18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny dyscyplinuje niewierną żonkę

Jesse.Pinkman • 2021-12-10, 21:00
Rogi mu doprawiała więc postanowił się z nią rozprawić.

0700zglossie

2021-12-11, 02:55
Baranozo napisał/a:

Jaki Franek Kimono!? Włącz sobie piosenkę raz jeszcze i wtedy napisz kto te słowa 'powiedział'.



Chodziło mi o kawałek w którym ten tekst występuje ale oczywiście musiałeś się dopie**olic i nie mów mi co mam robić baranie, przepraszam źle przeczytałem nick, baranozo.


sothis napisał/a:

Zawsze miło poobserwować patolę z dystansu. Z bliska debile są kłopotliwi, a to trzeba się z nimi użerać, a to ich karcić.. . A tutaj jak w zoo. Patrzysz i obserwujesz, jak taki robi z siebie coraz większego debila. Żadnego problemu, żadnego wysiłku. I tylko miło pomyśleć, że kmiotki i ich problemy rodem z faveli są równie daleko, co Brazylia.



Bliżej debila nie może być nikt niż Ty debilu.

TomekF06

2021-12-11, 03:32
W życiu bym swojej żony nie uderzył, nie ważne z kim by mnie zdradziła. Spakował bym i powiedział grzecznie narka, miłego życia. Dlaczego wyzywacie od suk? Przed zdradą wszystko ok, romantyczne kolacje, miłość do deski a po najgorsze k***isko? To ta sama kobieta przecież.

v_valdi

2021-12-11, 05:40
jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?

Zasysacz

2021-12-11, 07:03
v_valdi napisał/a:

jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?



Masz racje tak samo pomyślałem. Na moje oko to jakaś gra wstępna tylko hińska może dla tego nie rozumiemy :P

Kurde26

2021-12-11, 08:07
A ona się cieszy bo mąż się w końcu uruchomił w łóżku.

McQurwa

2021-12-11, 08:21
v_valdi napisał/a:

jakieś to sztuczne jest , nikt tego nie widzi ?



Jak ich cały ten świat „made in china”

sothis

2021-12-11, 09:22
0700zglossie napisał/a:

Chodziło mi o kawałek w którym ten tekst występuje ale oczywiście musiałeś się dopie**olic i nie mów mi co mam robić baranie, przepraszam źle przeczytałem nick, baranozo.
Bliżej debila nie może być nikt niż Ty debilu.



:D
I nawet takie egzemplarze próbując rzucać odchodami nieświadomie komplementują adwersarza :D
Ot, internet. Piękna rzecz :)

htp

2021-12-11, 10:13
Widać różnice kulturowe, nie używa deski, nie kopie po głowie.

kazikstopa

2021-12-11, 10:33
Rogi też ma skośne.

Rozjebie

2021-12-11, 11:52
TomekF06 napisał/a:

. Dlaczego wyzywacie od suk? Przed zdradą wszystko ok, romantyczne kolacje, miłość do deski a po najgorsze k***isko? To ta sama kobieta przecież.



Nie podoba mi sie Twoje lewackie podejście.
Próbujesz wybielać zdradę? Przecież to najgorsze, co można zrobić drugiemu człowiekowi.
W wojsku za zdradę jest kula w łeb, a nie spakowanie sie i grzeczne pożegnanie :)

ProVVe

2021-12-11, 12:50
Drugi raz wygrala nie dala grama satysfakcji. Pewnie mocniej ja kochanek podczas bzykania klepał :-D

Mirek19850509

2021-12-11, 12:55
Pracujac kiedys w korpo <powiem tak co druga porządna grzeczną kobietka ,kochajaca zona i matka ,daje dupy za stanowiska ,wiec piszecie ze kirwiska a sami macie rogi i nawet do tego nigdy w zyciu nie dojdziecie, taka prawda ,czy sie wam podoba czy ja ruch :-/ alem nawet za to żebym sie zgodził na urlopy wtedy kiedy ,mężowie mieli urlopy zeby kochające sie pary mogly w tym samym czasie razem spędzić urlop .wiec zycie panowie .takie jest i nic nie poradzimy na to :-/ :cry: :shock:

baronturbina

2021-12-11, 12:59
Rozjebie napisał/a:

Nie podoba mi sie Twoje lewackie podejście.
Próbujesz wybielać zdradę? Przecież to najgorsze, co można zrobić drugiemu człowiekowi.
W wojsku za zdradę jest kula w łeb, a nie spakowanie sie i grzeczne pożegnanie


Tego cię w WOT’cie nauczyli? Dzięki bogu że takie kozaki jak jak ty bronią Podlasia.

wusi77

2021-12-11, 22:08
Gdyby ta dziewczyna była moją córką to wydłubał bym temu małemu rogatemu p*zdeuszowi oczy łyżeczką do herbaty

dadar123

2021-12-13, 22:16
Te żółte sk***ysyny są gorsze od ruskich bandziorów