18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklep Społem w Płocku

TT4 • 2018-02-08, 14:35
Tam się k***a nie kradnie.


Wiewór

2018-02-08, 14:40
Wciągnęły go do środka jak horda zombie.
Ten pierwszy z fryzury to taki polski patryjota.

mrkler

2018-02-08, 14:43
Taki rycerz oratlionu a go baba jak szmate ciąga :D

poligon6

2018-02-08, 14:46
No tak płocki deptak, patologia podobna jak w Łodzi. Na zewnatrz wszystko odpicowane a za bramą siedlisko patusów. W Zamościu było podobnie na starówce umieszczano w zabytkowych kamienicach meneli i wtedy ludzie z całego świata mogli podziwiać element. Ale wysiedlono dziadostwo na przedmiescia i tanich czynszówek.

Centra miast powinno sie oczyscić z takiego syfu. Wielu ludzi kultury, dobrze zarabiajacych zamieszkałobyby i odremontowało kamienice, ale nikt nie chce mieć za sasiada menela czy złodzieja.

Najlepiej sprawdziłyby sie kontenery gdzieś poza miastem, przy jakies błotnistej ulicy by nie napływali do miast. i dopiero jak znajdzie robote bedzie go sttać na wynajem to moze wrócic.

latino_lover

2018-02-08, 14:51
Jak zwykle przy okazji takich filmików można się tylko zastanawiać co ma na celu ochrona wizerunku takich ludzi. Chociaż można się domyślać, że z mordy jest podobny do 99% typowych sebastianów, dla których zaj***nie towaru wartego 20zł to życiowy sukces, więc i tak by go nikt nie rozpoznał :amused:

@poligon6

Chyba w większości miast tak niestety jest, że śródmieście zamieszkuje skrajna patologia.

madufo

2018-02-08, 14:57
Nie żebym narzekał, ale czemu j***nym złodziejom się ukrywa twarze ? Powinny być dostępne dla ogółu społeczeństwa żeby wszyscy zapamiętali jak wygląda k***a, która kradnie. Wręcz po całym mieście i w regionalnej telewizji powinny letać videoklipy z tymi k***ami.

poligon6

2018-02-08, 15:05
"Chyba w większości miast tak niestety jest, że śródmieście zamieszkuje skrajna patologia.'

Tak ich lokowano za komuny. Po wojnie wiadomo był kryzys mieszkaniowy i jedna rodzina przypadała na pokój. Ci bardziej zaradni sie wynieśli do bloków, domków jednorodzinnych, zostali najbardziej nieprzystosowani, przez dwa pokolenia sie mieszali i nadal się mieszaja i mamy efekt.

Mieszkałem na stancji w samym centrum kiedyś, nie było normalnej rodziny, żadnej! babka u której mieszkałem, miała syna złodzieja i chciał mnie wciagnąć w kolportowanie skradzionych Towarów. Tak ona była najnormalniejsza w całej kamienicy, reszta to pijusy gotujace stare kości w garnkach, kolekcjoner śmieci, i tatus napierdlajacy rodzinke. Obok w klatce podobno mieszkala normalna emerytka, takie chodziły słuchy. I tak cała ulica około 17 domów.

lupag

2018-02-08, 15:27
Mocno zaryzykowały. Widocznie żadna jeszcze kosy nie przyjęła.

kzf

2018-02-08, 15:53
@up, tak k***a w dzień będzie machał ostrzem i zaryzykuje odsiadką, zamiast poczekać na patrol i dostać mandat na kilka stów. Może takie istoty nie mają za wiele pod deklem, ale dobrze umieją przeliczyć opłacalność.

-_..........._-

2018-02-08, 16:13
Abraxus? Ty wiesz, mam nadzieję, że generalizując w ten sposób, czynisz niepowetowaną szkodę swojej ideologii i tak naprawdę tylko promujesz prawdziwy patriotyzm? Jeśli nie wiesz, to poczytaj o technikach manipulacji.

b0r000

2018-02-08, 16:43
Ech... kilka miesięcy temu mało co nie rozjechałem takiego śmiecia co ukradł ze Społemu (wbiegł mi pod koła) niestety za późno się kapnąłem że kradł i zahamowałem :(

nectovelius

2018-02-08, 17:30
1:47 baba oddaje towary, ale jeden chowa do torebki... to jest mistrz złodziejstwa ;) Nikt nie zauważył, bo wszyscy złodzieja trzymali :P

sereja3

2018-02-08, 18:01
Przecież ta druga akcja to reklama dezodorantu AXE

wpr

2018-02-08, 18:59
Społem? Nie, tylko drzymołem.

Loaloa

2018-02-08, 19:26
Kolor skóry i narodowość tych małp są oczywiście przypadkowe.