18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoki do wody na Bermudach

TomdeX • 2013-01-16, 22:15
Mało sadystyczne, ale ładne widoczki :)



HD - watch?v=cSgYvR7imik
Muzyka - Icona Pop "I Love It"

boski_adonis

2013-01-17, 14:52
u nas nie ma takich miejsc ? a zakrzówek w Krakowie ? aaa fakt zakazany, nie mozna tam wchodzić bo k***a żeby sie czasem za dobrze nie bawić

peersil

2013-01-17, 15:11
@up nie można bo Polacy to buraki wieśniaki i brudasy - nie szanują nikogo ani niczego - widziałeś tam na bedmudach żeby ktoś śmieci wyrzucał do wody czy bił butelki żeby ludzie się pocieli - jak myślisz dla czego tam jest tak czysto a ludzie się tak świetnie bawią? Bo nie ma tam buractwa i chamstwa.
Nie mam nic do narodu polskiego ale, zachowanie ludzi tutaj żyjących jest karygodne i żenujące.

Autor poda mi linka do filmiku na yt.???

nobas

2013-01-17, 15:12
i nikt nei przyryl ryjem o kamien? suabe

Shaint

2013-01-17, 15:19
Zly_wrecz_orkropny
pie**olisz bez sensu, przepraszam, nie wszyscy są takimi burakami jak Ty, który doszukujesz się w rzeczywistości jakiś konkretnych celów żeby tylko Ci dupy żal nie ściskał że nie mieszkasz w Bermudach, że ktoś ma gdzieś lepsze życie od Ciebie, że stać ich na wynajęte łodzie, dobre ubrania, dobry sprzęt i dbanie o siebie, może mają sponsorów na taki film, bo nie siedzą w domu na dupie z założonymi rękoma, tylko próbują coś zrobić, bo ludzie tam są inni i o sponsorów tam łatwiej niż w Polsce gdzie każdy każdemu gorzej życzy, tam im w ten sposób pomagają. Sam nie mieszkam w Polsce od 5 lat, ale rok w rok przyjeżdżam i widzę różnicę między ludźmi, zachowaniami, zwyczajami i mentalnością. Każdemu z Was życzę wyjazdu na Bermuda (chociaż tam nie byłem) i żeby się przekonali jak życie jest inne.

Zl...........ny

2013-01-17, 15:42
Shaint napisał/a:

Zly_wrecz_orkropny
pie**olisz bez sensu, przepraszam, nie wszyscy są takimi burakami jak Ty, który doszukujesz się w rzeczywistości jakiś konkretnych celów żeby tylko Ci dupy żal nie ściskał że nie mieszkasz w Bermudach, że ktoś ma gdzieś lepsze życie od Ciebie, że stać ich na wynajęte łodzie, dobre ubrania, dobry sprzęt i dbanie o siebie, może mają sponsorów na taki film, bo nie siedzą w domu na dupie z założonymi rękoma, tylko próbują coś zrobić, bo ludzie tam są inni i o sponsorów tam łatwiej niż w Polsce gdzie każdy każdemu gorzej życzy, tam im w ten sposób pomagają. Sam nie mieszkam w Polsce od 5 lat, ale rok w rok przyjeżdżam i widzę różnicę między ludźmi, zachowaniami, zwyczajami i mentalnością. Każdemu z Was życzę wyjazdu na Bermuda (chociaż tam nie byłem) i żeby się przekonali jak życie jest inne.



bla bla bla Dobra gołoducu, teraz czekamy na twój filmik ze skoków do wody, na linie, z wulkanu zrealizowanego z podobną pompą ;) Nie bądź nawiny... życie nie jest takie piękne i różowe jak w twoim domku dla lalek.

2HardBlazin

2013-01-17, 16:28
1:59 murzyn sobie z kolana zaj***ł

TomdeX

2013-01-17, 16:48
peersil napisał/a:

@up nie można bo Polacy to buraki wieśniaki i brudasy - nie szanują nikogo ani niczego - widziałeś tam na bedmudach żeby ktoś śmieci wyrzucał do wody czy bił butelki żeby ludzie się pocieli - jak myślisz dla czego tam jest tak czysto a ludzie się tak świetnie bawią? Bo nie ma tam buractwa i chamstwa.
Nie mam nic do narodu polskiego ale, zachowanie ludzi tutaj żyjących jest karygodne i żenujące.

Autor poda mi linka do filmiku na yt.???



HD - watch?v=cSgYvR7imik

RybakDziwko

2013-01-17, 20:00
Zly_wrecz_orkropny
Wygooglaj sobie zakrzowek jump jam oraz gacki jump jam
Z naszego podworka z rownie zajebistym klimatem + 10x lepszym na miejscu. Ale nieeee, zycie jest ch*jowe. Jestes patałachem to masz takie zycie i nie zrzucaj winy na miejsce zamieszkania.

Sayper1

2013-01-17, 20:15
Polecam Chorwację, Czarnogórę, Bośnię.. dużo kasy nie trzeba zeby spędzić ponad tydzień/dwa Codziennie temp 30+, czystosc wody jak na basenie, skałek do skakania od chuuja. I ludzie mają inną mentalność, nikt nie chodzi napie**olony, nie wszczyna bójek, każdy opalony tak ze wygląda jak cygan, ale na tzm podobieństwa się kończą. Samochód mozesz zostawic otwarty, na siedzenie aparat, cokolwiek,nikt Ci nic nie weźmie. Każdy wie ze ludzie chcą sie dobrze bawić, jak komuś coś zajebiesz to za rok nie przyjedzie i turystyka traci... Wino zajebiste, tanie jak barszcz, tylko odkładac kase, jeździć i jeszcze raz jeździć :P

PaQ93

2013-01-17, 23:57
To musi być fejk. Murzyn + Woda?

slawekfmx

2013-01-18, 12:22
k***a pie**olicie cudze chwalicie swego nie znacie:
Kamieniołom Chwałków - Kantyna

polecam nie ma murzynów a jest zajebisty widok na góre Ślęże