18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siedzi piesek koło drzewa...

hellbwoi • 2017-10-17, 11:07
pyszczek otwarł, lecz nie śpiewa.



Gdzieś w Busku Zdroju, może zbłądził biegnąc na Opole?

spoiler

Noside

2017-10-17, 11:13
Abstrah*jąc od tego kto i dlaczego.. Niech no jakaś dziunia idąc sama w nocy, świecąc telefonem zobaczy coś takiego :lol:

Moby_Dick

2017-10-17, 11:15
Akcja z fejsbunia, tak jak ta.



Dzięki fb udało sie złapać właściciela pieska z tego zdjęcia. Mam nadzieję, że go też przywiążą do drzewka.. za szyje.

krzyks

2017-10-17, 11:57
hellbwoi napisał/a:


Gdzieś w Busku Zdroju, może zbłądził biegnąc na Opole?



Powiat buski, ale to w lesie koło Stopnicy.

Źródło

pXIX

2017-10-17, 12:29
Horror. Jakim trzeba być... Nawet nie wiem jak to nazwać :evil:
Zjeść psa. Rozumiem. Zastrzelić człowieka. Rozumiem. Niektórzy nawet zasługują na tortury, ale to to jest zwyrodnialstwo :evil:

~Angel

2017-10-17, 12:38
W sumie to dobry sposób na pozbycie się niechcianych domowników.
Brajan! Dżesika! Chodźcie z tatusiem na grzyby.



Ale pieska to mi szkoda :-/

janlew

2017-10-17, 12:52
Kiedyś jak pies dziecko pogryzł, a nawet jak kury pozagryzał, to był pieniek i siekiera. Ot normalność. Teraz lewactwo sprowadzające zwyczajowo ludzi do poziomu psa, wynosi psy na poziom ludzki. Efekt, zamiast ubić, zastrzelić czy uśpić, psa czekają męczarnie.

100Burned

2017-10-17, 13:02
Ten pies wygląda na zaskoczonego.

krasnal_hałabała

2017-10-17, 13:12
k***a, j***ne tylko nie pamiętam co miałem napisać potem, ale coś miałem napisać z użyciem słowa "j***ny", więc co jest j***ne? sk***iel czy pies?

Starger

2017-10-17, 13:51
ten sk***iel co go przywiązał .. szkoda w ogóle gadać.

lucilla

2017-10-17, 15:20
"Kiedyś jak pies dziecko pogryzł, a nawet jak kury pozagryzał, to był pieniek i siekiera. Ot normalność. Teraz lewactwo sprowadzające zwyczajowo ludzi do poziomu psa, wynosi psy na poziom ludzki. Efekt, zamiast ubić, zastrzelić czy uśpić, psa czekają męczarnie."
Pogryzł, bo dziecko go pociągnęło za sierść albo za bardzo się przytulało. Sam tak zrobiłem będąc dzieckiem i tata mi wytłumaczył dlaczego pies zaatakował. Najpierw człowiek zrobi coś głupiego, a później odbija się to na biednym zwierzaku. Sprowadzanie wszystkiego do lewactwa i prawactwa to idiotyzm, to tak jak albo PIS albo PO. Osobiście sikam na obie skrajności. Pozdrawiam.

pXIX

2017-10-17, 17:46
Up. Niby tak, ale u psów też występują zaburzenia podobne do schizofrenii czy inne socjopatie. Plus wścieklizna. A o ile generalnie nie popieram stosowania "pieńka" w charakterze narzędzia kontroli pogłowia ( :lol: ) to dalej bije rzekę (nie mówiąc już o piecu, czy podobnych) na głowę

The_Generat

2017-10-17, 18:37
jeśli chodzi o niedoj***ne lewactwo to zdecydowanie się zgadzam z tym fragmentem:

"popieram stosowania "pieńka" w charakterze narzędzia kontroli pogłowia"

SpeedyG

2017-10-17, 18:43
Ogólnie jak już musisz się pchlarza pozbyć to miej odwagę zabić go szybko i prawie bezboleśnie, a nie przywiązuj do drzewa żeby zdechł z głodu i wycieńczenia.
Ja niestety ostatnio muszę robić rolę kata, bo w mojej okolicy jacyś ludzie dosyć regularnie wypuszczają psy. Normalnie raz na pół roku lub kilka miesięcy zajeżdża ktoś busem i wyrzuca kilka "bezpańskich" psów. Psy są wygłodniałe, często walczą z psami mieszkańców zagryzając je, a nawet jak jakiś człowiek im podpadnie- rzuci petardę lub kamień to potrafią to zapamiętać i mogą pogryźć lub pogonić. Ogólnie sytuacja niebezpieczna, szczególnie dla dzieci, a policja i gmina ma to w dupie. Gminy i powiatu nie stać na wynajęcie hycli i opłaceniu schroniska.
Jakieś głupie babki na pewno je podkarmiają nie wiedząc co czynią i te psy buszują w śmieciach znajdując pożywienie.
Oczywiście ja jestem cichym bohaterem bo staram się zdobyć tych pchlarzy zaufanie, rzucając kiełbasę i głaskając. Jak już mi zaufają to łapie przywiązując je, wale obuchem w łeb i do wora, który wrzucam do bagażnika i jadę do lasu- jadę z nimi na spacer. Tam lisy i inne dziki mają z nich pożywienie. Oczywiście unicestwiam je w miarę szybko i nie torturuje.
Co innego zrobić- nikt ich nie chce przygarnąć, ja już mam psa i miałem kota, którego mi zaj***ły takie bezpańskie kundle.
Debile z miasta zaraz wydadzą sąd, że jestem sadystą ale innej opcji nie ma- tym bardziej takiej żeby jakiś pchlarz straszył ludzi i utrudniał normalne życie.

antropoid

2017-10-17, 18:46
Cytat:

Kiedyś jak pies dziecko pogryzł, a nawet jak kury pozagryzał, to był pieniek i siekiera. Ot normalność. Teraz lewactwo sprowadzające zwyczajowo ludzi do poziomu psa, wynosi psy na poziom ludzki. Efekt, zamiast ubić, zastrzelić czy uśpić, psa czekają męczarnie.



Kolejny post pokazujący jak bardzo sk***iła się polska prawica (jeśli jeszcze istnieje - sprawa dyskusyjna) przez ostatnie lata.