18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shogun1978 - turysta sra w gacie przed innymi vlogerami

straatveger • 2013-02-04, 18:54
Czy dla sebastiana mało kasy ? Nie dość, że zarabia dobrze w USA na turystyce, to jeszcze jako vlogger, teraz przedstawia jak przegrał wojne z vlogerami takimi jak polishadam28, rock itp

Sebastianek się boi, :noga:
Swoją drogą stare chłopy a zachowują się jak małe dzieci, burek mnie banuje mamo, adam mi ubliża, zabrali mi grabki... Kontakty, spisek na youtube itp co on pie**oli ??

zonk

2013-02-05, 18:21
Może tak jakieś podsumowanie o co k***a chodzi ? Vlogerzy trzepią kasę i walczą między sobą o dominację. ? Aż chce się powiedzieć: "There can be only one"

kacu89

2013-02-05, 18:41
Wklejam ważny koment z innego portalu. Rzuca światło na sprawę.

"(...)W tym całym konflikcie i tej wybuchowej eskalacji chodzi o coś bardzo ważnego: US - czyli Urząd Skarbowy!! Shogun zarabia na Youtube i gotówke dostaje z usa z której rozlicza się sumiennie w USA. Niestety gdy Shogun zaczął mówić o tym, że Polscy Youtuberzy zarabiają i miał zamiar podać też inne źródła ich zarobku nie był świadom, że wejdzie na trop szarej strefy e-zarobków PRZEDEWSZYSTKIM BuraczkaCebulaczka i całej reszty. Shogun się zdziwił dlaczego tak wielki kontratak z tak wielu stron otrzymał??? Ano bo BuraczekCebulaczek wystraszył się nagłosnienia jego źródeł zarobków od których podatków nie odprowadza. Przestępstwo jest przestępstwem a Skarbówka jest jak wściekła k***a z syfem która będzie ścigać! Szara masa tego całego zamieszania myśli, że chodzi tylko o obelgi, groźby i wrzucanie na siebie. W rzeczywistości taki BuraczekCebulaczek i cała banda bronią się przed płaceniem podatków w Polsce za sprzedaż usług.
Na sam koniec powiem wam jeszcze jedną sensacje dlaczego Shogun powiedział Mafia Youtube i czego nie wytłumaczył lub się nie domyśla! Podobno BuraczekCebulaczek chciał by Shogun mu regularnie mówił między innymi ile dokładnie zarabia na youtube argumentując, że inni też tak rabią i on ma całą listę, że tak to już jest. Ano takie listy tworzy się by zastraszać w przyszłości tych którzy nie odprowadzają podatków!! W ten sposób jest tworzona struktura kontroli youtuberów!!
To całe zamieszanie ma głębsze podstawy niż sądziliście i nadaje się artykuł i nagłośnienie!!! Szara strefa zarobków z youtube ukrywanych przed urzędem skarbowym istnieje i dlatego to się dzieje!! Ci co tak zarabiają nie chcą by ktokolwiek się domyślał, że może to być nielegalne i by w ogóle wiedział, że na tym się czy tamtym się zarabia, boją się donosu, boją się skarbówki, sprawy w sądzie, ścigania, wyroku więzienia i konfiskacji mienia. Boją się bo są przestępcami."

zonk

2013-02-05, 18:50
Kim jest ten BuraczekCebulaczek że wszyscy mają się mu kłaniać ? Burak pieprzony i tyle.

Mykolla

2013-02-05, 19:04
Do roboty by się k***a zabrali,a nie h*j wie jakie filmiki kręcą i za panów świata się mają.

Sz...........jk

2013-02-05, 19:12
Powiem tak, domyślałem się, że jak wprowadzą partnera na polskim YT to będzie z tym więcej kłopotu niż pożytku. Za robote k***a lenie bo zarabianie na reklamach słabo nakręca PKB kraju (tym bardziej jak ktoś nie płaci z tego należnego podatku, mimo tego jakkolwiek byłby on złodziejski). Banda pojebów i tyle.

Sul94

2013-02-05, 19:58
Shogun ukazuje życie w usa ze swojej perspektywy. Często wrzuca materiały ze swojej pracy, jak podróżuje po różnych krajach i miejscach. Pokazuje różne ciekawe miejsca. Takich vlogów jak to mówicie na polskim yt wielu nie ma.

naitsyrk

2013-02-05, 20:47
Na pewno kazdy z was miał w klasie typa którego reszta tępiła (czesć z was pewnie była tempiona), sebastian to idealny przykład takiego ciecia

Wa...........us

2013-02-05, 20:58
ten polishadam to niezły debil musi byc. IQ na poziomie ziemniaka,

Ka...........to

2013-02-05, 21:28
Wszyscy siebie warci , rozumiem jak ktos cos kreci ciekawego... ale ten Adam ... zwykly dresiarz który nie potrafi się nawet wysłowić ;o

a ten sebastian też dziwny , jak sie czuje taki zagrożony to nich już idzie na policje z tym i będzie spokój ...

artiee

2013-02-05, 22:49
naitsyrk napisał/a:

Na pewno kazdy z was miał w klasie typa którego reszta tępiła (czesć z was pewnie była tempiona), sebastian to idealny przykład takiego ciecia



Właśnie jest odwrotnie, to Adaś taki był. Teraz próbuje kozaka strugać, jaki to on nie mocny. Straż miejska i policja ma dużo podobnych.

Malpka

2013-02-06, 00:46
Jordan8 napisał/a:

japie**ole jaja na kółkach hahaha many osrał sie ;d skoro sie takboisz to na ch*j dalej nagrywasz jakies zj***ne filmy??? 40 lat na karku zone bys polizał;d



Naprawdę jesteś takim ku*wa durniem? Do Ciebie i całej spółki internetowych zabójców. Najpierw prześledźcie cały artykuł na wykopie a potem otwierajcie japska. Nie chodzi o skarżenie się wszystkim jak beksa na YouTube tylko o uzmysłowienie ludziom jak zawistny potrafi być człowiek (i to w dodatku rodak <sic!>) Są pewne granice, których się nie przekracza. Wystarczy włączyć filmik z tego tematu w powiedzmy... 1:10.
http://www.sadistic.pl/polishadam28-na-temat-shoguna-turysty-usa-vt173343.htm#1818629

Czy tak robi normalny człowiek? Takie akcje zasługują już na wybicie przednich zębów co najmniej mocnym kopniakiem. Toż widać, że ten ubogi w emocje gość ma nierówno pod kopułą. Zachowuje się jak zwykły Stefan pod sklepem monopolowym ubliżając i spełniając swoje fantazje jedynie przed kamera. Drażni mnie to, że ludzie jeszcze popierają kogoś tak zdemoralizowanego , wieśniackiego i zawistnego jak polishAdam. Według mnie to w jego kierunku powinny iść hejty bo wybaczcie ale ziomek powinien wylecieć na kopach.

PS. Nie, nie jestem fanem Shoguna, nie subskrybuje jego kanału ani nie oglądam jego filmików. Ot, znalazłem temat na wykopie i po prostu doznałem szoku, że ludzie jak Adam nie są publicznie linczowani. I z całego serca liczę, że polishadam dostanie albo porządny wpie*dol za wjeżdzanie na bliskich albo sama policja dobierze mu się do tyłka za groźby.

Włodzimierz

2013-02-06, 08:54
Małpo, ch*j Ci do jego live'ów, a ta pseudo cenzura gdy faktycznie nic nie pokazywał? Kpina.
On jest prostym człowiekiem, który nie da sobie naskoczyć. Jest przy tym wulgarny i ch*j.
Na pewno lepiej jest być kimś takim, aniżeli c*pką, która boi się własnego cienia.
Coby, nie było, że tak mu słodzę, to w tym wszystkim jest pewna kwestia, która mnie wk***ia.
Wciąganie w to ich bliskich, za co faktycznie najlepiej byłoby mu gonga wyj***ć.
Bo póki się dwóch (teoretycznie) mężczyzn napie**ala (czy to fizycznie, czy też filmami) to myślę, że ie ma problemu.

adagioo

2013-02-06, 10:19
imo to oni sobie na takich naiwniakach, którzy myślą, że to na serio robią kasę. nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że oni się po prostu dogadali i robią na siebie nagonkę, z czego mają niemałą oglądalność.

intermag

2013-02-06, 10:39
govinem napisał/a:



ten filmik co zapodales to jest mega, 100% nikt sie nie krecil ten typ udaje.



Nawet sie wyslowic nie potrafi;-)
Jedzie na szoguna bo on ma wyksztalcenie skomplikowana prace oraz zone ( tego barana dupa olala i wcale mnie to nie zdziwilo ) a nie jak matol wozi dupe w traku i gra w gry.
Kozak w necie p*zda w swiecie:-D

Włodzimierz

2013-02-06, 10:59
Ale co ty intermag pie**olisz? Łap -> ..............,,,,,,,,,,,,, <- to dla Ciebie, bo widzę, że Ci brakło ich trochę.

Shogun ma średnie, nie ukończył żadnych studiów, choć wielokrotnie je zaczynał. Z kolei polishadam posiada równowartość polskiej matury, co jest k***a równoznaczne, że też ma średnie.

Praca jak praca, gdyby nie transport gówno by obecnie było. Może i kierowca jest stawiany na najniższym szczeblu tej całej machiny, lecz są ważnym trybikiem. Jest wiele osób, które robią uprawnienia kierowcy zawodowego dlatego, że chcą, a nie ich ktoś zmusza. Wcale takie złe zarobki nie są, jeżeli potrafisz się postawić, a nie łykać jak pelikan najniższe stawki.

Więc nie pie**ol jak potłuczony, bo ani Shogun święty nie jest, ani tym bardziej polishadam, ale to nie upoważnia Ciebie to pie**olenia głupot na ich temat.