18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sinead (Shuhada) O'Connor

freaky • 2018-10-27, 09:51
Daję do absurdów, bo to (zjawisko) przeczy jakiejkolwiek logice i niestety zatacza coraz szersze kręgi.

Znana irlandzka piosenkarka, która jeszcze nie tak dawno skrytykowała Kościół katolicki za negatywny stosunek do kwestii homoseksualizmu- „Nauczanie przeciwko homoseksualizmowi jest bluźnierstwem”- właśnie przeszła na islam.

"Jestem dumną muzułmanką"- pie**oli od rzeczy artystka.

"Jest to naturalny wniosek każdej inteligentnej podróży teologa. Wszystkie pisma prowadzą do islamu, co powoduje, że wszystkie inne pisma święte są zbędne"- oświadczyła na Twitterze.

W dalszych postach Sinead O'Connor opublikowała zdjęcia w hidżabie. Zmieniła także nazwę profilu.



A tutaj wyśpiewuje azan, czyli wezwanie wyznawców islamu do modlitwy.

spoiler


Sinead chyba jeszcze nie wie jaki stosunek ma islam do zadeklarowanych biseksualistek, takich jak ona.

Horn88

2018-10-28, 03:10
Sinead? - Ta "gwiazda" jednego przeboju, który napisał zresztą dla niej Prince? A którego ładnie zwyzywała parę lat temu, gdy na koncercie znudzeni jej durnymi piosenkami fani zaczęli domagać się, żeby wykonała "Nothing compares To 2U?" - i zamiast to zrobić jak rozumny człowiek (aby ludziska, którzy przepłacili za jej nudny występ, mieli choć trochę radochy< przynajmniej pod koniec) usłyszeli: Pieprzyć tego pierd... karła!... :roll:
Najwyraźniej Karma wróciła, niewdzięczna dupo! Jaka szkoda, że Prince tego nie dożył... Miałby gościu teraz polewę z tej głupiej c**y... :-P

_Netrunner_

2018-11-16, 18:06



Idziemy wytrwale spokojni o świat
Idziemy wytrwale, idziemy od lat
Spokojni o przyszłość, spokojni o cel
Idziemy wytrwale dzień za dniem

I to co za nami i obok nas
Nieważne już, niewazne już
I tylko czasami, chcę zmienić świat
Zmienić świat, chcę zmienic świat

I tylko nie mów mi
Że prawda zawsze lezy pośrodku
I tylko nie mów mi
Że wszystko można mieć
Nie mów mi
Nie mów mi

I krok po kroku i dzień za dniem
Idziemy wytrwale, idziemy wytrwale
I krok po kroku i dzień za dniem
Te same miejsca, praca i sen

To co z nami i obok nas
Nieważne już, nieważne już
I tylko czasami chcę zmienić świat
Zmienić świat, chcę zmienić świat

I tylko nie mów mi
Że najbezpieczniej stać zawsze z boku
I wszystko mieć
I wszystko mieć
Nie mów mi
Nie mów mi