18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklep Społem w Płocku

TT4 • 2018-02-08, 14:35
Tam się k***a nie kradnie.


Jiggaman

2018-02-08, 19:33
@Loaloa, nie pozdrawiam

lajka

2018-02-08, 19:41
zaj***ć paczkę kawy... no k***a szczyt ambicji

edek.bajzel

2018-02-08, 20:07
i po co ryj zasłaniać, niech każdy zobaczy gnidę

Loaloa
a nieważne zresztą

Loaloa

2018-02-08, 20:13
Cytat:

@Loaloa, nie pozdrawiam



A co, rozpoznałeś siebie na tym filmiku?

Jiggaman

2018-02-08, 20:26
Loaloa napisał/a:



A co, rozpoznałeś siebie na tym filmiku?



Nie nie, mieszkam 300 kilometrów od Płocka. Po prostu cię nie lubię i mam cichą nadzieję, że, któregoś pięknego dnia "wylogujesz się stąd"

LB...........BZ

2018-02-08, 20:34
Moje miasto takie piękne... sklep dobrze znany zaraz przy starym rynku. Często kupowałem tam browarki żeby spokojnie sobie wypić na wzgórzu. A co do patologi która zamieszkuje w okol sklepu... no cóż w okoł są bramy obok ktorych strach przejść i tutaj mamy okazje zobaczyć ich przedstawicieli. Sklep usytuowany w gownianym miejscu a dodatkowo jest tam zawsze duży ruch więc dresiki obyslaly pewnie miesiac zanim wybraly swoj cel. Co do samego miasta to jest naprawdę ładne i dużo w nim wydarzeń kulturowych np audioriver itd. Także ogólnie polecam do zwiedzania zastrzeżeniem zeby nie chodzić weczorami samemu po glownych ulicach.

Loaloa

2018-02-08, 21:10
Cytat:

Nie nie, mieszkam 300 kilometrów od Płocka.



A to spoko. Niemniej uważaj, w sklepach w twojej miejscowości też pewnie jest monitoring.

Cytat:

Po prostu cię nie lubię i mam cichą nadzieję, że, któregoś pięknego dnia "wylogujesz się stąd"



Ten cudzysłów wygląda niepokojąco. Na wszelki wypadek będę unikał stodół.

Cytat:

Także ogólnie polecam do zwiedzania zastrzeżeniem zeby nie chodzić weczorami samemu po glownych ulicach.



Czyżby w raju cebulą i modlitwą płynącym też były strefy "no go"? I to nie w muzułmańskiej dzielnicy?

BigCohones

2018-02-09, 09:03
Powinni uchwalić prawo że osoba która łamie prawo nie podlega przepisom o ochronie danych , w tym wizerunku twarzy. I obojętnie czy kradnie, czy łamie prawo drogowe. Publikować i piętnować.

nowynick

2018-02-09, 10:32
lupag napisał/a:

Mocno zaryzykowały. Widocznie żadna jeszcze kosy nie przyjęła.



złodziej musiałby być skrajnym debilem żeby w kraju gdzie kradzież do tysiąca zł to wykroczenie sięgać po kosę i ryzykować pierdel...