18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sęp

łonder • 2014-01-27, 17:17
Siema sadole.Opisze Wam historie,która miała miejsce,kiedy chodziłem do technikum.Wówczas panowała w szkole moda na wciąganie tabaki.Każdy ze sobą przynosił co dziennie po pudełeczku,aby wciągać ja na lekcjach,przerwach by wzbudzić kichanie.Jak to zawsze w grupie ludzi znajdzie się element,który sępi,albo jak coś ma to nie podzieli się tylko samolubnie konsumuje.
W tym przypadku była to tabaka.Któregoś dnia wpadłem na genialny pomysł jak jego oduczyć tego nawyku.Kupiłem sproszkowaną paprykę chili i zmieszałem z tabaką nie mówiąc nikomu o tym niecnym procederze. Zadowolony za maszerowałem do klasy w której miałem mieć lekcje.Zebraliśmy się przy jednym stoliku.Zapytałem się gościa:
-chcesz mocnej tabaki ?
Jak to on kozak maślak co to nie on.
-Dawaj!

Zaczęła się zabawa :)
Wciągnął w prawe nozdrze.Momentalnie cała prawa strona twarzy zrobiła się bordowa i opuchnięta lekko.W oczach łzy poprzedzone odruchem wymiotnym.
Pobiegł do łazienki i przez kolejne dwie lekcje z niej nie wychodził .
Tym o to sposobem nauczyłem go,że nie warto sępić :)

b1z

2014-01-27, 20:59
łonder napisał/a:

...Wówczas panowała w szkole moda na wciąganie tabaki.Każdy ze sobą przynosił co dziennie po pudełeczku,aby wciągać ja na lekcjach,przerwach by wzbudzić kichanie.Jak to zawsze w grupie ludzi znajdzie się element,który sępi,albo jak coś ma to nie podzieli się tylko samolubnie konsumuje.
W tym przypadku była to tabaka....



Czy aby na pewno to tabaka była? Skoro próbujesz mi wkręcić, że tabaka sępiła o tabakę to chyba ktoś Tobie zrobił psikusa najpierw.

FieraSS

2014-01-27, 22:07
Od kiedy tabakę się wciąga, aby wzbudzić kichanie? :D Może jeszcze po tym wydmuchiwaliście nosek ? :>

nielu

2014-01-27, 23:16
Historia sprzed paru lat w I LO w Chojnicach - long story short nielubiany koleś został poczęstowany wysuszonym i sproszkowanym gównem.




A wciąganie tabaki żeby kichać jest burackie.

froqer

2014-01-28, 19:50
Jak pyta czy mu dasz, to sęp, a jak sam nie daje to samolub. No k***a iście gimbazjalna logika.

Enderhawk

2014-01-28, 21:37
Mogłeś mu rozpie**olić węch, do końca życia czułby 4 smaki.

Nie ma piwa za głupotę