18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny sadysta

Jesse.Pinkman • 2021-10-25, 22:35
Niektórzy skośni to mają nieźle nasrane we łbach.

Jacob__

2021-10-26, 01:34
Zaj***łbym żółtemu ku*asowi matkę za to, oby karma odebrała mu wszystko co ma razem z rodziną i przyjaciółmi. Tfu ty k***o niedoj***na

Adam_WKLADAM napisał/a:

co wy sie tak spiszczacie nad sierściuchem??
Na nagraniu widzimy jak pracownik chinskiego uber eats wybiera najświezszy towar dla swojego klienta.



Ty jesteś jakiś poj***ny czy jak? Czym różni się życie kota czy psa od twojego, to też istoty, które czują ból, strach i miłość, gdybym mógł odj***łbym temu skośnemu całą rodzine jak tu stoję. Dlaczego jesteście tak strasznie bezuczuciowi do zwierząt? Ten świat jest popie**olony.

blackrotor92

2021-10-26, 01:55
Pewnego razu kot moich sąsiadów nawiedzał mój garaż i regularnie wypróżniał się w owym miejscu ... kierowały mną pobudki niemalże takie same jak chińczykiem ale mama powiedziała kiedyś "Dominik nie bądź takim ch*jem jak Twój stary" więc nic nie zrobiłem kotu. Zgłaszałem to do sąsiada wielokrotnie ale on stwierdził że to tylko kot i musi chodzić gdzie chce. Zrządzenie losu powiecie lub karma ale kot przeciskając się do garażu zaczepił o kabel i lampa podczerwona która była wyłączona spadła z uchwytu i włączyła się. Garaż był drewniany dodam i jak rano wstałem to po garażu i dwóch pojazdach zostało tyle co po kocie. Na szczęście ubezpieczalnia zapłaciła więcej niż były warte ale do rzeczy... morał jest taki :
" postawiłem teraz garaż z pustaka i zalęgły się myszy" ch*j mi w dupe.

nastuh

2021-10-26, 02:06
chcialbym kiedys byc swiadkiem czegos takiego

Krakus36

2021-10-26, 02:33
Zwierzętom to się nie należy takie traktowanie, ja nienawidzę psów ale nie karam ich bestialsko do póki nie odpie**olą pogryzienia ale kota bić po co? łapie robactwo i szczury które kurestwo roznoszą... i najważniejsze łapią gołębie sraluchy xD pożyteczne sierściuchy, szkoda mi kotka z nagrania , a chińczyka nie niech zdechnie wraz z wszystkimi wkoło...

ProVVe

2021-10-26, 03:13
Skośne to skośne bawią się jedzeniem dzikusy. Einstein miał o niech podobne zdanie :-D

SupremeLeader

2021-10-26, 03:50
Jacob__ napisał/a:

Zaj***łbym żółtemu ku*asowi matkę za to,
Ty jesteś jakiś poj***ny czy jak? Czym różni się życie kota czy psa od twojego, to też istoty, które czują ból, strach i miłość, gdybym mógł odj***łbym temu skośnemu całą rodzine jak tu stoję. Dlaczego jesteście tak strasznie bezuczuciowi do zwierząt? Ten świat jest popie**olony.



Przez przypadek dałem ci piwo ty j***ny zdebilały hipokryto. Piszesz o poszanowaniu życia sierściucha w tym samym zdaniu, w którym deklarujesz chęć odj***nia gościowi niewinnej matki i rodziny. I jeszcze wpie**alasz wstawkę o uczuciowości. No k***a debil roku.

zygmuntt

2021-10-26, 05:05
Kitku zaufał frajerowi. Sadistic. No ale jednak przykro.

MisiaXD

2021-10-26, 06:05
Typ sobie wkręcił ze jest Hulkiem walczącym z loki :mrgreen:

Speakerninja

2021-10-26, 07:07
Typowa skośnooka p*zda, która w szkołe była miziana Qtqzem po ryju przez kolegów z klasy. wyżywa się na słabszych istotach i zapewne jest teraz z siebie dumny.

Siercściu widać, że lubił ludzi i był przyjacielsko nastawiony ,ale musiał się trafić kiblarz i dać upust emocjom.


Oby jadąc na swoim nocniku został rozpołowiony przez jadącego tira bądź pociąg i Oby był w pełni świadomy nim upłynie z niego ostatnia kropla sp***olonej krwi.

QastroleQ

2021-10-26, 07:18
No i dobrze zrobił sierściuchowi

notak

2021-10-26, 07:32
żeby jeszcze obiad to w tamtej kulturze bym zrozumiał, ale to jakiś znęcający się debil

Exclip

2021-10-26, 08:16
Małpkiskaczą napisał/a:

uff dobrze, że to nie facet ścinający krzyż, inaczej sadisticowy "zolnierze maryi' dostali by zawału.



Gimbaza won do lekcji.

pytolsky

2021-10-26, 08:41
maddog77 napisał/a:

Dlaczego te filmy nigdy nie mają zakończenia jak oprawca dostaje srogi wpie**ol.



Bo jesteście bandą lamusów . Trudno nagrać coś, co się z tego powodu nie wydarza.

En...........94

2021-10-26, 08:55
Oby do zobaczenia na hardzie...