18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoki narciarskie w TVN

promptenmeier • 2021-10-18, 23:25
Trzeba przelecieć wszystkich rywali


Payan

2021-10-19, 09:01
Zaraz cię "atomówki" - co za nazwa k***a, zjedzą w komentarzu albo na prywatnym.

MrFalken

2021-10-19, 09:08
Akurat w tym roku to tylko w TVN będą skoki., a w TVP ewentualnie konkurs zjeżdżania po kościelnych schodach na tacy ofiarnej o nagrodę proboszcza w postaci 2 małych chłopców. Jednego i drugiego nie oglądam, bo szkoda mi czasu - za mało wywrotek.

~Angel

2021-10-19, 09:18
Cieszcie się że Polszmat nie ma praw do transmisji skoków ;-)



Co do prywatnych TV to dla mnie mogą sobie puszczać co chcą i nikt nie każe nikomu oglądać danej stacji - od tego jest pilot i własny mózg aby decydować co człowiek chce oglądać.
Telewizja publiczna zawsze była większą lub mniejszą tuba propagandową rządzących i tak jest na całym świecie - szkoda tylko że za publiczne pieniądze. W PL propaganda TVP osiągnęła już dno i jest na poziomie propagandy w Korei Północnej.

Ktoś może się śmiać ale jeszcze kilkanaście lat temu obiektywnymi informacjami mogła chwalić się TV Trwam ale to dość odległe, krótkotrwałe i zapomniane czasy.

pixastudio

2021-10-19, 09:20
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem czy jesteś jeszcze młody i głupi czy tylko głupi, ale po to istnieją na świecie telewizje państwowe żeby być właśnie tubami propagandowymi rządu.
Jeśli sądzisz że np w niemczech czy gdzieś indziej w Europie gdzie telewizje są utrzymywane przez skarb państwa są obiektywne to jesteś głupszy niż można to sobie wyobrazić,
TVP za rządów PiS jest tubą propagandową PiS, bo TVP jest własnością Skarbu Państwa a nim zarządza rząd. Psa, który rzuca się na swojego Pana się usypia a nie karmi. Tak było, jest i będzie.
Wcześniej TVP było tubą pie**olonych Odpadów i jakoś tłumoki lewackie nie widza w tym problemu. I jeśli kiedyś lewactwo w jakiś sposób wygra wybory w Polsce to też zamienią ją w swoją tubę.
Jeszcze jako bonusik masz link do Wikipedii z mapką Europy gdzie masz podane na tacy w jaki sposób są finansowane telewizje publiczne. Podaję go bo widać jesteś za głupi żeby go samemu znaleźć bo byś takich bzdur nie pisał.



Piszesz coś o lewactwie, a TVP była najbardziej obiektywna za lewackiego SLD, kiedy nawet premier nie mógł liczyć na przemilczanie pewnych faktów ale tego nie wiesz, bo wtedy skakałeś jeszcze z jajka na jajko. Czasy, które powinieneś pamiętać, to gdy służby chciały wyrwać laptopa latkowskiemu, w TVP pokazywano też treści taśm u Sowy. W dzisiejszej publicznej telewizji słusznie zwanej partyjną nie znajdziesz ani jednego materiału przeciwko pisowi. Już trwam jest bardziej "obiektywna" ale to zależy jaki interes ma w tym Rydzyk.

MrFalken

2021-10-19, 09:29
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem czy jesteś jeszcze młody i głupi czy tylko głupi, ale po to istnieją na świecie telewizje państwowe żeby być właśnie tubami propagandowymi rządu.
Jeśli sądzisz że np w niemczech czy gdzieś indziej w Europie gdzie telewizje są utrzymywane przez skarb państwa są obiektywne to jesteś głupszy niż można to sobie wyobrazić,



Ty natomiast i stary i głupi jesteś, więc już ratunku nie ma...

"Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cech*jące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu" - to z ustawy i tym ma być telewizja publiczna, a nie tubą rządu pisowski capie.

Jest różnica, między 100% obiektywizmem, którego nikt się nie spodziewa i nie oczekuje po telewizji publicznej, a 100% tubą propagandową do porzygu, wiejącą debilizmem i manipulacją skierowaną do najgłupszych i posługującą się najbardziej prymitywnymi technikami sterującymi ciemnym ludem. Nie po to są telewizje publiczne, bo w ten sposób przestają być telewizjami publicznymi. Jak nie dostrzegasz tej różnicy, to źle z tobą.

A TVN może sobie być tubą nawet czterookich czarownic, albo puszczać 24/7 relacje z obierania marchewki - i nikogo to nie obchodzi, bo to telewizja prywatna. Jak pis chce sobie robić tubę, to niech użyje tv trwam i tam niech karmi upośledzoną część kraju tą gównopapką dla pozbawionych mózgu katopatusów i nadaje transmisje z sakramentu molestowania. Ale z publicznej telewizji niech nie robią ku*wy dla upośledzonych.

Pan_Cernik

2021-10-19, 10:01
pixastudio napisał/a:

Piszesz coś o lewactwie, a TVP była najbardziej obiektywna za lewackiego SLD, kiedy nawet premier nie mógł liczyć na przemilczanie pewnych faktów ale tego nie wiesz, bo wtedy skakałeś jeszcze z jajka na jajko. Czasy, które powinieneś pamiętać, to gdy służby chciały wyrwać laptopa latkowskiemu, w TVP pokazywano też treści taśm u Sowy. W dzisiejszej publicznej telewizji słusznie zwanej partyjną nie znajdziesz ani jednego materiału przeciwko pisowi. Już trwam jest bardziej "obiektywna" ale to zależy jaki interes ma w tym Rydzyk.




SLD w tamtych czasach powstało na bazie PZPR czyli to nie jakieś lewactwo tylko zwykłe komuchy. U komuchów walka o stołki między sobą jest czymś normalnym, u nich nie ma przyjaciół, kolegów partyjnych są tylko rywale. Więc nic dziwnego że telewizja publiczna za czasów SLD "waliła w swoich".
Nie oglądam telewizji więc od czasu kiedy w Polsce rządziły lewackie k***y z PSLem. Ale z tego co mi wiadomo to jedyna różnica jaka jest to taka że za czasów lewackich kurew większość mediów z TVP na czele były tubami propagandowymi na usługach rudej k***y. A za czasów PiS media nazistowskie czy żydowskie robią wszystko żeby oczernić rząd więc PiS musi się jakoś bronić przed tymi k***ami. Czyli mieć własną tubę propagandową.


MrFalken napisał/a:

Ty natomiast i stary i głupi jesteś, więc już ratunku nie ma...
"Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cech*jące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu" - to z ustawy i tym ma być telewizja publiczna, a nie tubą rządu pisowski capie.
Jest różnica, między 100% obiektywizmem, którego nikt się nie spodziewa i nie oczekuje po telewizji publicznej, a 100% tubą propagandową do porzygu, wiejącą debilizmem i manipulacją skierowaną do najgłupszych i posługującą się najbardziej prymitywnymi technikami sterującymi ciemnym ludem. Nie po to są telewizje publiczne, bo w ten sposób przestają być telewizjami publicznymi. Jak nie dostrzegasz tej różnicy, to źle z tobą.
A TVN może sobie być tubą nawet czterookich czarownic, albo puszczać 24/7 relacje z obierania marchewki - i nikogo to nie obchodzi, bo to telewizja prywatna. Jak pis chce sobie robić tubę, to niech użyje tv trwam i tam niech karmi upośledzoną część kraju tą gównopapką dla pozbawionych mózgu katopatusów i nadaje transmisje z sakramentu molestowania. Ale z publicznej telewizji niech nie robią ku*wy dla upośledzonych.



Brawo. Czytać umiesz. A co ze zrozumieniem czytanego tekstu. No cóż tu widać spore braki.
Znam teorię telewizji publicznej więc nie musiałeś wysilać swojego małego móżdzku i jej szukać i wklejać.

Tak się składa że ja pisałem nie o tym jak powinna działać telewizja publiczna tylko o tym jak działała, działa i będzie działać.
Poza tym nikt nie każe ci tego oglądać.
Jeśli masz zamiar wyskoczyć z płaceniem abonamentu to odsyłam do linku w Wikipedii gdzie masz informację o tym że w większości krajów abonament RTV istnieje i gówno to kogokolwiek to obchodzi czy ktoś telewizję publiczną ogląda czy nie.

Poz tym, jak już tak mózgowiec z ciebie to poszukaj sobie, bodajże w ustawie o telewizji, fragmentu o działaniu telewizji komercyjnych a zaręczam ci że znajdziesz tam informację ty tym że także telewizje komercyjne również muszą podawać rzetelne i prawdziwe informacje co niestety nie ma nic wspólnego z tvn...

Husarz12

2021-10-19, 10:13
Dobre :mrgreen: Jak widać nie musicie się bać pedziów bo to zwykle bardziej pozytywni ludzie niż Wam się wydaje.

Ale należy tu zauważyć że kapitalnie Discovery załatwiło TVP tymi skokami. Oj, jak pięknie :lol:

Hvrittinge_sx

2021-10-19, 10:29
radek225 napisał/a:

Widać że to przeróbka, ale TVPiS i PedałEn to jedna i ta sama k***a i jedni i drudzy są siebie warci.



Kolega jest bardzo wylewny, bo go boli nie? 68lat TVP I
Ani wieczorynki ni ma ani Orłośa w teleexpresie.


:!:

Chciałem jeszcze napisać że nie o takom Polskę walczyłem!
I pozdrowić Halyne! :shock:

Bandzior020

2021-10-19, 11:03
radek225 napisał/a:

Widać że to przeróbka, ale TVPiS i PedałEn to jedna i ta sama k***a i jedni i drudzy są siebie warci.



pie**olisz jakbyś sie znał... TVPiS doi z nas kase żeby puszczać jakąś scierwiasta propagandowe od małego kurdupla a TVN tworzy jakieś programy które przyciągają widzów... Poza tym jednak wole zeby w kraju byla jakas telewizja która wyciaga brudy na wierzch i patrzy na łapy rządzących bo bez tego to rozj***łi by wszystko... Chociaż Pisiorom niewiele brakuje, poziomem cynizmu dojezdzaja do papy Putina

budgie73

2021-10-19, 11:05
Hajfa, Tel Awiw, Jerozolima, Nazaret nowy turniej czterech skoczni. Komentują Marcin Meller i Andrzej Morozowski z rodzinnego kibucu.

Jesse.Pinkman

2021-10-19, 11:06
~Angel napisał/a:

Co do prywatnych TV to dla mnie mogą sobie puszczać co chcą i nikt nie każe nikomu oglądać danej stacji - od tego jest pilot i własny mózg aby decydować co człowiek chce oglądać.
Telewizja publiczna zawsze była większą lub mniejszą tuba propagandową rządzących i tak jest na całym świecie - szkoda tylko że za publiczne pieniądze. W PL propaganda TVP osiągnęła już dno i jest na poziomie propagandy w Korei Północnej.
Ktoś może się śmiać ale jeszcze kilkanaście lat temu obiektywnymi informacjami mogła chwalić się TV Trwam ale to dość odległe, krótkotrwałe i zapomniane czasy.


To samo chciałem napisać. Nic dodać nic ująć.

budgie73

2021-10-19, 11:09
stach_mysliwy napisał/a:

Jak mam wybierać między hajlowaniem a pedałowaniem to wybieram pedałowanie.



Odważnie ale nie zabraniam.

benqu

2021-10-19, 11:27
przynajmniej cos sie bedzie dziac ;)

Wojtgaw

2021-10-19, 11:36
Wolałbym już być homokomandosem z TVNu, niż bronić kościołów z bąkiewiczem

andrzejrobert75

2021-10-19, 13:08
Angel napisał/a:

Cieszcie się że Polszmat nie ma praw do transmisji skoków
Co do prywatnych TV to dla mnie mogą sobie puszczać co chcą i nikt nie każe nikomu oglądać danej stacji - od tego jest pilot i własny mózg aby decydować co człowiek chce oglądać.
Telewizja publiczna zawsze była większą lub mniejszą tuba propagandową rządzących i tak jest na całym świecie - szkoda tylko że za publiczne pieniądze. W PL propaganda TVP osiągnęła już dno i jest na poziomie propagandy w Korei Północnej.
Ktoś może się śmiać ale jeszcze kilkanaście lat temu obiektywnymi informacjami mogła chwalić się TV Trwam ale to dość odległe, krótkotrwałe i zapomniane czasy.



Wiadomości w trwam są dosyć dobrze zrobione.