18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skandynawska miłość do cyganów

mejsidz • 2014-07-29, 20:35
Opiszę Wam bulwersującą mnie sytuację z przedwczoraj.

Siedziałem sobie z rodziną w kawiarni przy Monciaku w Sopocie. Ludzi było niesamowicie dużo mimo upału. Jak to bywa w naszym pięknym kraju, co jakiś czas pojawiają się cyganie żebrzący wśród gości restauracji/kawiarni itp. Klasyczny motyw to baba z dzieckiem na rękach oraz drugim dzieckiem niezależnie jęczącym coś pod nosem w stronę gości lokali.
I teraz sedno mojego oburzenia - oprócz nas w kawiarni siedziały dwie rodziny, prawdopodobnie ze Szwecji lub Norwegii. W pewnym momencie do ogródka przy kawiarni wkracza mała cyganka i drugi gruzojad w jej wieku. Kelnerka od razu reaguje, prosząc dziecko stanowczo, acz uprzejmie, o opuszczenie lokalu. Ona nic, słysząc obcokrajowców podchodzi do nas i mruczy coś pod nosem. My niewzruszeni nie robimy niczego, co dało by jej nadzieję na łupy. Kelnerka podchodzi do tej cyganki i łapie ją za rękaw (co na to Sanepid? :-P ), a ona już z mordą do kelnerki i jej ubliża. Więc laska ciągnie ją za ten rękaw, żeby usunąć ją z terenu kawiarni. Wtedy do akcji wkroczył jakiś chłopak z obsługi (barman lub kucharz) i wyj***ł cygance kilka razy drewnianą tacą do napojów w łeb, aż sobie poszła.
Reakcja nasza - trochę zszokowani, ale nikt nie potrafił ukryć uśmiechu.
Oburzyła mnie reakcja Skandynawów - totalny szok i konsternacja. Wezwali kelnerkę i tego gościa od tacy do siebie. Zj***li ich jak psy za wygonienie cyganki a potem wyjechali z pytaniami, czy to normalne, że w Polsce tak się robi z osobami żebrzącymi; że to niedopuszczalne; że ktoś, kto żebrze ma do tego prawo. Mistrz tacy prawdopodobnie nie znał angielskiego, więc kelnerka mu tłumaczyła, że klienci są oburzeni i zażenowani jego zachowaniem.

Wniosek jest smutny, ale potwierdzony wieloma wątkami na Sadisticu - poprawność polityczna i uległość wobec mniejszości zgubią niechybnie Europę Zachodnią. Sami się o to proszą.

Smutas

2014-07-29, 20:42
Mam nadzieję że na koniec facet od tej tacy przyj***ł również tym turystom.

mateusos

2014-07-29, 20:45
A mnie wk***ia jedno z tej sytuacji. Barmanka umie jerzyk Angielski, a Prezydent nie.

mateusos

2014-07-29, 21:21
@up.
Ale, hiszpańskiego nie :p:

skoniakoski

2014-07-29, 21:31
w Szwecji jest sporo śmieciojadów żyjących nawet na wysokim poziomie, dlatego też te rodziny to zdziwiło. Bo w ich przekonaniu to są jednostkowe przypadki, a co najlepsze SRAM IM WSZYSTKIM DO RYJA niech sobie zabiorą te pełzające,śmierdzące darmozjady do siebie i ch*j. Pozdrowienia dla mamy BongMana niech wie że jej syn to pedał.

remi1982

2014-07-29, 21:35
To tak trudno było podejść i zj***ć turystów? Co nam będą k***a mówić jak mamy żyć, cebulaki j***ne. Skoro ich kraiki już dawno stracone.

kexio

2014-07-29, 22:09
Niech sie pie**olą!

stery_srh

2014-07-29, 23:14
Niech tolerują ten syf u siebie. U nas niech się nie wpie**alają.

NieWiemZeWiem

2014-07-29, 23:25
to mogłeś podjeść do tych norwegów czy innych ch*jów i powiedzieć że chcesz ich portfel bo żebrzesz a jak odmówią to podasz ich do trybunału europejskiego za obrazę. Po drugie większość dzieci na rękach cyganek jest zćpana lub nie żyje. Dlaczego żadna policja nie łapie tych śmieci i nie sprawdza DNA itp. wiem, że koszty itp. ale k***a....

maxiq

2014-07-30, 00:35
a niech sobie wezmą tych cyga-romów ze sobą

ż...........ie

2014-07-30, 03:25
remi1982 napisał/a:

Skoro ich kraiki już dawno stracone.


Chciałabym żeby Polska kiedyś była tak "stracona" jak te marne skandynawskie kraiki.

ja...........or

2014-07-30, 14:59
Od dzisiaj jebiemy cyganów drewnianymi tacami a skandynawow przy okazji nie podoba sie to wypie**alac wy j***ne białe sk***ysyny z krainy lodu

natking

2014-07-30, 15:07
@żyletka, toż to ja też powtarzam cały czas. Mentalnie i kulturowo widać też stoją wyżej od nas, tzn. od was :D