18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ma...........ke

2017-08-18, 15:43
Oczywiście panna bez ślubu zajść nie może w ciążę, a życie bez kościelnego uj***nia na całe życie nie jest możliwe. I wcale, ale to wcale po zawarciu małżeństwa nie będzie jak było, będzie lepiej, dużo lepiej. A kobieta po tym akcie moralności i dojrzałości na pewno nie zdradzi mężczyzny, nie zacznie wariować, nie założy łańcucha i wcale nie zacznie go ograniczać.
Poza tym kobiety wcale nie łapią chytrze na dziecko, nie są wiedźmami z przyjemną c*pką, są stabilne emocjonalne i zawsze pomocne, nigdy nie podkopią cię ani twoich znajomych, nie będą zazdrosne, nie będą jędzami etc.

Już bym k***a wolał być homoseksualistą niż pobrać się z "rozsądku".
pie**ole wszystkie Januszowe filozofie i Grażynowe doświadczenia.

Jo...........23

2017-08-18, 15:52
Widzę, że Kuba Wojewódzki, 55- letni Piotruś Pan, ma tu grono wielbicieli.
Ale czy takie "życie" ma sens?

sorra18

2017-08-18, 16:17
Ja pie**ole to taka tradycja i chodzi bardziej o dziki wypad z kumplami by odstresowac pana mlodego bo zazwyczaj tygodiami zalatwia sie pie**oly weselne i tak dalej. Nikt nikomu nie mowi ze ma isc i dupczyc dz**ki cala noc albo ze jest skazany. Dzisiejsza mentalnosc to juz jest sk***iona jak ten swiat. Wszystkim wystko nie pasuje. ch*j kogo to interesuje czy jacys ludzie sie k***ia dzien przed slubem.

mrmk11

2017-08-19, 09:21
krzyks napisał/a:



Sensowna wypowiedź... z Sosnowca jesteś? :kawa:




mateuszsadoltzr

2017-08-20, 04:19
~krzyks albo to fantastico założył nowe konto

UberPatriot

2017-08-21, 02:38
Ja nie wiem, żonki nie mam. Jednak trochę w tym racji jest, ludzie traktują te wieczory kawalerskie czy panieńskie ch*j wie jak, jakby to był naprawdę ostatni dzień w ich życiu w którym mogą się napie**olić czy tam por*chać jakieś tępe strzały. Przecież naj***ć się będzie można a pie**olenie, że żony po ślubie nie dają dupy to sobie można wsadzić w dupę właśnie bo one dają dupy tylko nie mężowi. Znalazły barana, który będzie je utrzymywał, raz na trzy tygodnie dadzą dupy od niechcenia żeby się nie wk***ił i nie zostawił bez kasy a poza tym to sobie chodzą "do koleżanek". Jak się jest idiotą i szuka kobiety to się nie znajdzie nigdy takiej, która i da dupy, i posprząta, ugotuje, ale też będzie towarzyszem w rozmowie, kimś do kogo można otworzyć gębę jak się jest wk***ionym. Jak się jest fajnym mężem czy facetem, to kobieta będzie dawała codziennie i jeszcze sama będzie chciała.
Czasy się zmieniają a ludzie to coraz większe sk***ysyny, teraz najlepiej się tylko j***ć, znaleźć sobie laskę co codziennie rano gała, wieczorem gała, a jak się chce to j***nie 24/7.