18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sęp

łonder • 2014-01-27, 17:17
Siema sadole.Opisze Wam historie,która miała miejsce,kiedy chodziłem do technikum.Wówczas panowała w szkole moda na wciąganie tabaki.Każdy ze sobą przynosił co dziennie po pudełeczku,aby wciągać ja na lekcjach,przerwach by wzbudzić kichanie.Jak to zawsze w grupie ludzi znajdzie się element,który sępi,albo jak coś ma to nie podzieli się tylko samolubnie konsumuje.
W tym przypadku była to tabaka.Któregoś dnia wpadłem na genialny pomysł jak jego oduczyć tego nawyku.Kupiłem sproszkowaną paprykę chili i zmieszałem z tabaką nie mówiąc nikomu o tym niecnym procederze. Zadowolony za maszerowałem do klasy w której miałem mieć lekcje.Zebraliśmy się przy jednym stoliku.Zapytałem się gościa:
-chcesz mocnej tabaki ?
Jak to on kozak maślak co to nie on.
-Dawaj!

Zaczęła się zabawa :)
Wciągnął w prawe nozdrze.Momentalnie cała prawa strona twarzy zrobiła się bordowa i opuchnięta lekko.W oczach łzy poprzedzone odruchem wymiotnym.
Pobiegł do łazienki i przez kolejne dwie lekcje z niej nie wychodził .
Tym o to sposobem nauczyłem go,że nie warto sępić :)

Płyta_Gnojowa

2014-01-27, 17:19
Jeśli mu zaproponowałeś sam, to to nie było sępienie. Sam byś się lepiej wziął za naukę, a nie innych próbujesz uczyć.

Do...........is

2014-01-27, 17:23
I dobrze.

łonder

2014-01-27, 17:27
@Płyta_Gnojowa w Tym przypadku musiałem. nie chciałem aby ktoś niewinny ucierpiał.

BongMan

2014-01-27, 17:32
Tabaka! Liceum, czerwony red bull i 50cm kreski :D

majsterklepka

2014-01-27, 18:04
:) nawet gra w karty na tabake tz. kto przegrał to przyjmował solidną dawkę Dobre czasy :)

quark

2014-01-27, 18:08
lepszy był ten proszek musujący z zozoli :D

majsterklepka

2014-01-27, 18:26
A pamięta ktoś medicated
piekło w nosie :)

abdul

2014-01-27, 19:55
my wciagalismy amfetamine, ale wtedy jeszcze nie bylo gimnazjum

xS...........on

2014-01-27, 19:57
sproszkowany kwas cytrynowy i tak był najlepszy ;)

miskolargol

2014-01-27, 20:04
Całą pierwszą klase przespidowalem.teraz mqm lekkie paranoje,i pompa tez juz seie nie zregenerowala

Sova30

2014-01-27, 20:06
abdul napisał/a:

my wciagalismy amfetamine, ale wtedy jeszcze nie bylo gimnazjum



A przydało by ci się gimnazjum, bo nawet nie potrafisz wcisnąć "Alt" przy pisaniu twojego mizernego posta i "chwaleniu" się w nim, jakim to nie jesteś kozakiem.

Nie wiem czy przeczytałeś chociażby początek tego tematu (w co wątpię), ale nie ma tam nic o gimnazjum tylko o technikum, a do technikum to chodził nawet mój dziadek.

Lumpy

2014-01-27, 20:16
taa, pamietam jak w technikum byla taka moda, wszyscy wciagali tabake i udawali, ze jaka oni to nie maja p*zdy w glowie, a my po prostu szlismy na lolka. ;)

BuszującyWeZwłokach

2014-01-27, 20:38
Lump napisał/a:

taa, pamietam jak w technikum byla taka moda, wszyscy wciagali tabake i udawali, ze jaka oni to nie maja p*zdy w glowie, a my po prostu szlismy na lolka. ;)



Lolek ci w dupę lumpie.