18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoki narciarskie w TVN

promptenmeier • 2021-10-18, 23:25
Trzeba przelecieć wszystkich rywali


Carti

2021-10-18, 23:29

radek225

2021-10-18, 23:40
Widać że to przeróbka, ale TVPiS i PedałEn to jedna i ta sama k***a i jedni i drudzy są siebie warci.

baronturbina

2021-10-19, 00:17
Chłopczyku idź zobacz czy cię na innym portalu nie ma. Albo idź z pedałami na narty.

mam_racje

2021-10-19, 00:50
@Carti

Z tym heilowaniem to wracaj za Odrę.

elbuero

2021-10-19, 01:19
materiał godny sadistic... autor to ewidentny pedał

Syn_Milionera

2021-10-19, 02:33
Cieszę się że coś takiego robią. Na samym szczycie hierarchii ekonomicznej siedzą goście którym się nudzi, to sobie postanowili powk***iać pie**olonych nierobów i leni co całe swoje życie opierają na sporcie. Cywilizacja jako kolektyw na tym zyskuje. Wk***iony Janusz może odejdzie od telewizora i zacznie hodować pomidory.

Lexter

2021-10-19, 03:04
Co to gówno robi na sadisticu?

Marten19

2021-10-19, 06:06
Jakiś prawicowy ełnuch płacze za pisowskim ścierwem TVP. :-D boli jak ch*j. I gdzie Ci pseudo znawcy typu kot i ten stary gwałciciel tajner będą pie**olić swe głupoty wychwalając dupę i Kurewskiego :-) ***** ***

stach_mysliwy

2021-10-19, 06:51
Jak mam wybierać między hajlowaniem a pedałowaniem to wybieram pedałowanie.
Osobiście nie zmuszają mnie do testowania swoich rozrywek a nie są agresywni natomiast ci od hajlowania agresywnie podchodzą do życia co mnie akurat wk***ia.
Jest też taka prawda że: Złodziej najgłośniej krzyczy-----> Łapać złodzieja!
:ok:

janlew

2021-10-19, 07:46
radek225 napisał/a:

Widać że to przeróbka, ale TVPiS i PedałEn to jedna i ta sama k***a i jedni i drudzy są siebie warci.

A tu akurat pie**olisz głupoty. Dokładnie tym samym byli za PO. Słowo w słowo, miałeś identyczny przekaz, identyczne wiadomości dla ciemnej masy, propagowanie identycznego gówna. To samo w radio, identyczne wiadomości i propaganda dla wszystkich, poza jakimś radio maryja chyba tylko.
Teraz mamy 2 propagandy, czyli tak jak w Ameryce. Choć najlepiej żeby tej "żydowsko-gejowsko-lewacko-zoofilsko-feministyczno-didnusowej" w ogóle nie było, ale lepiej jest niż 10lat temu.
W Polsce powinien się kościół sprzeczać z władzą, kto ma "rząd dusz", i większe racje. I czy sklepy otwarte w niedziele czy nie.
A nie żydzi z chrześcijanami, o holokaust i polską winę, czy tolerancje dla gejów. Bo tu w ogóle nie powinno być rozmowy.
Żydowską propagandę trzeba by pogonić do izraela, no ale oni nie są głupi, nie pozwolą. Tak samo jak w Izraelu nie pozwalają na propagandę katolików czy muzułmanów.

radek225

2021-10-19, 08:00
janlew napisał/a:

A tu akurat pie**olisz głupoty. Dokładnie tym samym byli za PO. Słowo w słowo, miałeś identyczny przekaz, identyczne wiadomości dla ciemnej masy, propagowanie identycznego gówna. To samo w radio, identyczne wiadomości i propaganda dla wszystkich, poza jakimś radio maryja chyba tylko.
Teraz mamy 2 propagandy, czyli tak jak w Ameryce. Choć najlepiej żeby tej "żydowsko-gejowsko-lewacko-zoofilsko-feministyczno-didnusowej" w ogóle nie było, ale lepiej jest niż 10lat temu.



Mi nie chodzi o jakość "informacji", tylko o to że TVPiS to tuba propagandowa PiSu, a TVN to tuba propagandowa PO. Jedno i drugie to gówno warte szambo od którego oglądania można raka oczu dostać z tą różnicą, że TVPiS to kato-nazistowskie, discopolowe pomyje przedstawiające jak za komuny propagandę sukcesu, czego to jedyna i słuszna partia nie dokonała. Drugie zaś ssie pedałom i niemcom pęta po same kule. I tutaj nie wybierzesz mniejszego zła bo jedno i drugie to gebelsowska propaganda. Pytanie tylko czy lubisz klepać paciorki do Rydzyka, słuchać od kilkunastu lat, że w Smoleńsku był zamach, czy lubisz jak Cię pedały posuwają w kapsko. Nie ma wolnych mediów, a już na pewno nie w Polsce. Napisałem że jedni i drudzy są siebie warci, bo jedni i drudzy pie**olą kocopoły tylko dostosowane do swojej opcji politycznej.

ra0mir

2021-10-19, 08:00
Marten19 napisał/a:

Jakiś prawicowy ełnuch płacze za pisowskim ścierwem TVP. boli jak ch*j. I gdzie Ci pseudo znawcy typu kot i ten stary gwałciciel tajner będą pie**olić swe głupoty wychwalając dupę i Kurewskiego ***** ***



Chłopie nie ćpaj tyle. Zwał się konia to ci przejdzie, czy co tam masz ...

Marten19

2021-10-19, 08:44
A Ty zrób łaskę swoim kolegom wychwalającym Hitlera i Kaczyńskiego. Przy torcie ze swastyki zrobionej z wafelków.

Pan_Cernik

2021-10-19, 08:53
radek225 napisał/a:

Mi nie chodzi o jakość "informacji", tylko o to że TVPiS to tuba propagandowa PiSu, a TVN to tuba propagandowa PO.



Nie wiem czy jesteś jeszcze młody i głupi czy tylko głupi, ale po to istnieją na świecie telewizje państwowe żeby być właśnie tubami propagandowymi rządu.

Jeśli sądzisz że np w niemczech czy gdzieś indziej w Europie gdzie telewizje są utrzymywane przez skarb państwa są obiektywne to jesteś głupszy niż można to sobie wyobrazić,

TVP za rządów PiS jest tubą propagandową PiS, bo TVP jest własnością Skarbu Państwa a nim zarządza rząd. Psa, który rzuca się na swojego Pana się usypia a nie karmi. Tak było, jest i będzie.
Wcześniej TVP było tubą pie**olonych Odpadów i jakoś tłumoki lewackie nie widza w tym problemu. I jeśli kiedyś lewactwo w jakiś sposób wygra wybory w Polsce to też zamienią ją w swoją tubę.

Jeszcze jako bonusik masz link do Wikipedii z mapką Europy gdzie masz podane na tacy w jaki sposób są finansowane telewizje publiczne. Podaję go bo widać jesteś za głupi żeby go samemu znaleźć bo byś takich bzdur nie pisał.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Abonament_radiowo-telewizyjny