18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siłowanie barowe

~Sunday • 2022-11-30, 10:55

Otrząśnij się :-D

szymeski

2022-12-01, 21:50
Złamałem również w ten sposób kość ramienną, złamanie spiralne z przemieszczeniem. Zespolenie płytą ból kurewski nie polecam siłowania bez techniki i odpowiedniego stabilnego stołu. W moim przypadku miałem szczęście, że stawów nie uszkodziłem i wrócił pełny zakres ruchu.


BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



Mi kazali wyjąć płytę, chociaż co konował to inna opinia.

debolek

2022-12-03, 23:19
BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.





BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.


Możesz walić?