18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siłowanie barowe

~Sunday • 2022-11-30, 10:55

Otrząśnij się :-D

marcineker

2022-11-30, 11:04
wyluzowany koleś, przynajmniej częściowo :D

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-11-30, 11:31
Proszę eksperta o objaśnienie, która kość, ścięgno, miesień pie**olną i jakie dalsze konsekwencje ?

Oponka

2022-11-30, 11:42
patrzcie świnie! ręka jak złamana! nak***iam węgorza! na-na-na-na-na-na :amused:

dennissliwa

2022-11-30, 12:12
Widac że danonków nie jadał za młodu :D

dżonyłojlker

2022-11-30, 12:13
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Proszę eksperta o objaśnienie, która kość, ścięgno, miesień pie**olną i jakie dalsze konsekwencje ?



Aha, czyli tu trzeba eksperta :badyl:

ratford

2022-11-30, 12:49
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

j



jako ekspert wypowiem się jasno: jebło i będzie boleć

Leatherface

2022-11-30, 14:39
Niedoświadczeni, którzy nie wiedzą jak się ustawić ryzykują złamanie spiralne, które mówiąc bez ogródek jest przej***ne.

rafalxp

2022-11-30, 17:33
Geslerka kilka lat temu też tak typa załatwiła w kuchennych.... spiralne złamanie mmm ile to trzeba śróbek ;p
Pamiętać bark zawsze do wewnątrz a nie się wychylać ... ramieniem na zewnątrz.

BezSerca

2022-11-30, 19:26
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Proszę eksperta o objaśnienie, która kość, ścięgno, miesień pie**olną i jakie dalsze konsekwencje ?



Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.

DużyKutas

2022-11-30, 19:45
BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



Ale takiego eksperta to my nie chcielismy, szukalismy cos w stylu "moj wujek ma kumpla ktory..."

neo001

2022-11-30, 21:33
Dużyku*as napisał/a:

Ale takiego eksperta to my nie chcielismy, szukalismy cos w stylu "moj wujek ma kumpla ktory..."



Po co w cudzysłowu? Tak wiemy że Twój wujek ma kumpla i cię często odwiedza pod nieobecność rodziców.

smc

2022-11-30, 22:56
"Będziesz się trzepał lewą ręką..."


Adamam

2022-12-01, 00:08
BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



Witam. Potwierdzam. Jestem 5 lat po operacji zespolenia kości. Powikłania złamania,operacji,śrub i blachy w ręce nie są warte siłowania się na ręke ! Zapalenie stawu łokcia mam średnio raz na 6 miesięcy . Ból ramienia na zmianę pogody , ograniczenie ruchomości i różne takie uciążliwe sprawy są wpisane chyba w ten uraz. A przy naszej służbie zdrowia wyleczyć się z tego na 100 % jest chyba nierealne ;/.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-12-01, 07:20
BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



Serdecznie dziękuje za objaśnienie.

Dużyku*as napisał/a:

Ale takiego eksperta to my nie chcielismy, szukalismy cos w stylu "moj wujek ma kumpla ktory..."



Nie pie**ol co chcieli inni jak nie masz pewności.

Adamam napisał/a:

Witam. Potwierdzam. Jestem 5 lat po operacji zespolenia kości. Powikłania złamania,operacji,śrub i blachy w ręce nie są warte siłowania się na ręke ! Zapalenie stawu łokcia mam średnio raz na 6 miesięcy . Ból ramienia na zmianę pogody , ograniczenie ruchomości i różne takie uciążliwe sprawy są wpisane chyba w ten uraz. A przy naszej służbie zdrowia wyleczyć się z tego na 100 % jest chyba nierealne ;/.



Tu chyba kwestia podejścia. Kontuzje, możesz złapać czy to podnosząc ciężary czy nawet biegając. Brak rozgrzewki, brak techniki, brak doświadczenia. A może słabsza budowa. Choć faktycznie przej***na sprawa.