18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się Pali Coś

T3RMINATOR • 2018-01-11, 12:51
Ciężarówka w płomieniach na trasie do Krakowa




~Velture

2018-01-11, 12:54
Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.

dziadek8724

2018-01-11, 13:56
a już myślałem, że to Golf albo inny Passat 1.9 TDI po chip-tuningu :ok***a:

tarcer123

2018-01-11, 15:07
Jak to często bywa prawdopodobnie zblokował się siłownik od hamulca, rozgrzało tarczę do czerwoności i poszło z dymem. W samochodzie ciężarowym czegoś takiego nawet nie odczujesz. Tak, jestem ekspertem. ;)

szczerbus9

2018-01-11, 17:37
Płoń czarownico... płoń...
Czy wam też płonąca tapicerka na drzwiach wydawała się podobna do człowieka... lub chociaż kukły?

Zeusek

2018-01-11, 17:40
Skąd k***a ta pewność że do Krakowa? Może na Rzeszów zapie**alał?

Tudeski

2018-01-11, 19:17
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.



No k***a, malo wystarczajacy argument by zwolnic? Nie wyobrazam sobie by kolo plonacego auta przejezdzac 120 ... Tym bardziej jak prawy pas zablokowany

BaranR

2018-01-11, 19:23
Tudeski napisał/a:



No k***a, malo wystarczajacy argument by zwolnic? Nie wyobrazam sobie by kolo plonacego auta przejezdzac 120 ... Tym bardziej jak prawy pas zablokowany



Wez k***a jeszcze raz przeczytaj cytowany przez siebie fragment, zastanów się nad nim, pomyśl nad jego sensem i tym co napisałeś, a potem pie**olnij się w łeb i ze stwierdzeniem w głowie swojego błędu powiedz sobie na głos:

"O k***a, nie doczytałem o co chodzi autorowi i zrobiłem z siebie błazna..."

luki211

2018-01-11, 19:25
Tudeski napisał/a:



No k***a, malo wystarczajacy argument by zwolnic? Nie wyobrazam sobie by kolo plonacego auta przejezdzac 120 ... Tym bardziej jak prawy pas zablokowany



Z przeciwka !!!!!


ps. Masz filmik jak wyglądało to zdarzenie jadąc z drugiej strony ?

WoleMerce

2018-01-11, 19:30
Trzeba być totalnym idiotą żeby nie poczuć blokowanego koła w ciężarówce zwłaszcza o takich kołach, i widać że pożar jest od przodu samochodu więc na osi skrętnej poczuł by gdyby nie był skończonym idiotą.

Tak jestem ekspertem mechanikiem od ciężarówek i składałem zaciski do ciężarówek. Pewnie pożar wybuchł w kabinie, odkurzacz, laptop i ekspres od kawy pod przetwornice i ogień. DOsłownie :D

BaranR

2018-01-11, 20:12
WoleMerce napisał/a:

Trzeba być totalnym idiotą żeby nie poczuć blokowanego koła w ciężarówce zwłaszcza o takich kołach, i widać że pożar jest od przodu samochodu więc na osi skrętnej poczuł by gdyby nie był skończonym idiotą.

Tak jestem ekspertem mechanikiem od ciężarówek i składałem zaciski do ciężarówek. Pewnie pożar wybuchł w kabinie, odkurzacz, laptop i ekspres od kawy pod przetwornice i ogień. DOsłownie :D



Zacisk wcale nie mysi zablokować się w takiej pozycji żeby klocki miały takie tarcie po tarczy aby było to odczuwalne zwłaszcza z prędkościami na autostradzie i samochodem o tak dużej masie. Wystarczy, że choć trochę będą trzeć za mocno i już zwyczajnie może dojść do pożaru.
W zasadzie do zatarte łożysko koła też mogło się do tego przyczynic.

Co do ekspresu do kawy pod przetwornicą to raczej zwyczajnie to nie ruszy niż poleci z tego ogień...
Chyba że masz zwatowane wszystkie zabezpieczenia w przetwornicy i obwodzie gniazda zapalniczki czy tam pod co się podpinasz...

Kosmodysk

2018-01-11, 20:18
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.



Pedały nie wiedzą że wieczorem będzie relacja na sadisticu i zwalniają.

PieronJasnySzlag

2018-01-11, 20:20
Czy to ta słynna A4 zwana też autostradą?
Droga za którą płaci się jak za zborze i nie da się jej przejechać płynnie bo jak akurat nie remontują jednego pasa to i tak odczekasz na bramkach. Czy to nie ta słynna A4 gdzie obsługuje ją prywatna firma która podpisała ze skarbem państwa dożywotnią tajną umowe? Czy to nie ta droga której właściciel lobbuje żeby broń Boże nie powstał alternatywny dojazd z Górnego Śląska do Krakowa?

JeffreyDahmer

2018-01-11, 21:05
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.



Velture wyobraziłem sobie jak w takiej sytuacji zapie**alasz swoim rydwanem jeszcze szybciej oczy skierowane na choinkę zapachową wunder baum i głosy w głowie nie spojrzę nie spojrzę bo pedałem nie jestem jestem kozak