18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sfinansowano ze środków UE

Borcejn • 2015-11-17, 20:06
Dramatyczna sytuacja na skrzyżowaniu.

Jak za mocne, to na harda.

BrianGriffin

2015-11-18, 09:21
freeszpak napisał/a:

oni własnie kupują poparcie u takich jak Ty.



Jakie poparcie? Czy ja na kogoś tam głosowałem / kogoś popieram ?
Twierdze tylko, że lepiej UE niż zadłużanie i rozliczanie się w rublach.


freeszpak napisał/a:


Najważniejsze jest to, że oni (czytaj najwieksze kraje unii, ktore nie oszukujmy sie, w niej tak naprawde rzadza) za te pieniadze kupuja od nas możliwośc decydowania o naszych regulacjach prawnych czy o naszej polityce zagranicznej a to ma niewyobrażalne wrecz znaczenie ekonomiczne i jeszcze wieksze polityczne, tylko kto to liczy?? Ty oczywiscie nie, bo Ty widzisz tylko tabliczki z cyferkami i pobudowane przedszkola czy inne pie**olone inwestycje ktore w sporej czesci są nietrafione.



Jak pisałem wcześniej, coś za coś. Uważam za naturalne, że skoro tworzy się jakąś unię / związek, to wszystkich obowiązuje podobne prawo. A że jest to prawo zj***ne, a inni mają więcej kasy od drugich, to inna sprawa. Od tego są te p*zdy w garniturach, żeby negocjować i poprawiać co trzeba.

P.S. za nietrafione inwestycje lub utracone środki odpowiadają w większości przypadków nasi wielcy bohaterowie rodacy, którzy nie potrafią rozpisać przetargu bez kombinowania, jak tu zrobić, żeby Janusz z Grażyną przytulili trochę grosza ;-)

Najświeższy przykład z pociągami. Kaska z UE, Intercity zamawia pociągi w Pesie, nie sprawdzając jakie już mają kontrakty na ten rok. Pesa ma w dupie, bo przecież miliardowa inwestycja. ;-) I panika, bo terminy gonią :lol: Newag idzie do prokuratora i tak to się kręci :)

Sz...........an

2015-11-18, 11:00
BrianGriffin napisał/a:

Możecie pie**olić ile wlezie, ale kto nie widzi różnicy między Polską teraz, a Polską 10 lat temu po prostu reprezentuje umysłową biedę.

Są wały w UE, durne prawo, chore normy, ale gdzie tego nie ma? Takie k***a czasy. Albo się bierze coś z dobrodziejstwem inwentarza albo nie. Osobiście ciesze się, że poszliśmy w stronę UE, a nie Rosji i Ukrainy.



I co z tego, że dostajemy tą kasę z UE na drogi, chodniki, baseny, orliki i inne programy np. szkolenia dla bezrobotnych skoro to wszystko 2x oddajemy w postaci kar za nie dostosowanie się do wymogów unijnych.

Poza tym UE dzięki pchaniu tutaj kasy zwiększa tylko swoje wpływy a więc nami rządzi i steruje gospodarką. Polska w UE jest słynna tylko z tego, że pakuje się tu obcy kapitał, a my jesteśmy tanią siłą roboczą. To dlatego takim ważnym partnerem jesteśmy dla Niemiec. Oni otwierają tu fabryki, a my im robimy za grosze produkty które u siebie sprzedają za kokosy.

Mimi_77

2015-11-18, 11:37
Oświęcim... miejsce gdzie egzaminatorzy uwielbiają zawracać :D

Matt88

2015-11-18, 12:09
Rozbawiło mnie to :D