18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Seria brutalnych gwałtów w Szwecji wywołała oburzenie.

poligon6 • 2017-12-21, 17:17
Do serii bestialskich gwałtów doszło w ciągu ostatniego miesiąca w Malmo - mieście w południowej Szwecji. Jak dotąd policja nie ujęła sprawców. wystosowała za to apel do kobiet, by pozostały w domach, a przynajmniej nie wychodziły na ulice same. Bezsilność wymiaru sprawiedliwości wzbudziły powszechne oburzenie. Setki ludzi wyszło na ulicę.

Ofiarami trzech brutalnych gwałtów, do których doszło w Malmo, są nastolatki. Ostatni miał miejsce w minioną sobotę. Ofiara, 17-letnia dziewczyna, została napadnięta przez kilku mężczyzn na jednym z placów zabaw. - To straszna, wyjątkowo brutalna zbrodnia. Nawet dla mnie, doświadczonego funkcjonariusza, granice zostały przekroczone - powiedział jeden z szefów policji w Malmo.


Po zdarzeniu policja zaleciła kobietom, by wieczorami i nocą pozostawały w domach, a przynajmniej nie wychodziły same lub korzystały z taksówek.

Pierwszy z trzech gwałtów dokonanych w Malmo miał miejsce 4 listopada, drugi zaledwie tydzień przed ostatnim. Wszystkie ofiary zostały zaatakowane między północą a trzecią nad ranem. Policja podejrzewa, że ofiary znały napastników. Jak na razie nie znaleziono powiązań między tymi zbrodniami, nie można jednak wykluczyć, że sprawcami są ci sami ludzie.

Bezsilność policji i poczucie zagrożenia, kazały setkom Szwedów wyjść na ulice Sztokholmu i Malmo. Demonstranci domagają się zaostrzenia kar za gwałty i zdecydowanej reakcji polityków. - chcemy, by każdy podejrzany o gwałt, o ile są do tego przesłanki, został natychmiast aresztowany. dochodzenie musi być też wszczęte jak najszybciej - tłumaczyła jedna z inicjatorek protestów Camilla Lundgren.

Do postawienia postulatów przyczyniło się niedawne uniewinnienie przez sąd w Sztokholmie pięciu mężczyzn oskarżonych o gwałt na 30-letniej kobiecie. Zdaniem wymiaru sprawiedliwości śledztwo policji było źle prowadzone.

Zgadywać pochodzenia gwałcicieli chyba nie musimy. Swoją droga w naszym ciemnogrodzie dochodzi do około 2,5 tyś gwałtów, a w postępowej Szwecji to 6 tyś. Do tego Szwecja liczy 8 milionów mieszkańców, a Polska 36 milionów. Nie bede się silił na ironie że nagle Szwedzi stali się coraz bardziej jurni albo popadli w obłęd. Bo wniosek jest jeden, to pokłosie politycznej poprawności i budowy wielokulturowego społeczeństwa a raczej spoleczeństwa jednej kultury i barbarzyńskich tradycji z azjatyckich pustyń.

Forumowe lewactwo, które zaraz pewnie zacznie ujadać, że w Polsce podobnie gwałcą. Przypominam, nie ta skala misie, u nas poziom degenatów utrzymuje się na stałym poziomie a nawet maleje.

jerryQ

2017-12-21, 23:40
Oczywiście że zaostrzą kary za gwałt. Od stycznia kobiety: 25 lat do dożywocia za seks pozamałżeński ;)

DużyKutas

2017-12-22, 00:21
Szparas napisał/a:

Jestem centrowcem po prawej stronie (w sumie i tak wielu mnie nazwie lewakiem), więc proszę o źródło

+
Co za lewak, nie potrafi wpisać w google.`

zakmen

2017-12-22, 01:14
@asas88

Trochę pie**olisz. 6 tysięcy gwałtów czyli wychodziło by po 16 gwałtów dziennie. Jakby w twoim mieście gwałcili po 4 kobiety dziennie to sam walczyłbyś o to by napie**alali z moździerza do każdego potencjalnego gwałciciela. Nie wiem czy to ja jestem jakiś popie**olony ale wole żeby państwo zaglądało mi do życia niż żeby rodzina zaglądała mi do mojej trumny bo jakiś kałboj wyj***ł się w powietrze razem z moją dupą.

DoubleBorger

2017-12-22, 02:47
po tytule byłem przekonany, że to ciapatolle były oburzone, że jeszcze nieukamienowanie te puszczalskie luje

noir

2017-12-22, 08:09
Cytując szwedzkiego polityka, i jednocześnie zgadujac ktonjest sprawcą -gwałtów dokonali mezczyzni. Nie muslimy.

qw34rt

2017-12-22, 09:14
zakmen

jakis ty durny... koles ci wytlumaczyl lopatologicznie psychologiczny mechanizm jak i dlaczego przez strach dajemy soba manipulowac i stajemy sie ''wolnymi'' niewolnikami, a ty nadal twierdzisz, ze to lepsze wyjscie... no debil no.

wojtek95do

2017-12-22, 11:23
Na polityce sie nie znam, ale czy przypadkiem nie jest tak, ze ta "elyta" polityczna jest taka tolerancyjna, gdyz sami sie boja dzialac i podejmowac zdecydowanych krokow? Wydaje mi sie, ze dobry polityk to madra osoba z silnym charakterem, a nie jakas pipa, ktora zaslania sie paragrafami. Wydaje mi sie, ze jakis czas temu nie byloby tematu, tylko soczysty wpie**ol przy pomocy sil panstwowych, albo samosad... Albo jestem glupi, bo jak juz wspomnialem, na polityce sie nie znam.

RedIsGood

2017-12-22, 13:29
A propos tych 6 tys. gwałtów w Szwecji:

Rzeczpospolita:

"W Danii, Portugalii czy Grecji, czyli w państwach o podobnej populacji co licząca 9,5 mln mieszkańców Szwecja, takich zgłoszeń jest ok. 400 rocznie. Nie oznacza to jednak, że właśnie w Szwecji dochodzi do przemocy seksualnej częściej niż w innych krajach. Oznacza to tylko, że ofiary częściej niż gdzie indziej zgłaszają gwałty. "

"Według autorów unijnego raportu o przestępstwach seksualnych wobec młodych ludzi (Youth Sexual Aggression and Victimization, Y-SAV) skłonność do składania meldunków o gwałtach zależy od wielu czynników, m.in.: wczesnej edukacji seksualnej, otwartości na podejmowanie tematów o seksie, mniejsze stygmatyzowanie ofiar. Fakt, że w ciągu dziesięciu lat w Szwecji liczba zgłoszeń o przestępstwach seksualnych wzrosła o 300 proc., tłumaczy się właśnie definicją gwałtu. Jeżeli bowiem gwałt postrzega się tylko jako napad, w którym ofiara stawia opór, sprawca rozszarpuje ubranie i dochodzi do obrażeń ciała, zgłoszeń jest niewiele. Ich liczba wzrasta tam, gdzie uznaje się, że „»nie« oznacza »nie«, bez względu na to, jak późno zostanie wypowiedziane". A w większości krajów doniesienia o gwałcie obejmują tylko przypadki napaści na ofiarę. W Szwecji zaś dominują te, w których ofiara zna sprawcę i rzadko odnosi poważne obrażenia ciała."

Krótko mówiąc Szwedka zgłasza gwałt nawet jak rano pokłóci się z mężem i dojdzie do wniosku, że na r*chanko poprzedniej nocy jednak nie miała ochoty :mrgreen:
Stąd macie ta przerażającą falę gwałtów w statystykach.
Temat jurnych ciapaków to już inna sprawa mi chodzi tylko o bardzo mocno przeszacowane statystyki.

100Burned

2017-12-22, 13:33
Powiem tak. Każda informacja związana z zabójstwem, gwałtem, rozbojem pochodząca z szwecji, francy, helmutów i innych zjebów jest przyjmowana przeze mnie z uśmiechem. Uśmiecham się ponieważ;

- wrogie nacje się wykrwawiają
- chcą żebyśmy się z nimi ,,solidaryzowali" a my ograniczamy się do smutnych wpisów na fb i przemówień naszych polityków (tak jak oni podczas wojen, komuny- tyle że wtedy nie było fb); wreszcie poczują sk***ysyny jak to jest być wspieranym tylko w teorii
- dają przykład jak zj***ne są lewicowe poglądy, poprawność polityczna i multikulti
- dzięki temu maleje prawdopodobieństwo, że podobne gówno wydarzy się w Polsce, jesteśmy coraz bardziej uprzedzeni. I dobrze.

Jedyne czego się boję to tego, że jak rozpie**olą zachód to nam też prędzej czy później się dostanie. Albo ruscy to wykorzystają albo islamska ,,europa". Tak czy inaczej przej***ne.

Zaraz ktoś może napisać, że to nie wina obywateli, to ich rząd itp

k***a ktoś tych rządzących wybrał. W momencie gdy wygrał makaron w mojej głowie uplasował się wizerunek francuza jako dałna z łopatą w dupie. Dlaczego łopatą? ch*j, czemu nie, przecież to debile.

Wygrała znowu makrela? Gińcie helmuty jak tak bardzo chcecie.

Te konformistyczne niedojeby z krajów zachodnich mieli multum okazji żeby powiedzieć NIE, nie zrobili tego.

Niech ich ch*j teraz strzeli.


Prawda jest jedyna- nie ma szans współżycia pomiędzy rasą Białych i ciemnymi. Nie da rady. Albo pierwsza wyeliminuje drugą albo odwrotnie.

Nie musiałoby do tego dojść gdyby nie rozpoczęła się moda na mieszanie kultur. Teraz już za późno.

To co się dzieje jest przewidzianym z góry ciągiem przyczynowo- skutkowym. Z jakichś względów komuś, zapewne całej organizacji, pewnie nie jednej zależy na wprowadzeniu alternatywy dla obecnego porządku świata, modelu rodziny, zasadom i normom. Żeby to się udało trzeba upośledzić, odebrać prawa i finalnie wyniszczyć Białych.

Tyle.

zakmen

2017-12-23, 05:08
@qw34rt
to powiedz mi niewolniku w czym jesteś ograniczony? Nie możesz swobodnie mówić że kogoś zabijesz lub że wysadzisz się w powietrze w tłumie? Nie możesz swobodnie kupić ładunków wybuchowych? Jesteś zwyczajnie popie**olonym zwolennikiem teorii spiskowych. Jeżeli nie masz czego się obawiać i żyjesz jak zwyczajny człowiek to nie masz się czego obawiać.

tabacca

2017-12-24, 13:12
"Krótko mówiąc Szwedka zgłasza gwałt nawet jak rano pokłóci się z mężem i dojdzie do wniosku, że na r*chanko poprzedniej nocy jednak nie miała ochoty :mrgreen:
Stąd macie ta przerażającą falę gwałtów w statystykach. "

Niekoniecznie, może po prostu inne nacje (w tym Polki) nie zgłaszają nawet jak faktycznie zostaną zgwałcone.