18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Seria brutalnych gwałtów w Szwecji wywołała oburzenie.

poligon6 • 2017-12-21, 17:17
Do serii bestialskich gwałtów doszło w ciągu ostatniego miesiąca w Malmo - mieście w południowej Szwecji. Jak dotąd policja nie ujęła sprawców. wystosowała za to apel do kobiet, by pozostały w domach, a przynajmniej nie wychodziły na ulice same. Bezsilność wymiaru sprawiedliwości wzbudziły powszechne oburzenie. Setki ludzi wyszło na ulicę.

Ofiarami trzech brutalnych gwałtów, do których doszło w Malmo, są nastolatki. Ostatni miał miejsce w minioną sobotę. Ofiara, 17-letnia dziewczyna, została napadnięta przez kilku mężczyzn na jednym z placów zabaw. - To straszna, wyjątkowo brutalna zbrodnia. Nawet dla mnie, doświadczonego funkcjonariusza, granice zostały przekroczone - powiedział jeden z szefów policji w Malmo.


Po zdarzeniu policja zaleciła kobietom, by wieczorami i nocą pozostawały w domach, a przynajmniej nie wychodziły same lub korzystały z taksówek.

Pierwszy z trzech gwałtów dokonanych w Malmo miał miejsce 4 listopada, drugi zaledwie tydzień przed ostatnim. Wszystkie ofiary zostały zaatakowane między północą a trzecią nad ranem. Policja podejrzewa, że ofiary znały napastników. Jak na razie nie znaleziono powiązań między tymi zbrodniami, nie można jednak wykluczyć, że sprawcami są ci sami ludzie.

Bezsilność policji i poczucie zagrożenia, kazały setkom Szwedów wyjść na ulice Sztokholmu i Malmo. Demonstranci domagają się zaostrzenia kar za gwałty i zdecydowanej reakcji polityków. - chcemy, by każdy podejrzany o gwałt, o ile są do tego przesłanki, został natychmiast aresztowany. dochodzenie musi być też wszczęte jak najszybciej - tłumaczyła jedna z inicjatorek protestów Camilla Lundgren.

Do postawienia postulatów przyczyniło się niedawne uniewinnienie przez sąd w Sztokholmie pięciu mężczyzn oskarżonych o gwałt na 30-letniej kobiecie. Zdaniem wymiaru sprawiedliwości śledztwo policji było źle prowadzone.

Zgadywać pochodzenia gwałcicieli chyba nie musimy. Swoją droga w naszym ciemnogrodzie dochodzi do około 2,5 tyś gwałtów, a w postępowej Szwecji to 6 tyś. Do tego Szwecja liczy 8 milionów mieszkańców, a Polska 36 milionów. Nie bede się silił na ironie że nagle Szwedzi stali się coraz bardziej jurni albo popadli w obłęd. Bo wniosek jest jeden, to pokłosie politycznej poprawności i budowy wielokulturowego społeczeństwa a raczej spoleczeństwa jednej kultury i barbarzyńskich tradycji z azjatyckich pustyń.

Forumowe lewactwo, które zaraz pewnie zacznie ujadać, że w Polsce podobnie gwałcą. Przypominam, nie ta skala misie, u nas poziom degenatów utrzymuje się na stałym poziomie a nawet maleje.

Halman

2017-12-21, 17:21
poligon6 napisał/a:

u nas poziom degenatów utrzymuje się na stałym poziomie a nawet maleje.



homosie raczej ciężko się rozmnażają... to ich pie**olony ból (dupy?) :)

~Velture

2017-12-21, 17:21
Cytat:

Zgadywać pochodzenia gwałcicieli chyba nie musimy


Pewnie rodowici blond szwedzi katolicy w prostej linii od wikingów.

mygyry

2017-12-21, 17:22
Jakoś do stycznia wytrzymają, a od stycznie facet musi mieć zgodę (najlepiej pisemną) na seks, inaczej może go oskarżyć o gwałt jak chociażby wykona gest z podtekstem seksualnym...
A opaski nie działają?

Zadi_

2017-12-21, 17:30
Cóż pewnie nie założyły opasek antygwałtowych. Same są sobie winne.

KillerLaugh

2017-12-21, 17:35
poligon6 napisał/a:

granice zostały przekroczone - powiedział jeden z szefów policji w Malmo.


"Przekroczone granice" to niefortunna fraza policjanta, która może sugerować, że sprawcą był uchodźca. Dziwne, że tamtejsza cenzura jeszcze nie ponagliła medialnie funkcjonariusza, chociaż konsekwencje administracyjno-zawodowe już na pewno poniósł.

saves

2017-12-21, 17:52
Zadi_ napisał/a:

Cóż pewnie nie założyły opasek antygwałtowych. Same są sobie winne.



Założyły, ale gwałciciele nie znają szwedzkiego.

Szparas

2017-12-21, 18:01
Jestem centrowcem po prawej stronie (w sumie i tak wielu mnie nazwie lewakiem), więc proszę o źródło

support3

2017-12-21, 18:04
Chcieli kalifaty, mają kalifaty, dobrze im tak :amused:

TB303

2017-12-21, 18:06
A co mnie obchodzi co się dzieje w jakimś islamskim kraju trzeciego świata?

poligon6

2017-12-21, 18:22
"Jestem centrowcem po prawej stronie (w sumie i tak wielu mnie nazwie lewakiem), więc proszę o źródło"

Prosze bardzo, zródlo daje do myslenia dlaczego nie podano pochodzenia osobników.

https://kobieta.onet.pl/protest-po-serii-brutalnych-gwaltow-w-malmo-w-szwecji/ntnqnwz

Od siebie dodam że chodzi o mieszkańców Rosengatan, niegdys dzielnicy klasy sredniej, obecnie nazywanej Bejrutem, z racji takich atrakcji jak wybuchy granatów, strzelaniny czy egzekucje. Jakby co słuze żródłami ale lepiej wpisać samemu odpowiednie frazy.

"A co mnie obchodzi co się dzieje w jakimś islamskim kraju trzeciego świata?"

Ten kraj trzeciego swiata znajduje się kilkaset km od Polski. Po drugie niech robi za przykład co by nas czekało w dalszej perspektywie jakbysmy zgodzili się na relokacje tego badziewia. Po trzecie mam sympatie do Szwedów bo pomagali Polakom podczas komuny, to sympatyczny naród który nie wylewa za kołnierz, niestety został spacyfikowany przez lewusów od kilkudziesięciu lat, niech to tez daje do myslenia.


goldroger1234

2017-12-21, 19:30
pozostaje tylko jedno rozwiazanie zaminowac Baltyk zeby przypadkiem do Polski nie przynosili swego postepu cywilizacyjnego

Maxi96

2017-12-21, 19:49
Zobaczycie jakie szambo wypie**oli na święta i w sylwestra...


Powiem tylko, będzie się działo! Będzie zabawa! :amused:

b0r000

2017-12-21, 20:22
@up
Weź mnie nawet nie strasz bo do Berlina jadę akurat

A co do sytuacji Szwedów to radzę prewencyjnie za każdą taką akcje odstrzelić 3 rodziny kałolicych
Jak poczują bata nad sobą to sami zaczną na siebie sypać

as...........88

2017-12-21, 21:32
Najlepsze jest to, że obywatele sam chcą zaostrzenia kar i jak napisano aresztowania podejrzanych o gwałt.
Społeczeństwo samo sobie zakłada kaganiec powoli, ale skutecznie. w końcu będą mogli aresztować każdego bez podawania przyczyny tak jak to zrobili w USA, gdzie podejrzany o terroryzm może trafić do w niemiłe miejsce i przesłuchany do bólu bez informowania rodziny czy kogokolwiek o miejscu pobytu "podejrzanego". Może do tego jeszcze trochę brakuje, ale na pewno dadzą radę w niedalekiej przyszłości. Tak to się dzisiaj robi. Wojna na karabiny nie jest potrzebna. Wystarczy pozwolić ludziom na podejmowanie głupich decyzji, mieć w garści media i walutę, a niewolnicy sami wchodzą o klatki. Różnica jest tylko taka, że kiedyś niewolnik wiedział, że nim jest. Dziś myśli, że jest wolny.
No k***a, to wszystko co miałem do powiedzenia w tej chwili.