18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siedzi piesek koło drzewa...

hellbwoi • 2017-10-17, 11:07
pyszczek otwarł, lecz nie śpiewa.



Gdzieś w Busku Zdroju, może zbłądził biegnąc na Opole?

spoiler

Matmer

2017-10-17, 18:52
Jak mnie irytuje określenie "lewactwo" na wszystko co nie jest po myśli debili w stylu lucilla. Psa trzeba wychować i wiedzieć jak to zrobić. Wiązanie do drzewa w lesie jest zwykłym barbarzyństwem. Ciekawy jestem definicji "lewactwa"

leaf87

2017-10-17, 19:10
SpeedyG napisał/a:


Ja niestety ostatnio muszę robić rolę kata, (...)
Oczywiście ja jestem cichym bohaterem bo staram się zdobyć tych pchlarzy zaufanie, rzucając kiełbasę i głaskając. Jak już mi zaufają to łapie przywiązując je, wale obuchem w łeb i do wora, który wrzucam do bagażnika i jadę do lasu- jadę z nimi na spacer. Tam lisy i inne dziki mają z nich pożywienie. Oczywiście unicestwiam je w miarę szybko i nie torturuje.



Znam Cię! A raczej Twoją robotę już widziałem!


Tortuga

2017-10-17, 19:38
Cytat:

Kiedyś jak pies dziecko pogryzł, a nawet jak kury pozagryzał, to był pieniek i siekiera. Ot normalność. Teraz lewactwo sprowadzające zwyczajowo ludzi do poziomu psa, wynosi psy na poziom ludzki. Efekt, zamiast ubić, zastrzelić czy uśpić, psa czekają męczarnie.




Ignorować, spalić i zakopać zjeba. To tylko sfrustrowany prawaczek z kompleksem małego pisiora, nie ma potrzeby się przejmować

niemamskarpet.

2017-10-17, 20:01
szkoda psiaków ale z drugiej strony to ze wszystkich moich zwierząt w domu to najbardziej lubie kure w zamrażalniku....

ciepson

2017-10-17, 20:06
Co jest Sadole? Na Hardzie mamy trupy dzieci, egzekucje ISIS czy karteli narkotykowych, wypadki, itp, i nikt nie sra żalem, ale jak ktoś zabije jakiegoś kundla, czy innego zwierza to nagle budzi się w Was serce? Jak szydzić to ze wszystkiego, bez różnicy na człowieka i zwierzaka. :roll:
Nie znam osoby, która to zrobiła, ale podałbym jej rękę, za to że mamy co oglądać na Sadolu.

BanujNasNieMichalka

2017-10-17, 20:09
Jasne że tak się nie robi bo ot szczyt ch*jostwa. Ale co do tego że kiedyś pies podpadł (był agresywny czy uj wie co) to taka prawda rurą przez łeb i szybka śmierć. Mojego wujka brata pogryzł ich pies podczas zabawy (jego młodszego brata, pies się nie bawił) poprostu rzucił się na 10/15 letniego chłopca rozwalając mu pół twarzy, wujo nawet się nie zastanawiał miał gdzies 15/20 lat psa za karczycho 3 razy o podłogę otumanionego na pieniek i.. tak kiedyś było i tyle ;)

Lingula

2017-10-17, 20:12
@lucilla - ja bym uspil/odstrzelil psa, ktory pogryzl dziecko. Nawet jesli to sprawa nie upilnowania go przez rodzicow. Szansa, ze ugryzie jeszcze raz jest wieksza po pierwszym takim incydencie - to nie czlowiek, zeby cos takiego wybaczyc.

Ale przywiazanie psa do drzewa w taki sposob to czyste sk***ysynstwo.

lucilla

2017-10-17, 20:13
"Jak mnie irytuje określenie "lewactwo" na wszystko co nie jest po myśli debili w stylu lucilla. Psa trzeba wychować i wiedzieć jak to zrobić. Wiązanie do drzewa w lesie jest zwykłym barbarzyństwem. Ciekawy jestem definicji "lewactwa""

Debilem to jesteś ty, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. To nie ja pierwszy użyłem słowa "lewactwo". Sam jestem ciekawy tej definicji i zgadzam się z tym co napisałeś poza pojechaniem po mnie. Sprawdź najpierw kto pierwszy użył terminu "lewactwo" w tym temacie, przeczytaj ponownie mój post,zobacz kogo zacytowałem i do niego się przyczep.

Jorgen88

2017-10-17, 21:23
jaką to trzeba być k***ą ? no k***a jak ja nienawidzę takich śmieci !!

ferbiiii

2017-10-17, 22:40
mówice że pogryzł gówniaka i ot taka kara. Przez głupote idioty który nie potrafi wychować pupila a tym bardziej swoich bajstruków. j***ć takich. Was też chętnie bym wieszał, ale za jaja których nie macie.

gregstress111

2017-10-18, 05:22
To po to jest weterynarz i po to ma dostęp do ketaminy....Ogólnie usługa uśpienia ketaminą powinna byc darmowa,a nie zkorzystanie z niej,to kara minimum100tys,bo to o pieniadze chodzi,ze weterynarzowi ludzie musza zaplacic iles tam zlotych

janlew

2017-10-18, 15:04
antropoid napisał/a:

Kolejny post pokazujący jak bardzo sk***iła się polska prawica (jeśli jeszcze istnieje - sprawa dyskusyjna) przez ostatnie lata.


Sk***iła i skundliła młocie to się lewica. Prawica od zawsze ma stosunek do zwierząt taki jak Arystoteles i Św.Tomasz z Akwinu. To wy przestaliście obcinać sobie naplety i zaczęliście chodzić z bydłem i nierogacizną spać do łózka, zamiast jak dziadkowie ograniczyć się do uboju rytualnego. Was bolszewiki, bolszewizm sp***olił, nie nas. Już homosovieticus przestał być godny miana człowieka, a wy się jeszcze bardziej od człowieczeństwa oddalacie.
Sama myśl że można chcieć zabić człowieka, w zemście za świnię, muchę, psa czy motyla, jest tak popie**olona że nie ma co drążyć tematu dalej.

TB303

2017-10-18, 15:37
Oczywiście "janlew" w typowym dla siebie sp***oleniu uznał, że kolega "antropoid" jest lewakiem, żydem i w ogóle bolszewikiem.
Właśnie potwierdziłeś to co napisał - prawactwo jest tym samym upośledzeniem co lewactwo.

lucilla

2017-10-18, 15:53
@up
Tu nie ma się o co kłócić. Wszystkie skrajności są złe, czy to lewactwo czy prawactwo.

Donmenello

2017-10-18, 19:06
Ktoś tam pisze, że psa trzeba wychować żeby nie gryzł itp. pie**olISZ GŁUPOTY. Pies nie ma prawa ugryźć kogokolwiek ze "swoich" nawet gdybyś go za lewe jajo miał podnieść. Zabawa zębami bez szkód to oczywiście co innego, ale nieuzasadniona agresja jest nie do zaakceptowania.