18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selekcja naturalna

~Angel • 2020-02-29, 15:05


Cytat:

Popularna rosyjska blogerka (didenko.katerina) "apteczna" z ponad 1,2 mln obserwujących na Instagramie zorganizowała urodziny w kompleksie saun w Moskwie. W pewnym momencie do gorącej wody dosypano suchego lodu, by wytworzyć więcej pary.

Wskutek reakcji i wydzielenia się dwutlenku węgla zmarły trzy osoby, w tym mąż blogerki. Siedem innych osób znajduje się w ciężkim stanie





Edit: dłuższa wersja



Jedna z ofiar - jak jeszcze żyła ;-)



Instagram: https://www.instagram.com/didenko.katerina/

Legion666

2020-02-29, 18:27
Ktoś będzie miał przyjemny dzień w kostnicy

za...........zh

2020-02-29, 18:34
qhash napisał/a:

ciekawe że większość blogerek instagramowych ma wygląd typowej tępej szmaty



Może dlatego, że są "tempymi" szmatami ale mogę się mylić

Kurde26

2020-02-29, 18:39
Skoda dziewczyny. Mogła sprawić wiele przyjemności wielu osobom. Jak to mówią lepiej dać chłopakom jak robakom

zomos

2020-02-29, 18:44
Koleżanka się chwali:
"Mam tyle kasy, 3 fajne mercedesy, mieszkam w dużym domu i nie muszę nic robić jak nie chcę"
Druga się pyta:
Słuchaj co ja robię źle że tego nie mogę zdobyć?
Ta jej odpowiada:
Proste, pewnie się słabo r*chasz.

I to tyle w temacie wszelkich blogerem i influencerek. Zwyczajne k***y których nie żal jak zdechną z głupoty albo ktoś je w końcu odjebie dla hajsu.

ws...........33

2020-02-29, 18:49
Szkoda, że nie zrobili 4chanowych "kolorowych kryształów".

A tak w ogóle, pomijając temat chcecie zrobić fajne kryształki do ozdoby domu?
Potrzebujesz słoika, 2 łyżki stołowe soli, łyżkę stołową sody, 2/3 słoika amoniaku, 1/3 słoika wybielacza do ubrań, monety miedzianej, słomki za pomocą której będziecie wdmuchiwać powietrze na monetę wrzuconą do zmieszanych wyżej wymienionych substancji.
Efekty są nadzwyczajne, powinniście spróbować i wrzucić zdjęcia waszych kryształków na sadola albo na FB chociaż.

pawel8814

2020-02-29, 19:01
Boże, dlaczego zabierasz nam takie dupy a na świecie zostawiasz tyle paszczakow?

wojtekpwse

2020-02-29, 19:32
Kara za bycie sp***oleńcem

Je...........ik

2020-02-29, 19:54
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Debila to i miło poczytać.....
Tu nie chodzi o "kombinację" - tu o chodzi o zwykły dwutlenek węgla, jakim jest suchy lód, geniuszu....



Wskutek reakcji i wydzielenia się dwutlenku węgla zmarły trzy osoby,

Madziulek91

2020-02-29, 19:58
Ktoś wie co ona mówi na swoim insta story?

adamaniedam

2020-02-29, 20:06
Gdy się kupuje suchy lód są ostrzeżenia, że nie wolno trzymać w piwnicy, bo to duszący gaz cięższy od powietrza i żeby nie spożywać go - odmrożenia przełyku czy żołądka murowane. Dodawany do drinków daje fajny efekt wizualny, a chłodząc go nie rozwadnia. Koszt - pojemnik na lód - wielorazowy to około 25 PLN, 5kg lodu to jakieś drugie tyle - wystarczy na srogą imprezę na 40 osób.

bakus1233

2020-02-29, 20:34
Madziulek91 napisał/a:

Ktoś wie co ona mówi na swoim insta story?



W skrócie: Mówi imiona zmarłych osób i że już ich nigdy nie będzie, że wczoraj nie mogła w to uwierzyć, myślała, że to sen, prosi o polecenie jakiegoś psychologa i o ile dobrze zrozumiałem, to dzieciak jej się pytał dlaczego płacze :D

Wychowany86

2020-02-29, 20:35
pawel8814 napisał/a:

Boże, dlaczego zabierasz nam takie dupy a na świecie zostawiasz tyle paszczakow?



Po to bys mógł w końcu por*chać

krzychu88

2020-02-29, 21:45
wsp233 napisał/a:

Szkoda, że nie zrobili 4chanowych "kolorowych kryształów".
A tak w ogóle, pomijając temat chcecie zrobić fajne kryształki do ozdoby domu?
Potrzebujesz słoika, 2 łyżki stołowe soli, łyżkę stołową sody, 2/3 słoika amoniaku, 1/3 słoika wybielacza do ubrań, monety miedzianej, słomki za pomocą której będziecie wdmuchiwać powietrze na monetę wrzuconą do zmieszanych wyżej wymienionych substancji.
Efekty są nadzwyczajne, powinniście spróbować i wrzucić zdjęcia waszych kryształków na sadola albo na FB chociaż.



Polecam. Super są ...

ProVVe

2020-02-29, 22:43
wsp233 napisał/a:

Szkoda, że nie zrobili 4chanowych "kolorowych kryształów".
A tak w ogóle, pomijając temat chcecie zrobić fajne kryształki do ozdoby domu?
Potrzebujesz słoika, 2 łyżki stołowe soli, łyżkę stołową sody, 2/3 słoika amoniaku, 1/3 słoika wybielacza do ubrań, monety miedzianej, słomki za pomocą której będziecie wdmuchiwać powietrze na monetę wrzuconą do zmieszanych wyżej wymienionych substancji.
Efekty są nadzwyczajne, powinniście spróbować i wrzucić zdjęcia waszych kryształków na sadola albo na FB chociaż.



Czyżbyś chciał, żeby idioci się podusili... Takie słoiki trzeba zostawić w zamkniętym pomieszczeniu na jakiś czas (im więcej słoików tym więcej kryształów) najlepiej z dala od dzieci o stałej temp np w piwnicy i dopiero po jakims czasie zobaczyc efekty...

Xs...........33

2020-03-01, 00:48
Wszystko byłoby dobrze gdyby zrobili taki basen na zewnątrz, w zamkniętym pomieszczeniu stężenie dwutlenku węgla było za duże.