18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sens życia według motocyklisty...

Halman • 2024-02-18, 07:08

zaj***ć się jak najefektowniej na motocyklu...

Zulu-Gula

2024-02-18, 07:56
Naprawdę żal i szkoda.

Toyoty oczywiście. :lol:

-_luka_-

2024-02-18, 08:01
Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozj***ć. Co ty wiesz o motocyklistach.

turor

2024-02-18, 08:07
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozj***ć. Co ty wiesz o motocyklistach.



W końcu ujawnił się ekspert.
Czekamy na wyjaśnienie tego pechowego wypadku, inteligentnego, spokojnego, niewinnego motocyklisty :D

Janko

2024-02-18, 08:54
Lacie spadły to już ch*j po nim

Wojownik12

2024-02-18, 09:17
samobójca jak nic, finezji mu nie można odmówić. szkoda tylko kierowcy

test4321

2024-02-18, 09:55
Wygląda na planową akcję. Na wypadek to nie wygląda...

mesjans

2024-02-18, 10:48
To na ch*j mu ten kask.

Lo...........cz

2024-02-18, 10:50
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozj***ć. Co ty wiesz o motocyklistach.


Zapewne to że większość to idioci? Co popie**alają dwieście po mieście.

Halman

2024-02-18, 11:06
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozj***ć. Co ty wiesz o motocyklistach.



ten pewnie też czytał moje opisy i komentarze to przypomnę tego motociula...


-_luka_-

2024-02-18, 12:11
Halman napisał/a:

ten pewnie też czytał moje opisy i komentarze to przypomnę tego motociula...


Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde.

Lord_Slizgacz napisał/a:

Zapewne to że większość to idioci? Co popie**alają dwieście po mieście.



Nie popieram takiego zachowania, w takim przypadku uważam dokładnie jak ty i nie żałuję gdy spotka ich kara. Ja mówię o prawdziwych motocyklistach-czytaj poważnych ludziach.

turor napisał/a:

W końcu ujawnił się ekspert.
Czekamy na wyjaśnienie tego pechowego wypadku, inteligentnego, spokojnego, niewinnego motocyklisty



Czego nie zrozumiałeś w moim komentarzu? Nie jestem ekspertem, mówię z własnego doświadczenia.

majeńka

2024-02-18, 13:03
-_luka_- napisał/a:

Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś c**y na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde.

Tak, chwal się więcej rzekomą mocą tego co masz między nogami. Okreśnienie "motoseksualista" nie wzięło się znikąd.