18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shots fired

SSatan • 2021-11-23, 11:57
Praca na spuście to tylko jeden z wielu elementów poprawnie oddanego strzału.




jozue

2021-11-23, 12:00
powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu

Babababazpl

2021-11-23, 12:06
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu




Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet. :-)

Halman

2021-11-23, 12:13
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu



bo? zapytam się bo jak kolega powyżej zauważył jak na babę zachowała sie nad wyraz przytomnie i logicznie.

zwierzak30

2021-11-23, 12:28
Taka była nabuzowana obywatelka. :) Upuścił jej ciśnienie. Sssssssssssssss :)

nowynick

2021-11-23, 13:06
:roll:

przecież jak się pochyliła źeby się położyć policjantka wpakowała w nią dwie kule wywołując zapewne ból i szok, pewnie to miał przedmówca na górze na myśli...

nebelwerfer

2021-11-23, 13:19
pięknie jej się głos zmieniał :D od wkurzonej po przerażoną

Mzimu

2021-11-23, 13:20
Fajna praca, człowiek odreagowuje kilka dni albo kilka flaszek.

Ogólnie niezła akcja z trafieniem w oponkę i tylko jej mi szkoda :)

baronturbina

2021-11-23, 14:11
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu


Ciebie powinni wyj***ć z domu. Bez oglądania jakich kol wiek nagrań.

Prof._Kot_Budd

2021-11-23, 14:40
nowynick napisał/a:

przecież jak się pochyliła źeby się położyć policjantka wpakowała w nią dwie kule wywołując zapewne ból i szok, pewnie to miał przedmówca na górze na myśli...



Ślepi jesteście ? ona się pochyliła po nóż, który wcześniej upuściła. Policjantka elegancko się zachowała i dobra dupa z głosu :D

Xenon

2021-11-23, 15:02
szkoda że na granicy w Kuźnicy tak nie strzelają

Figlarz_

2021-11-23, 15:19
Jaracie się, jak to się wzorowo policjantka zachowała, a nikt nie zwrócił uwagi, ze to ślepe jak kret i w sytuacji naprawdę niebezpiecznej dostałaby z 15 ciosów kosą zanim udałoby się jej trafić napastnika choćby w nogę. Beznadziejna baba, nadaje sie co najwyżej na kelnerkę, może chociaż trafiłaby do odpowiedniego stolika.

kane84

2021-11-23, 15:31
Figlarz_ napisał/a:

Jaracie się, jak to się wzorowo policjantka zachowała, a nikt nie zwrócił uwagi, ze to ślepe jak kret i w sytuacji naprawdę niebezpiecznej dostałaby z 15 ciosów kosą zanim udałoby się jej trafić napastnika choćby w nogę. Beznadziejna baba, nadaje sie co najwyżej na kelnerkę, może chociaż trafiłaby do odpowiedniego stolika.

To jest łatwe w Call of Duty, strzelanie z krótkiej do kogoś, kto szarżuje z nożem nie jest łatwą sprawą.

pnaj

2021-11-23, 15:45
Może pierwszy raz strzela do ludzi i jeszcze się nie wyrobiła.
W stresie nie trafiając w cel stwarza zagrożenie dla postronnych, policjant się lepiej ustawił z celem na tle domu.

Figlarz_

2021-11-23, 15:56
kane84 napisał/a:

To jest łatwe w Call of Duty, strzelanie z krótkiej do kogoś, kto szarżuje z nożem nie jest łatwą sprawą.



Ty… ale ona nie szarżowała z nożem, tylko się po niego schylała. To był nieruchomy cel


:roll: