:21
Ony sk***iela wkrótce na hardzie pokazali.

Bobiczek

2021-10-26, 11:35
Taki miły kotek do obcych, a ja mam dwa tygodnie już brytyjskiego i nawet nie wyjdzie z do mnie

Adam_WKLADAM

2021-10-26, 11:35
Jacob__ napisał/a:

k? Czym różni się życie kota czy psa od twojego, to też istoty, które czują ból, strach i miłość, gdybym mógł odj***łbym temu skośnemu całą rodzine jak tu stoję. Dlaczego jesteście tak strasznie bezuczuciowi do zwierząt?



powiem ci jedno: JEBAC KOTY bo to sk***ysyny i ich milosnikow bo to pedaly

a ty tez niezle jebniety jestes bo zabil bys temu skosnookiemu cala rodzine za to co on sam odj***l... doprawdy oszalamiajacy pokaz empatii i szacunku do zycia oraz istot czujacych z twojej strony

orkowiec

2021-10-26, 12:26
wojtekpwse napisał/a:

Biednego kota frajer maltretuje. Karma go dojedzie. Będzie jechał na swoim kiblu i wpadnie pod ciężarówkę. Tak czuję.



Nie oszukujmy się, że śmierć nie jest najgorsza. Ale zemsta poprzez inne osoby też jest zła. Człowieka można złamać fizycznie, psychicznie, emocjonalnie, a jak już przestanie się tlić w jego oczach jakikolwiek blask życia i radości, wtedy za nogę i o chodnik i krawędź schodów

zipi

2021-10-26, 12:38
Małpkiskaczą napisał/a:

uff dobrze, że to nie facet ścinający krzyż, inaczej sadisticowy "zolnierze maryi' dostali by zawału.



w każdym kraju was nienawidzą "lewackich ścierw" nikt nie chce z wami koegzystować i jak w koncu ludzie się obudzą to skonczycie z tymi murzynami na jednej wyspie, a pamietajcie ze to własnie murzyni was k***a najbardziej nienawidzą i są najwiekszymi rasistami, a od siebie dodam j***ć kazdą religie, bo jak wiadomo lewactwo polskie jebie tylko chrześcijan, a inne "MNIEJSZOSCI" ala muzłumaństwo całuje po dupie ( a jak wiadomo ich jedynym argumentem zeby j***ć katoli jest
" gwałty na dzieciach " gdzie robi to moze 10 księży w Polsce, a u muzłumanów nawet mozna wziąć slub z 6 latką, ale ch*j z tym wtedy nagle o tym zapominają X XD jestescie k***a taką zakąłą w każdym kraju ze ja pie**ole, j***ć was.

chitlerowiec

2021-10-26, 13:06
nastuh napisał/a:

chcialbym kiedys byc swiadkiem czegos takiego



Tylko świadkiem? Bierz sprawy w swoje ręce!

kalcifer

2021-10-26, 13:11
To się nazywa zmiękczanie kebaba. :-P

baronturbina

2021-10-26, 13:41
nastuh napisał/a:

chcialbym kiedys byc swiadkiem czegos takiego


Poproś matkę niech ci film z twojej pierwszej komunii puści.

Manii

2021-10-26, 14:35
"Dobrze zrobyl"

- Janusz Sadol

vodka81

2021-10-26, 15:12
a tych żółtych k*** nie szkoda, jak dla mnie to hamerykanie mogli by kolejną atomówką dobić skośnych sk***ysynów
yellow lives dont matter

Zgniatacz23

2021-10-26, 15:43
Było raz a dobrze i do gara a tak to sadysta

solight

2021-10-26, 16:26
Oby zdechł ten podły śmieć w męczarniach