18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sinead (Shuhada) O'Connor

freaky • 2018-10-27, 09:51
Daję do absurdów, bo to (zjawisko) przeczy jakiejkolwiek logice i niestety zatacza coraz szersze kręgi.

Znana irlandzka piosenkarka, która jeszcze nie tak dawno skrytykowała Kościół katolicki za negatywny stosunek do kwestii homoseksualizmu- „Nauczanie przeciwko homoseksualizmowi jest bluźnierstwem”- właśnie przeszła na islam.

"Jestem dumną muzułmanką"- pie**oli od rzeczy artystka.

"Jest to naturalny wniosek każdej inteligentnej podróży teologa. Wszystkie pisma prowadzą do islamu, co powoduje, że wszystkie inne pisma święte są zbędne"- oświadczyła na Twitterze.

W dalszych postach Sinead O'Connor opublikowała zdjęcia w hidżabie. Zmieniła także nazwę profilu.



A tutaj wyśpiewuje azan, czyli wezwanie wyznawców islamu do modlitwy.

spoiler


Sinead chyba jeszcze nie wie jaki stosunek ma islam do zadeklarowanych biseksualistek, takich jak ona.

Cz...........as

2018-10-27, 10:05
Za dwa trzy lata stwierdzi że to nie dla niej i dalej będzie poszukiwać odpowiedniej dla niej wiary a super postępowi islamiści oderżną jej ten pusty sagan...

:gilotyna:

d.rahowa

2018-10-27, 10:10
Tępa dzida!

SuchyHarry

2018-10-27, 10:18
Przecież ona była, jest i będzie poj***na... Co tu dużo gadać?

skywalker75

2018-10-27, 10:40
Można oczywiście napisać, że jest jebnięta co jest zgodne z prawdą i tyle, ale to jest o wiele poważniejsze niż niektórym się wydaje. To jest osoba publiczna, mająca rzesze fanów, od lat gardząca religią chrześcijańską, wojująca feminazistka. Daje teraz przykład, z którego wiele kobiet lub innych jakichś półmężczyzn skorzysta i postąpi tak jak ona... to nic innego jak kolejny kamyczek lub w tym przypadku kamlot do upadku zachodniej cywilizacji . Kiedys jakieś 25 lat temu nawet jej słuchałem... no ale Hitlera też wybrano demokratyczne. Taaa

żmij

2018-10-27, 11:09
freaky napisał/a:

"Jestem dumną muzułmanką".



Literówka.
Winno być "jestem durną muzułmanką".
Tak patrzę na jej zapity ryj i myślę sobie; ciekawe, czy wie, że muzułmance nie wolno chlać gorzoły?

sir_rolu

2018-10-27, 11:13
Poj***na baba i tyle baba bez bolca dostaje pie**olca ..

martinkane

2018-10-27, 11:30
k***a... kiedy człowiek myśli, że już widział wszystko......... to trafia na takie coś... ja pie**olę.Przecież jej muzułmańscy koledzy r*chają kozy i małych chłopców, kobiety owlekają w szmaty i traktują jak gówno. A pedałów zrzucają z kilku pięter, dziwne to wszystko. feministki i innego rodzaju dewianci będą pierwsi skracani o główkę przez czarną islamską zarazę.

Cezz999

2018-10-27, 11:44
No ostro jej na beret siadło... przykra sprawa.
Filmik z 2017, ale rzuca nieco światła na jej 'logikie'


martinkane

2018-10-27, 11:48
Cezz999 napisał/a:

No ostro jej na beret siadło... przykra sprawa.
Filmik z 2017, ale rzuca nieco światła na jej 'logikie'


Jeśli chce coś zrobić pożytecznego dla świata to niech się feministyczna pinda powiesi.

Cezz999

2018-10-27, 11:59
martinkane napisał/a:


Jeśli chce coś zrobić pożytecznego dla świata to niech się feministyczna pinda powiesi.


Mi się wydaje, że ona chce odciąć sobie łepetynę... więc szuka 'pomocy'.

TB303

2018-10-27, 14:58
To ćpunka i alkoholiczka w jednym, więc czego się spodziewaliście?

Ti...........ch

2018-10-27, 17:29
Kto to jest? Po za tym że, zgadując z nazwiska, konstruuje bomby dla IRA.

Ronoaro

2018-10-27, 20:15
Do trzech chorób psychicznych, narkotyków i alkoholu dorzuciła jeszcze islam--- coś czuję, że będziemy z niej mieli jeszcze pociechę na portalu.