18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sfinansowano ze środków UE

Borcejn • 2015-11-17, 20:06
Dramatyczna sytuacja na skrzyżowaniu.

Jak za mocne, to na harda.

Dzisiaj

2015-11-17, 20:10
nie no spoko, EU jest super bo dzieki EU budujemy drogi i wogole... jakby nie EU to w Polsce nadal by sie na koniach i furmankami jeździlo... jakby nie EU to Polacy by czytac i pisac nie umieli i wby w PGRach pracowali...

ps. jesli jeszcze droga nie skonczona to powinni barierki ustawic lub poprostu szlaban i ch*j, nie byloby problemu...

TamGdzies

2015-11-17, 20:18
ale to remake starego filmiku ;)

Tolkemit

2015-11-17, 22:07
Ile ja znam takich 'skrzyżowań', barierek, drzew i ch*j wie czego jeszcze powpie**alanych w poprzek chodników/ścieżek rowerowych. Wszystkie takie badziewia zdobi niebieska tablica z flagą UE.
Nasi głupawi urzędnicy + popie**olona UE płodzą takie arcydzieła,
ale pewnie, po stokroć dziękujemy za darmowe miliardy, które oczywiście nie są nasze, bo Niemcy to taki fajny naród że lubią rozdawać swoje pieniążki ubogim (podobno jeszcze kupę kasy na tym robią!), cudownie jest w Unii, tak to byśmy budowali swoją gospodarkę, jedli drożdżówki, chodzili do kościoła i śmiali się z gender. :-) Ale my jesteśmy wolni, nie musimy tego wszystkiego robić :-) .

tranzystor

2015-11-17, 23:34
Najwazniejsze, że jest ścieżka rowerowa dla pojazdów uprzywilejowanych w Polsce i jakiś Mirek budownictwa przytulił na tym kasę. Teraz wystarczy spłacić kredyt Brukseli i będzie super.

freeszpak

2015-11-18, 00:12
zawsze jak czytam "Jak za mocne, to na harda." to wiem że materiał jest jakimś gównem więc nawet nie odpalam...

Gizmolka

2015-11-18, 00:17
A ja się pytam, dlaczego tam ronda nie zrobili?

BrianGriffin

2015-11-18, 00:21
Możecie pie**olić ile wlezie, ale kto nie widzi różnicy między Polską teraz, a Polską 10 lat temu po prostu reprezentuje umysłową biedę.

Są wały w UE, durne prawo, chore normy, ale gdzie tego nie ma? Takie k***a czasy. Albo się bierze coś z dobrodziejstwem inwentarza albo nie. Osobiście ciesze się, że poszliśmy w stronę UE, a nie Rosji i Ukrainy.

kambodia66

2015-11-18, 01:05
@BrianGriffin - nie wiem jak gdzie indziej ale w Szczecinie wyraźnie widzę różnice. Zamknięta stocznia, zlikwidowana papiernia, zutylizowana huta, zburzony Wiskord... ale w zamian mamy 2xCast, Auchan, Real po kolejnej zmianie nazwy i jeszcze dziesiątki Biedronek Netto i Lidl. Nie ma to jak robić za republikę bananową i rynek zbytu dla towarów z Niemiec.
A czy wiesz że już do UE dajemy tyle ile dostajemy ?

pinkie222

2015-11-18, 01:21
Przecież to oczywiste, że będzie tam dalej droga i skrzyżowanie jest zbudowane pod przyszłą inwestycję. Jak upośledzonym umysłowo trzeba być, by tego nie rozumieć? Bo żeby jechać rowerem w krzaczory gdy tępa pała widzi, że drogi dalej nie ma, to wystarczy być pedałem.

Borcejn

2015-11-18, 01:37
@up pasy też zostały świeżo odmalowane pod "przyszłą inwestycję" (pewnie dla poprawy bezpieczeństwa "przyszłej inwestycji"). W tym przypadku, równie "przyszłościowe" jest wybudowanie centrum handlowego na wsi. Myślę, że "pedałem" to trzeba być, by nie dostrzegać nędznego wykorzystywania środków z UE, które - de facto - są naszymi pieniędzmi...

freeszpak

2015-11-18, 02:32
BrianGriffin napisał/a:

Możecie pie**olić ile wlezie, ale kto nie widzi różnicy między Polską teraz, a Polską 10 lat temu po prostu reprezentuje umysłową biedę.

Są wały w UE, durne prawo, chore normy, ale gdzie tego nie ma? Takie k***a czasy. Albo się bierze coś z dobrodziejstwem inwentarza albo nie. Osobiście ciesze się, że poszliśmy w stronę UE, a nie Rosji i Ukrainy.



Za te Twoje nedzne chodniczki czy za inne inwestycje za unijna kase (choc to duze naduzycie, ta kasa jest wspolna bo i my sie do niej dokładamy przypominam, w formie składki czy róznych kar, chociazby za nadprodukcje mleka czy chociazby dokładanie sie do tonacej Grecji...) oni własnie kupują poparcie u takich jak Ty. Myślisz ze po co na kazdym kroku stoi ta pie**olona tablica ile niby nam łaskawie dali?

Najważniejsze jest to, że oni (czytaj najwieksze kraje unii, ktore nie oszukujmy sie, w niej tak naprawde rzadza) za te pieniadze kupuja od nas możliwośc decydowania o naszych regulacjach prawnych czy o naszej polityce zagranicznej a to ma niewyobrażalne wrecz znaczenie ekonomiczne i jeszcze wieksze polityczne, tylko kto to liczy?? Ty oczywiscie nie, bo Ty widzisz tylko tabliczki z cyferkami i pobudowane przedszkola czy inne pie**olone inwestycje ktore w sporej czesci są nietrafione. Oj wk***iłem sie juz bo wk***ia mnie ten temat, wk***ia mnie ułomnosc ludzi i ich pie**olona ignorancja przejawiana jednopoziomowym sposobem myslenia w tej sprawie. Komunisci robili to samo, stawiali tablice na ich czesc aby tworzyc sobie poparcie wsrod ludnosci, bo bez tego ani rusz. To samo mamy w unii a ludzie jak sie k***a nabierali wtedy tak sie nabierają teraz. I nie to ze narzekam, swietnie sobie radze w obecnym swiecie ale unie uwazam za twor bardzo szkodliwy dla zwykłych nieświadomych społeczenstw

kambodia66 napisał/a:

@BrianGriffin - nie wiem jak gdzie indziej ale w Szczecinie wyraźnie widzę różnice. Zamknięta stocznia, zlikwidowana papiernia, zutylizowana huta, zburzony Wiskord... ale w zamian mamy 2xCast, Auchan, Real po kolejnej zmianie nazwy i jeszcze dziesiątki Biedronek Netto i Lidl. Nie ma to jak robić za republikę bananową i rynek zbytu dla towarów z Niemiec.
A czy wiesz że już do UE dajemy tyle ile dostajemy ?



Jak przyjemnie jest widziec kogos kto rowniez dostrzega dobrze ukryte negatywy, ukryte własnie miedzy tymi wszystkimi tablicami unijnymi.

Prawda jest taka że jak nam w gminie pobuduja chodnik to pobliskie niemieckie koncerny w tym czasie zarobią na nas rownowartosc 10 takich chodniczków ;p oczywiscie my widzimy tylko wyłozony chodnik. To jest wielki skrót ale tak to mniej wiecej wyglada.

Oczywiscie jest u nas dobrze, jestesmy w niewielkiej czesci świata w ktorej poziom zycia jest wysoki itp itd ale to nie zasluga unii. Unia może nam np ustami Schultza powiedziec tak (w sprawie imigrantow): "pieniadze od unii braliscie a teraz w sprawie imigrantow nie chcecie pomoc?" slowa moze byly inne ale sens pozostal ten sam. k***a ludzie, chociazby za takie słowa ze strony wladz unijnych nie powinnismy od nich przyjmowac nawet 100mld euro, gdzie nasza godnosc? Juz pomijam to, że ten debil chce decydowac o naszych sprawach ktore moga miec decydujacy wpływ na nasz kraj, destrukcyjny, wpływ taki kupiony nawet za 500mld euro jest wpływem kupionym za śmieszne pieniadze! I pomijajac to, gdzie k***a wasza godnosc? żeby jakis smiec unijny mógl tak do nas mowic? Skandal i tyle ale na zadnej unijnej tabliczce tego cytatu nie zobaczycie ;) ch*j ide spac oby unia mi sie nie przysniła. sory jak jakies literowki ale z telefonu pisalem

Markosz

2015-11-18, 02:57
Bluescreen rozpie**ala system :P

Arahnofobic

2015-11-18, 03:29
problem z renderowaniem mapy :D

ellsworth

2015-11-18, 07:44
No i co tu dziwnego? Wypuścili wlot, żeby nie musieć rozpie**alać skrzyzowania (wtedy byłby dopiero krzyk) gdy będą robić kolejny etap. Bardzo często, żeby nie powiedzieć prawie zawsze się tak robi gdy droga będzie miała w przyszłości dalszy przebieg.