18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shogun1978 - turysta sra w gacie przed innymi vlogerami

straatveger • 2013-02-04, 18:54
Czy dla sebastiana mało kasy ? Nie dość, że zarabia dobrze w USA na turystyce, to jeszcze jako vlogger, teraz przedstawia jak przegrał wojne z vlogerami takimi jak polishadam28, rock itp

Sebastianek się boi, :noga:
Swoją drogą stare chłopy a zachowują się jak małe dzieci, burek mnie banuje mamo, adam mi ubliża, zabrali mi grabki... Kontakty, spisek na youtube itp co on pie**oli ??

indrikoterium

2013-02-05, 15:20
ta żarówka mnie hipnotyzuje ale faza ja pie**ole

konto_dla_ciebie

2013-02-05, 15:29
straatveger - kolejny napinacz adasia wieśniasia xD Jedynymi osobami której moga nazwać ów używtkonika 'turystą' są napinacze.



W skrócie:

Chodzi o podatki od zarobków na YouTube.com



Pijaczyna adam + ekipa ze wsi robi listę z zyskami z yt, której Shogun1978 nie chciał sie podporządkować.

Proponuje wejść na wykop i poczytać nieco w temacie, zanim się wypowiecie. Z tego co widze to kolejna akcja zorganizowana przez Adamonapinaczy, aby dyskredytować innych. Mam nadzieje że sadol się oprze manii trollowania przez maincraft luzerów.

http://www.wykop.pl/link/1401063/stop-mafii-na-youtube-chcemy-powrotu-do-normalnosci/

Wredny Pan Musztarda

2013-02-05, 15:31
Śmiech na sali. Już się tym vlogerom w dupach poprzewracało. Teraz pewnie Brzydki Siurak i inni "władcy internetów" wyprowadzą kontratak. Żałosne to jest, aż wstręt na YouTube wchodzić, bo wszędzie te ich zj***ne filmiki.

KAZ!K

2013-02-05, 15:43
w imieniu wszystkich użytkowników - gówno nas to obchodzi!

B-B

2013-02-05, 15:45
Co te hamburgjery robią z ludźmi ... Masakra ...

AngryCow

2013-02-05, 15:53
Fajnie się ogląda jak ten polishadam ciśnie tego spłoszonego cwaniaczka i kręci z niego ostrą beke, a on nie może mu nic zrobić poza nagrywaniem takich filmików gdzie udaje ostatniego sprawiedliwego i honorowego. Wielki bojownik youtuba, ciekawe czy jak go w końcu wyjebią z roboty, skończy się wiza pracownicza i dadzą mu 24h na spakowanie i wypie**alanie z powrotem do Polski to też będzie tak obrażał i knuł za plecami na wszystkich wokół. Jednego obrazi, drugiego obrazi, będzie prowokował i spiskował, a jak ktoś się wk***i i powie co o nim myśli, to podkuli ogon i będzie udawał społeczniaka. Taki już jest ten "kontrowersyjny" sebastianek :roll:

przemo93c

2013-02-05, 15:53
Dobra, wszystko pięknie ładnie ale teraz to już się zaczyna przesada. Kiedyś spoko, z czystej ciekawości oglądało się filmiki o tym jak się tam "żyje" w tej całej ameryce i poznawało ciekawe i mniej ciekawsze rzeczy. Ale teraz koleś zaczął grubo przesadzać, zachowuje się jakby youtube było prawdziwym życiem a strata tam konta równała się śmierci :/ Te jego teorie spiskowe to już naprawdę żałosne są... No chyba że nie wiem, to tak naprawdę podpucha z tą całą "mafią" jutubową i sobie tym zwiększa oglądalność - bo i to możliwe.

raper900

2013-02-05, 15:57
konto_dla_ciebie napisał/a:

Proponuje wejść na wykop i poczytać nieco w temacie, zanim się wypowiecie.


Dasz może jakiś link? Interesuje mnie temat, a nie chce mi się grzebać w tym globalnym śmietniku.

artiee

2013-02-05, 16:13
Dajcie spokój. Czy ktoś normalnej postury i obyciu wystraszyłby się Adasia na ulicy? Ja nie, natomiast zabiłbym go śmiechem za to co sobie zrobił tymi filmikami...

Tafariel

2013-02-05, 16:24
k***a jakieś nerdy się kłócą przez jutuba no masakra :D

Ciesin

2013-02-05, 17:31
k***a, ale Testovirona to mi brakuje. Nie znam lepszego polskiego youtubera. Kupa śmiechu, sporo momentów do refleksji. Miał takie swoje specyficzne działanie. Czy byłeś smutny czy nadmiernie wesoły, po jego twórczości zawsze czułeś się tym samym: robakiem.

kolumbiako

2013-02-05, 17:49
stara pija pewnie jak był w ciązy

Co...........21

2013-02-05, 17:55
co to za p*zda? w szkole go bili?

Warchlak_Gwidon

2013-02-05, 18:20
Ci kolesia są gorzej niż przykrzy. Jak można takie groźby w kierunku rodziny kierować. Ja mam tylko nadzieje że jest jakaś sprawiedliwość w usa i ktoś się tym jakoś zajmie. Przecież to jest jawne grożenie gwałtem na żonie!
Co za dwa bezmózgi totalne, debile i zjeby!