18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklep z bronią palną...

Halman • 2021-01-16, 17:25

dla tych którym chce się siku od 1 minuty. Postrzał w brzuch, generalnie paskudna sprawa.


CFSD_89

2021-01-17, 00:03
RoBoTRoN napisał/a:

Wyjął nabój z komory ale przeładował DWA RAZY, widać wyraźnie tylko trzeba to zobaczyć...



Przeładował dwa razy, ale magazynek już w tym czasie leżał na blacie. Więc naboju po dwukrotnym przeładowaniu z już wyjętym magazynkiem nie powinno być w komorze. Do tego widać jak po przeładowaniu kładzie nabój obok magazynka, więc komora została opróżniona. Jeszcze bym zrozumiał jak by dwa razy przeładował i nie wypadł by z okna wyrzutowego nabój na rękę - mógł wtedy nie cofnąć zamka do końca i nabój został w komorze, ale tutaj nabój wypada i go odkłada, magazynek leży to skąd kolejny nabój w komorze?
Dziwnie, w teorii rozładował prawidłowo.

martils

2021-01-17, 00:07
PsikutaBezS napisał/a:

Ach ten powszechny dostęp do broni. Pistolet dla każdego idioty !!!



Przecież idioci sami się powoli wyeliminują i zostanie czysta rasa - taka jak ja i Ty ! Więc nie rozumiem o co ci chodzi

blakps2

2021-01-17, 00:25
Dobry pokaz na żywo . Lepszej j reklamy nie ma. I jakie zainteresowanie modelem Nagle...
:lol: :lol:

atomboy

2021-01-17, 01:44
przeżył jakiś art. znalazłem po dasilvańskiemu , swoją drogą miał gość fart że tylko w jelita poszło i na miejscu byli ogarnięci ludzie... tak czy siak czas start 2h ale z tego co translator mówi udało mu się. Reszta to już schemat jak nie usuwać pocisku z komory...

8-bit

2021-01-17, 02:19
JaTylkonaChwile napisał/a:

k***a ja 5 letniemu dziecku tlumacze, ze nawet j***nym NERF gunem nie mozna celowac w strone czlowieka, no chyba, ze sa juz zalozone okulary ochronne. Nawet z pie**olonej wiatrowki NIGDY nie celowalem w strone czlowieka... no ale ch*j - niech debile sp***alaja z tego swiata, szkoda, ze sam sie nie postrzelil...



Bo właśnie przez takich debili giną niewinni ludzie.

Tinta

2021-01-17, 02:51
CFSD_89 napisał/a:

Przeładował dwa razy, ale magazynek już w tym czasie leżał na blacie. Więc naboju po dwukrotnym przeładowaniu z już wyjętym magazynkiem nie powinno być w komorze. Do tego widać jak po przeładowaniu kładzie nabój obok magazynka, więc komora została opróżniona. Jeszcze bym zrozumiał jak by dwa razy przeładował i nie wypadł by z okna wyrzutowego nabój na rękę - mógł wtedy nie cofnąć zamka do końca i nabój został w komorze, ale tutaj nabój wypada i go odkłada, magazynek leży to skąd kolejny nabój w komorze?
Dziwnie, w teorii rozładował prawidłowo.



Mi to wygląda na "double feed". Facet wypiął magazynek, wyjął jeden nabój, ale nie zachował ostrożności przy próbie wyjęcia drugiego. Widać, że po odłożeniu magazynka i naboju na blat, nadal próbuje opróżnić komorę. Na ich nieszczęście, żaden nie wiedział jak się zachować w takiej sytuacji ("double feed" to bardzo niebezpieczna sytuacja). Za to może ktoś, kiedyś przypomni sobie ten filmik i w sytuacji, gdy jego nierozgarnięty znajomy będzie rozładowywał broń, kierując wylot lufy w jego stronę, w porę się usunie i jebnie go w cymbał, za łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

St...........sz

2021-01-17, 02:59
Tinta napisał/a:

Mi to wygląda na "double feed". Facet wypiął magazynek, wyjął jeden nabój, ale nie zachował ostrożności przy próbie wyjęcia drugiego. Widać, że po odłożeniu magazynka i pocisku na blat, nadal próbuje opróżnić komorę. Na ich nieszczęście, żaden nie wiedział jak się zachować w takiej sytuacji ("double feed" to bardzo niebezpieczna sytuacja). Za to może ktoś, kiedyś przypomni sobie ten filmik i w sytuacji, gdy jego nierozgarnięty znajomy będzie rozładowywał broń, kierując wylot lufy w jego stronę, w porę się usunie i jebnie go w cymbał, za łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.




Masz rację! :-D Jedyny sensowny komentarz.. Tym niemniej ch*jowo, że producenci broni nie potrafią tak skonstruować broni tak żeby nie było takich sytuacji.. O zasadach bezp. nie wspominając oczywiście. :roll:

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-17, 03:22
Nie da

Tinta napisał/a:

Mi to wygląda na "double feed". Facet wypiął magazynek, wyjął jeden nabój, ale nie zachował ostrożności przy próbie wyjęcia drugiego. Widać, że po odłożeniu magazynka i naboju na blat, nadal próbuje opróżnić komorę. Na ich nieszczęście, żaden nie wiedział jak się zachować w takiej sytuacji ("double feed" to bardzo niebezpieczna sytuacja). Za to może ktoś, kiedyś przypomni sobie ten filmik i w sytuacji, gdy jego nierozgarnięty znajomy będzie rozładowywał broń, kierując wylot lufy w jego stronę, w porę się usunie i jebnie go w cymbał, za łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.



Chcesz powiedziec, ze gosciu zaladowal dwa naboje do lufy...?

Zwroccie uwage na jeden szczegoł- po wystrzale nie ma naboju na blacie.
Najwyrazniej pacjent tak nieszczesliwie wyjal naboj z lufy, ze uszkodzil splonke- moze sie zdazyc, podczas powolnego wyjmowania naboju z lufy- z reguly to sie robi szybko przeladowujac zamek- do tego pech w postaci kiepskiej amunicji i zamiast natychmiastowego wystrzalu- opozniony z naboju, ktory lezy na blacie. Pamietacie, ze po nieudanym wystrzale- niewypale- trzeba odczekac kilka sekund nie celujac w ziemie albo do gory, bo nadal moze wypalic?
Zreszta nawet po kącie trzymania broni małe szanse, żeby tego drugiego trafił w brzuch. W nogi co najwyżej.


kaelem napisał/a:

Co Ty pie**olisz? Jakie suwadło w broni krótkiej? Jak jesteś zielony w temacie to chociaż wikipedii zażyj.


Mógłbym napisać debilu, że się przejęzyczyłem, ale nie napiszę. Tłumacząc z angielskiego "slide" wyraz "suwadło" jest bliżej niż "zamek" :-P
A co do uwagi o "zieloności w temacie" - w piwnicy mam więcej broni niż ty k***a w swoim żałosnym życiu zobaczysz na tej swojej wiejskiej strzelnicy, stary wyjadaczu z wesołego miasteczka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Halman

2021-01-17, 06:44
A ja mam filmową dedykację dla wszystkich tych ekspertów co to "trzymali broń w ręku"

Wadolek

2021-01-17, 08:43
W 18 sekundzie sam pokazuje żeby nie celowac w sprzedawcę a chwilę później wali w stół a rykoszetem w brzuch kumpla :shock:

treker65

2021-01-17, 09:33
A co do uwagi o "zieloności w temacie" - w piwnicy mam więcej broni niż ty k***a w swoim żałosnym życiu zobaczysz na tej swojej wiejskiej strzelnicy, stary wyjadaczu z wesołego miasteczka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

konrad92sdz

2021-01-17, 11:00
Jeszcze sam na początku zwrócił uwagę koledze żeby nie kierował broni w gościa za ladą....

CFSD_89

2021-01-17, 11:18
Tinta napisał/a:

Mi to wygląda na "double feed". Facet wypiął magazynek, wyjął jeden nabój, ale nie zachował ostrożności przy próbie wyjęcia drugiego. Widać, że po odłożeniu magazynka i naboju na blat, nadal próbuje opróżnić komorę. Na ich nieszczęście, żaden nie wiedział jak się zachować w takiej sytuacji ("double feed" to bardzo niebezpieczna sytuacja). Za to może ktoś, kiedyś przypomni sobie ten filmik i w sytuacji, gdy jego nierozgarnięty znajomy będzie rozładowywał broń, kierując wylot lufy w jego stronę, w porę się usunie i jebnie go w cymbał, za łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.



Ale jak double feed. Wypadł mu jeden nabój na rękę a nie ma wpiętego magazynka... czyli jeśli faktycznie byłby to double feed to usunął zakleszczenie. Potem jest drugie przeładowanie to wypadłby nabój z komory. Pozatym przy doublefeed zamek by znacznie odstawał. Trzeba by jakości HD i dobrego zbliżenia ;)

woytasw

2021-01-17, 12:03
Jak masz double feed to nie zaryglujesz zamka i nie wystrzelisz.
A pierdzielenie o "uszkodzeniu spłonki i późniejszym wystrzale" świadczy o ubogiej wiedzy. W przypadku niewypału - czyli zbicia spłonki naboju umieszczonego w komorze nabojowej odczekujemy około 30 i dopiero przeładowujemy. Po wyjęciu niewypału nie powinien on odpalić - a jeśli to zrobi to po prostu rozrywa łuskę w miejscu osadzenia pocisku. A pocisk nie wylatuje tak jak podczas strzału bo energia rozchodzi się na boki i jak wcześniej pisałem rozrywa łuskę. Dlatego należy nosić okulary na strzelnicy bo odpryski łuski mogą poranić oczy - a nie ma mowy o psotrzałach