18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklep z bronią palną...

Halman • 2021-01-16, 17:25

dla tych którym chce się siku od 1 minuty. Postrzał w brzuch, generalnie paskudna sprawa.


intermag

2021-01-16, 19:24
Kto k***a bawi się zamkiem z magazynkiem pełnym naboi

Pereze87

2021-01-16, 19:33
Co za tępa ku*asina . Haha

SupremeLeader

2021-01-16, 19:38
intermag napisał/a:

Kto k***a bawi się zamkiem z magazynkiem pełnym naboi



Nikt. On też nie bawił się z magazynkiem pełnym naboi. Magazynek wypiety z pistoletu leżał bezpiecznie na blacie. Koleś zapomniał usunąć nabój z komory. ch*jowe w skutkach niedopatrzenie.

McQurwa

2021-01-16, 20:23
Towar dotknięty uważa się za sprzedany

nazQul

2021-01-16, 20:37
Jeśli to był sprzedawca to bym go wyj***ł... co za ćwok trzyma palec na spuście, podczas sprawdzania broni, w dodatku widać, że coś mu nie szło....

andyq

2021-01-16, 21:03
Rozyk00 napisał/a:

mieszkam w usa, i jeszcze nigdy nie widzialem ,zeby ktos dalby ci do reki w sklepie do ogladania naladowana bron, bardzo dziwna sytuacja.


Gdzie ty tam USA widzisz na tym filmie?
Jesteś ślepy czy po prostu Ci się debilizm od Trumpa udzielił?

ququa

2021-01-16, 21:07
baronturbina napisał/a:

To najwyrazniej ten się zapomniał. Ile masz dziur w ścianie po tym jak po strzelaniu nie rozladowaleś bo robisz to 1000raz?



eh przypomniałes mi czasy wojska i warty

i tabilczke na ścianie przed wartownia

TU KIERUJ BROŃ z kilkoma dziurkami :karabin:

andyq

2021-01-16, 21:09
SupremeLeader napisał/a:

Nikt. On też nie bawił się z magazynkiem pełnym naboi. Magazynek wypiety z pistoletu leżał bezpiecznie na blacie. Koleś zapomniał usunąć nabój z komory. ch*jowe w skutkach niedopatrzenie.


Kurde dziwna sytuacja. W 45 sekundzie koleś wyciąga magazynek i kładzie na blacie. W 49 sekundzie wyciąga nabój komory i kładzie obok magazynka na blat. Jak on to k***a zrobił?

Ziomee22

2021-01-16, 21:18
Spoko murzyny bioro 5 kul na klate i dalej biegają to jedna mu nie zaszkodzi :D

kaelem

2021-01-16, 21:19
k***a co za dzban. Przeładował broń, nie odpinając wcześniej magazynka, nie sprawdził czy w komorze nie znajduje się nabój, skierował wylot lufy w człowieka i pociągnął za cyngiel. To wystarczy na niecenzuralne epitety, ale na koniec idiota nawet nie starał się ratować postrzelonego, k***a ja pie**olę.

SupremeLeader

2021-01-16, 21:23
andyq napisał/a:

Kurde dziwna sytuacja. W 45 sekundzie koleś wyciąga magazynek i kładzie na blacie. W 49 sekundzie wyciąga nabój komory i kładzie obok magazynka na blat. Jak on to k***a zrobił?



Faktycznie wygląda to tak jakby również wyjął nabój z komory, za pierwszym razem nawet tego nie zauważyłem.

kaelem

2021-01-16, 21:25
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Pacjent chciał cofnąć suwadło w broni ze sklepu. A że nie wiedział jak, to pomyślał, że zobaczy jak to jest w jego pistolecie. Niestety p*zda nie potrafi obsługiwać nawet swojej broni...
.



Co Ty pie**olisz? Jakie suwadło w broni krótkiej? Jak jesteś zielony w temacie to chociaż wikipedii zażyj.

Mez

2021-01-16, 21:27
Niestety nie jestem za wojnami ale jeśli jakieś h*jki by podskoczyły czyt. czerwony brat lub krzyżacy czy tam prusacy to wolałbym mieć jakiegoś granata lub pepeszke do obrony.

RoBoTRoN

2021-01-16, 22:34
SupremeLeader napisał/a:

Faktycznie wygląda to tak jakby również wyjął nabój z komory, za pierwszym razem nawet tego nie zauważyłem.



Wyjął nabój z komory ale przeładował DWA RAZY, widać wyraźnie tylko trzeba to zobaczyć...

Ahmed1993

2021-01-16, 23:56
Widać,że debil bo maseczka na brodzie,największe cioty to wlasnie te z maseczką na brodzie i na ustach samych