18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shots fired

SSatan • 2021-11-23, 11:57
Praca na spuście to tylko jeden z wielu elementów poprawnie oddanego strzału.




mosorekenha

2021-11-23, 16:48
chyba opone sobie przestrzeliła

Tetrix

2021-11-23, 17:15
I nawet juz chwyciła apteczke z auta, żeby zapewne opatrzyć ją. :catfacepalm:

marcino_zly

2021-11-23, 18:26
Ten dźwięk... Myślałem że to gaz z tej dziurawej baby się ulatnia...

razak

2021-11-23, 18:38
niby chudy a ile powietrza zeszło

garota

2021-11-23, 18:52
Babababazpl napisał/a:

Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet.



Prawie ze wszystkim się zgadzam ale mniejsza postura nie jest tutaj argumentem. Argumentem jedynym jest słabsza psychika. Jak dzieje się coś strasznego to kto drze mordę? Zawsze baba. Jak zdarza się jakiś wypadek i baba jest samochodzie to kto zawsze zadaje debilne pytania odnośnie wypadku? Baba. Jak widzi dziecko to kto lamentuje ojejejeju jakie to piekne małe i olaboga? Baba. Kto ma ciotę i przez kilka dni w miesiącu jest popie**olony jeszcze bardziej? BABA!!! BABA jest złem tego świata...ale złem jak najbardziej potrzebnym.

adamaniedam

2021-11-23, 19:22
Przynajmniej w coś czarnego trafiła. Opona też się liczy.

Wiewór

2021-11-23, 20:02
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu



Niby za co. Wszystko zrobiła dobrze.

chico35

2021-11-23, 21:38
Babababazpl napisał/a:

Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet.



nie może a na pewno się nie znasz, o jej celności lepiej sie tez nie wypowiadać
przeżyła tylko dlatego że baba odpuściła
nastepnym razem nie zgrywaj eksperta

polakwrocek

2021-11-23, 21:58
adamaniedam napisał/a:

Przynajmniej w coś czarnego trafiła. Opona też się liczy.



BLM już pali białe opony w proteście

mesjans

2021-11-23, 23:36
Babababazpl napisał/a:

Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet.



No niby tak ale w momencie jak już policja jest zmuszona do oddania strzału to wypada trafić a nie czekać aż wyjdzie facet i w końcu trafi i to trzy razy.

ramadanio

2021-11-24, 23:17
Babababazpl napisał/a:

Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet.



Postura to najmniejszy problem, ich mózgi nie są przystosowane do agresji i sytuacji stresowych w takim stopniu jak męskie, w obliczu haosu tracą koncentracje i są zagrożeniem wtedy dla swoich kolegów. Tak jak tutaj, facet by się ustawił tak żeby nie strzelać w radiowóz a ona jeb jeb i tylko sito z opon a gdyby w srodku siedział na przykład inny zatrzymany to odstrzeliła by mu łeb przez tylną szybe być może... to taki przykładzik wiecej macie w innych filmikach.

dominator76

2021-11-28, 19:47
no to przypomnę u nas jak tygrys spitolił z zo to Policjant zastrzelił weterynarza...ot co.