18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selfie

maksymilian45 • 2015-02-19, 00:19
Co tam sadol może o tym wiedzieć

Emtecc

2015-02-19, 07:55
@ up

Wcale nie. I nie kłóć się, wiemy lepiej.

Cyrk

2015-02-19, 08:25
Jakie to są zachłanne, pazerne suki. Koleś się oświadcza, a ta p*zda zamiast na niego spojrzeć to wpatrzona w pierścionek jak sroka...

raper900

2015-02-19, 08:25
Wielkie mi co, pokazał jej penisa podczas oświadczyn...

Coren666

2015-02-19, 08:52
czekałem na "just joking" :D

19888891

2015-02-19, 09:15
Większość z Was tego nie rozumie, bo jak do tej pory jedyna kobieta z którą dzielicie swoje życie, to wasza matka, ale za kilka lat spojrzycie na to w inny sposób. Nie chcę wyjść na pedała, ale to ciekawe doświadczenie, tak podejrzeć kogoś reakcję podczas oświadczyn..

maczkinson

2015-02-19, 09:16
Haha :D Nie... It's not too big. Zaręczając się z nią ewidentnie dał jej zielone światło, że może już jeść. Teraz laska przytyje i nagle pierścionek nie będzie "Too big"

uho82

2015-02-19, 09:21
Maksymilian45 trzeba było kupić pierścionek u jubilera a nie na odpuście, to może by przyjęła

niSSki

2015-02-19, 09:32
It's a prank :D

co...........us

2015-02-19, 10:35
It's a prank ! It's a prank! bitch.....

Mercury001

2015-02-19, 10:54
0:17 myślałem, że wyjął półmetrowego ku*asa... a tu taki Zonk :/

voidinfinity

2015-02-19, 11:35
mmaakkss napisał/a:

benykuleczka84 - odstraszaj dalej facetów oświadczania się :D a potem płacz że nie ma wesel :krejzi:



Taka prawda. Każda tyje po ślubie - dlatego trzeba sobie znaleźć w miarę szczupłą :krejzi:

Kuriki

2015-02-19, 11:37
A ona zamiast pierścionka ma przed oczami wizje wielkich wyżerek i leniuchowania :amused:

19888891 napisał/a:

Większość z Was tego nie rozumie, bo jak do tej pory jedyna kobieta z którą dzielicie swoje życie, to wasza matka, ale za kilka lat spojrzycie na to w inny sposób.


Typowe pie**olety mędrca, maxymalnie dojrzałego, prawdziwego samca co to wie jak to jest dzielić życie z kobietą :amused:

Zawsze jak ktoś znajomy wpadnie w taki ton i zacznie gadać o tym, że jeszcze kiedyś inaczej na to będę patrzył to odpowiadam; "tak, bo za parę lat zgłupieję i dam się kierować przez wyjątkowo durne reakcje chemiczne i przez to na rzecz "bycia z kimś" zrezygnuję z: chlania kiedy mam ochotę, r*chania się z koleżankami/kolegami po kątach, rozrzucania w mieszkaniu pojemników po alkoholu, braku smyczy emocjonalnej, całonocnych maratonów w zajebistych grach na PC/konsoli, robieniu w mieszkaniu artystycznego nieładu :amused: , braku potencjalnego pie**olenia o posiadaniu dzieci etc".

Po prostu się przyznaj, że nie jesteś szczęśliwy w związku, a jesteś ze "swoja kobietą" tylko dlatego żeby koledzy nie mówili "pedał", ewentualnie panna jest kasiasta albo wrobiła cię w dziecko i jesteś w fazie zmuszania się do odkrywania miłości :krejzi:

masterwow

2015-02-19, 11:57
bęben kobieta ma (widać na końcu gdy opuszcza kamerę) to facet się poczuł do odpowiedzialności

19888891

2015-02-19, 12:46
Kuriki napisał/a:

A ona zamiast pierścionka ma przed oczami wizje wielkich wyżerek i leniuchowania :amused:


Typowe pie**olety mędrca, maxymalnie dojrzałego, prawdziwego samca co to wie jak to jest dzielić życie z kobietą :amused:

Zawsze jak ktoś znajomy wpadnie w taki ton i zacznie gadać o tym, że jeszcze kiedyś inaczej na to będę patrzył to odpowiadam; "tak, bo za parę lat zgłupieję i dam się kierować przez wyjątkowo durne reakcje chemiczne i przez to na rzecz "bycia z kimś" zrezygnuję z: chlania kiedy mam ochotę, r*chania się z koleżankami/kolegami po kątach, rozrzucania w mieszkaniu pojemników po alkoholu, braku smyczy emocjonalnej, całonocnych maratonów w zajebistych grach na PC/konsoli, robieniu w mieszkaniu artystycznego nieładu :amused: , braku potencjalnego pie**olenia o posiadaniu dzieci etc".

Po prostu się przyznaj, że nie jesteś szczęśliwy w związku, a jesteś ze "swoja kobietą" tylko dlatego żeby koledzy nie mówili "pedał", ewentualnie panna jest kasiasta albo wrobiła cię w dziecko i jesteś w fazie zmuszania się do odkrywania miłości :krejzi:




Dimmat

2015-02-19, 12:52
Kuriki, ty to musisz mieć przej***ne życie. Albo jeszcze studiujesz jakiś ch*jowy kierunek na którym jeszcze możesz mieć całonocne maratony w te zajebiste gry, albo jesteś na garnuszku mamusi. A to że nie ma dla ciebie różnicy czy r*chasz koleżanki czy kolegów oraz fakt rzucania butelek po alkoholu gdzie chcesz to już w ogóle k***a patologia.