18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok Magika

PapierowyUmysł • 2013-02-05, 22:22


destrukcyjna, zakulisowa współpraca z Rysiom Pejom

głeboko w necie znalezione, hejt mile widziany.

cyssiek

2013-02-06, 06:52
Wykop nawet twierdzi, że to papież strzelał do magika :O

Sylyndrill

2013-02-06, 07:49
Myślisz, że jak napiszesz "hejt mile widziany" to nikt tego nie zrobi? ch*j Ci w dupe :D . Gówno jakich mało, wracaj do szeregu.

albert124

2013-02-06, 09:44
Autora odsyłam tam, skąd przybył. Dobrze wiesz o czym mówię kanalio.

PapierowyUmysł

2013-02-06, 12:28
Sylyndrill wyj***ne mam jaja w twoja opinie ciebie i twoja rodzine :* pozdrawiam.

czy ja go obrażam typie ? :D czy to ja stworzyłem ten filmik? odp, brzmi nie ja go tutaj tylko zamieściłem... swoja droga nikt normalny nie skacze z okna to raz, po 2 magik zrobil cos zajebistego ? k***a pyta Cię co?! słuchasz hh pewnie dlatego ze jest na to moda i głosno o filmie "jesteś bogiem" :< jarasz sie pfk a nie masz pojecia stolcojadzie ze magik byl slaby... w tamtych czasach ok, moze cos reprezentowal, teraz zjadlaby go wieksza czesc podziemia... idz kazaź wypie**alać pod inne filmiki :) pozdrawiam

papiespolak

2013-02-06, 13:18
Dlaczego magjik je kupe z talerza? Czyżby to była metafora że pożera własny rap?

argoh

2013-02-06, 13:22
Magig skaczący z okna + pora na przygodę = piwo.

~Imperator

2013-02-06, 13:28
Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:


Zwykły ćpun, bożyszcze każdego sezonowca i każdej "krejzolskiej" nastolatki, członek zespołu hiphłopowego "Paktofonika". Zginął śmiercią tragiczną skacząc z 4 piętra, prawdopodobnie będąc pod wpływem narkotyków, chciał przez to uniknąć służby w wojsku.
Nie pie**ol, że nigdy o nim nie słyszałeś :lodowka:



Moje pokolenie wychowało się na Polskim Rocku, po latach od mudzinów przyszła fala hip hopu która zalała nie mających nic do roboty osiedlowych głąbów... Lata po 2000 roku to lata młodzieży bezstresowo chowanej, gimbuski siedząc spasione w domach przyczyniły się do rozwoju skopiowanego i bardziej ułomnego odszczepu hip hopu, czyli Polskiej twórczości. Wypłynięcie gwiazd... ludzi z nizin, złodziei, ćpunków i innych lokalnych pomazańców... doprowadziła do tego że hip hop zdominował młodzież, nie mającą pojęcia o prawdziwej muzyce... jak wiadomo swój ciągnie do swojego... :hitler: teksty w stylu " matka nie ma roboty, stary siedzi w pierdlu, siostra dorabia w burdelu a Policja nie pozwala się rozwijać bystrzakom z blokowisk" jakoś do mnie nie docierają.
Większość dzisiejszej młodzieży zadowala się bylejakością...

Ps. znam wiele gwiazd sceny muzycznej ale o magiku nie słyszałem ( Panasewicz, Borysewicz, Kora, Ridel, Cugowski, Markowski i inni ) to ludzie którzy coś dokonali na Polskiej scenie

krychu2007

2013-02-06, 13:52
Aż się łezka w oku kręci ;]

maciekawski

2013-02-06, 14:10
Nie podoba mi się :-|

T0B1

2013-02-06, 16:23
Skowu napisał/a:

Nie to, że w obronie ale... na miano ludzi to wy nie zasługujecie... wyśmiewać się z ludzi po śmierci to jest k***a chamskie! Życzę wam, aby wasi znajomi się z was tak wyśmiewali... jak najwięcej własnych materiałów na harda z waszej strony... taki naród popie**olony :/


Aha czyli za życia można legalnie wyśmiewać. Tak więc jesteś... nie no, bo warna dostanę. A tak na serio, to jakie to ma znaczenie, że ktoś jest już martwy czy nie? Mówiąc o kimś, zarówno negatywnie jak i pozytywnie, podsumowuje się po prostu czyny danej osoby. Jakie ma tu znaczenie to czy ta osoba jest martwa czy nie?

openyourmind

2013-02-06, 17:21
Pajace cpuny j***nego alkoholu widac co macie w glowach pozdro to do tych paru trolli up

I jeszcze te prowokacja na koncu "po narkotykach rozum wysiada".Gdzie wy k***a narkotyki widzicie na tym filmiku?!

maciekawski

2013-02-06, 17:30
Dobra, to teraz ponaśmiewajmy się z kogoś ze środowiska metalu/rocka/etc. Np. Riedla, Joplin czy Hendrixa. Sądzę, że też możemy zrobić taki filmik i zdobędziemy duuuużo hejtów :amused:

cu...........ow

2013-02-06, 17:42
haha czopka. sam sobie zasłużył na takie traktowanie.

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-06, 19:58
Basco napisał/a:

Wk***iacz z 9 piętra jak już, poza tym nie karmie trolla.


ch*j z tym, ważny sam fakt.
Dlaczego twierdzisz, że jestem trollem? Bo powiedziałam prawdę?
Ludzie, jacy Wy jesteście ograniczeni :lodowka: