18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selfie

maksymilian45 • 2015-02-19, 00:19
Co tam sadol może o tym wiedzieć

styq

2015-02-19, 15:02
Jak chciałem się oświadczyć, to moja sadolowa dziewczyna po krótkiej (mojej) przemowie dotyczącej czasu spędzonego razem i planów na przyszłość walnęła mi tekstem - tylko się nie oświadczaj - nie powiem trochę mnie to wypie**oliło w kosmos. :D

Kuriki

2015-02-19, 15:29
Dimmat napisał/a:

Kuriki, ty to musisz mieć przej***ne życie. Albo jeszcze studiujesz jakiś ch*jowy kierunek na którym jeszcze możesz mieć całonocne maratony w te zajebiste gry, albo jesteś na garnuszku mamusi. A to że nie ma dla ciebie różnicy czy r*chasz koleżanki czy kolegów oraz fakt rzucania butelek po alkoholu gdzie chcesz to już w ogóle k***a patologia.



Po pierwsze.
Kilka dni skupiam się na zarabianiu, kilka dni mam wolnych, kilka dni zarabiam i tak dalej. Więc mam czas na nocne zabawy. Ot cała filozofia :-P

Po drugie.
r*cham co mi się podoba, a że akurat jestem bi to r*cham i koleżanki i kolegów. Wielka mi patologia :roll:

Po trzecie.
Nie chce mi się co dzień wyrzucać butelek i innych puszek więc sobie sterczą pod ścianą czy biurkiem. I to też wcale nie jest patologia. To jest lenistwo. Patologia to by była jak bym tygodniami nie sprzątał. :-P