18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się Pali Coś

T3RMINATOR • 2018-01-11, 12:51
Ciężarówka w płomieniach na trasie do Krakowa




Dziad_Inżynier

2018-01-11, 21:09
Spiderowski napisał/a:

Czy to ta słynna A4 zwana też autostradą?
Droga za którą płaci się jak za zborze i nie da się jej przejechać płynnie bo jak akurat nie remontują jednego pasa to i tak odczekasz na bramkach. Czy to nie ta słynna A4 gdzie obsługuje ją prywatna firma która podpisała ze skarbem państwa dożywotnią tajną umowe? Czy to nie ta droga której właściciel lobbuje żeby broń Boże nie powstał alternatywny dojazd z Górnego Śląska do Krakowa?


To nie jest ten kompletnie sk***iały kawałek A4, za której jej twórcom należy się gwałt zbiorowy i posypanie odbytu solą. To akurat fragment A4, który jest obwodnicą Krakowa, kawałek przed węzłem z Zakopianką.

vass

2018-01-11, 21:17
dziadek8724 napisał/a:

a już myślałem, że to Golf albo inny Passat 1.9 TDI po chip-tuningu :ok***a:


Jak widać myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną :mrgreen:

T0B1

2018-01-11, 21:42
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.


Ty tak serio czy gorszy dzień chcesz odreagować? Jedziesz autem i widzisz, że coś dymi - nie wiesz co, a jak już się zorientujesz, że to samochód, to nadal nie wiesz co, jak, dlaczego. Może ktoś leży tam i potrzebuje pomocy? Może trzeba gaśnicą poratować? Nie - lepiej sp***alać i się nie patrzeć bo to grzech...

Nimr0d

2018-01-11, 21:49
~Velture

Ło panie, chyba za dużo autostradami nie jeździłeś. Gdy na autostradzie jest jakaś poważniejsza akcja służby zwalniają przeciwny pas, widać nawet auto z włączonym oświetleniem, zapewne sporo wcześniej jest kolejny samochód z tablicą ograniczenia prędkości. Ogromne kłęby dymu i błyskające światła to wystarczający argument dla kierowców żeby zwolnić i przejechać ostrożnie, no ale komu ja to tłumacze, tyś ty Velture, ekspert w każdej dziedzinie.

SirMajkel

2018-01-11, 22:34
typ za bardzo palił się do jazdy.

kenzol

2018-01-11, 23:22
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.


Może warto zwolnić i obczaić czy ktoś nie potrzebuje pomocy?

Mathek

2018-01-12, 00:08
Ten k***a odcinek A4 wokół Krakowa jest jakiś poj***ny, tam się ciągle coś odpie**ala...

k86rzeszow

2018-01-12, 07:28
a jeśli pedał przede mną jedzie 5 km / h to ile ja mam jechać ?

thorwald

2018-01-12, 09:13
Velture napisał/a:

Oczywiście pedały z przeciwka muszą zwolnić do 5km/h i zrobić korek aby obejrzeć sobie płonący samochód.

Każdemu ku*asowi który tak robi bym zabierał z miejsca prawo jazdy.



j***ny kretynie każdy normalny kierowca zwolni do, jak to napisałeś- 5 km/h, żeby upewnić się, że nie ma żadnego zagrożenia z przeciwległego pasa. Nikt z nich nie zrobił źle, z daleka nie wiedzą co się dzieje, czy nie ma chociażby "części rozbitego samochodu" na ich pasie.
W skrócie- skończ pie**olić

BigCohones

2018-01-12, 10:46
@up Sam skończ pie**olić. Zazwyczaj jest to zwykła chorobliwa ciekawość. Bardzo często powodująca rozkojarzenie i wypadek po drugiej stronie barierki.

wchodzeztyłu

2018-01-12, 11:06
Oczywiście korek w obie strony

~Velture

2018-01-12, 12:28
Tudeski napisał/a:



No k***a, malo wystarczajacy argument by zwolnic? Nie wyobrazam sobie by kolo plonacego auta przejezdzac 120 ... Tym bardziej jak prawy pas zablokowany



JeffreyDahmer napisał/a:



Velture wyobraziłem sobie jak w takiej sytuacji zapie**alasz swoim rydwanem jeszcze szybciej oczy skierowane na choinkę zapachową wunder baum i głosy w głowie nie spojrzę nie spojrzę bo pedałem nie jestem jestem kozak



T0B1 napisał/a:


Ty tak serio czy gorszy dzień chcesz odreagować? Jedziesz autem i widzisz, że coś dymi - nie wiesz co, a jak już się zorientujesz, że to samochód, to nadal nie wiesz co, jak, dlaczego. Może ktoś leży tam i potrzebuje pomocy? Może trzeba gaśnicą poratować? Nie - lepiej sp***alać i się nie patrzeć bo to grzech...



Nimr0d napisał/a:

~Velture

Ło panie, chyba za dużo autostradami nie jeździłeś. Gdy na autostradzie jest jakaś poważniejsza akcja służby zwalniają przeciwny pas, widać nawet auto z włączonym oświetleniem, zapewne sporo wcześniej jest kolejny samochód z tablicą ograniczenia prędkości. Ogromne kłęby dymu i błyskające światła to wystarczający argument dla kierowców żeby zwolnić i przejechać ostrożnie, no ale komu ja to tłumacze, tyś ty Velture, ekspert w każdej dziedzinie.



SynysterSaeith napisał/a:

@Velture ch*ja byś zrobił napinaczu.



kenzol napisał/a:


Może warto zwolnić i obczaić czy ktoś nie potrzebuje pomocy?



thorwald napisał/a:



j***ny kretynie każdy normalny kierowca zwolni do, jak to napisałeś- 5 km/h, żeby upewnić się, że nie ma żadnego zagrożenia z przeciwległego pasa. Nikt z nich nie zrobił źle, z daleka nie wiedzą co się dzieje, czy nie ma chociażby "części rozbitego samochodu" na ich pasie.
W skrócie- skończ pie**olić



W głowie się nie mieści ilu z was jest opóźnionych...

Wszyscy, jeśli w ogóle macie, wypie**olcie swoje prawa jazdy do śmietnika.
Przez takich kretynów tworzą się korki w obie strony pomimo wypadku tylko w jednym kierunku.

Ludzie nie zwalniają do 5km/h aby zobaczyć czy jest potrzebna pomoc tylko po to aby sobie popatrzeć. Ani jedna osoba z przeciwka nie wyszła pomóc a po prostu chcieli sobie zobaczyć ogień.

kenzol

2018-01-12, 18:38
up

Bo ocenili że pomoc niepotrzebna jednak. Sam oddaj prawko.