18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok Magika

PapierowyUmysł • 2013-02-05, 22:22


destrukcyjna, zakulisowa współpraca z Rysiom Pejom

głeboko w necie znalezione, hejt mile widziany.

abcdefghaijklm

2013-02-07, 00:17
Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:


Zwykły ćpun, bożyszcze każdego sezonowca i każdej "krejzolskiej" nastolatki, członek zespołu hiphłopowego "Paktofonika". Zginął śmiercią tragiczną skacząc z 4 piętra, prawdopodobnie będąc pod wpływem narkotyków, chciał przez to uniknąć służby w wojsku.
Nie pie**ol, że nigdy o nim nie słyszałeś :lodowka:




ktos tu chyba obejrzal film i struga madrale :) bys napisal cos np o Kalibrze skoro takie madrosci walisz ? ups... film byl poswiecony pfk i o tym juz nie wiesz ?

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-07, 12:43
me vs nublet napisał/a:




ktos tu chyba obejrzal film i struga madrale :) bys napisal cos np o Kalibrze skoro takie madrosci walisz ? ups... film byl poswiecony pfk i o tym juz nie wiesz ?



Byłam na filmie, kupiłam bilet, zasnęłam na piętnastej minucie a wyszłam na trzydziestej. Na dodatek te ch*je nie chciały mi zwrócić kasy za bilet
Co mam napisać o Kalibrze czy Paktofonice, skoro temat poświęcony jest Piotrowi Tłuszczowi? :homer:

openyourmind

2013-02-07, 18:16
@up narkotyki to twoj stary pije w dzien w dzien.Przez takich ignorantow mamy taki ciemnogrod

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-07, 19:10
openyourmind napisał/a:

@up narkotyki to twoj stary pije w dzien w dzien.Przez takich ignorantow mamy taki ciemnogrod


Wiek: 18 lat. I wszystko jasne.
Po pierwsze, nie mam "starego", mam ojca. Po drugie, gdzie ja tu napisałam o narkotykach? Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, a jak coś nie pasuje to :idzwch*j:

openyourmind

2013-02-07, 22:32
Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:


Zwykły ćpun, bożyszcze każdego sezonowca i każdej "krejzolskiej" nastolatki, członek zespołu hiphłopowego "Paktofonika". Zginął śmiercią tragiczną skacząc z 4 piętra, prawdopodobnie będąc pod wpływem narkotyków, chciał przez to uniknąć służby w wojsku.
Nie pie**ol, że nigdy o nim nie słyszałeś :lodowka:


Mam gdzies jak sie do niego zwaracasz ,ale masz tak samo przepita dynke pewnie jak on skoro nawet nie wiesz co pisales. Pozdro dla myslacych samodzielnie

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-07, 22:46
openyourmind napisał/a:


Mam gdzies jak sie do niego zwaracasz ,ale masz tak samo przepita dynke pewnie jak on skoro nawet nie wiesz co pisales. Pozdro dla myslacych samodzielnie


Możesz mieć swoje zdanie, ja mogę mieć Twoje w dupie.
Zresztą to działa w obydwie strony.
Pozdrawiam :* :*

Nołlajf

2013-06-23, 09:23
Głęboko w internetach?! Chyba na Karaczan