18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekcje zwłok czyli sekcja na zwłokę.

wiesiors4 • 2013-01-18, 15:30
No właśnie, jak z tym w końcu jest? Dlaczego w przypadku samobójstw ważnych osób w państwie grano na zwłokę, a tu gdy sytuacja jest jasna sekcję dało się wykonać w sobotę?

Skid17

2013-01-18, 15:39
wiesiors4, już niedługo w wyborczej wśród prostokątów na dole strony :D

kkubam

2013-01-18, 15:43
Odważny jesteś, zaraz przyjdą popełnią ci samobójstwo...

De...........ct

2013-01-18, 15:46
Myśle że to międzynarodowy spisek żydo-komunistyczny i ma to jakiś związek z rozprzedażą za symbolicznego jednego szekela, majątku Polskiego, przez Kaczyńskiego (Kalkstein) i przejęciem władzy przez niemców, co to jeszcze nie przeprosili za zastrzelenie Raginisa pod Wizną (to też był spisek)

Moby_Dick

2013-01-18, 15:52
I tak się ruda morda wykręci jakąś błyskotliwą wypowiedzią typu: Bo Warszawa w Weekend nie pracuje, a nie jak wcześniej że medycyna sądowa nie robi w weekendy. Teraz będzie że tylko w Warszawie nie. Albo że kolejka była duża itp hehe jakieś gówno zawsze wymyślą.

mariusz3pl

2013-01-18, 16:42
Czasem się zastanawiam czy Polska jest niepodległa.

BongMan

2013-01-18, 16:56
@up
Od 01.05.2005 nie i już nigdy nie będzie. Chyba że znajdzie ktoś z jajami, kto wyciągnie nasz kraj z tego politycznego i ekonomicznego szamba, które zafundowały nam ch*je od tej daty na początku.

Ja...........88

2013-01-18, 17:05
No cóż każdy myślący sam wyciągnie wnioski. Ja nie będę upubliczniał własnych, bo jeszcze mi życie miłe.

sidian

2013-01-18, 17:11
wiesiors4 napisał/a:

No właśnie, jak z tym w końcu jest? Dlaczego w przypadku samobójstw ważnych osób w państwie grano na zwłokę[...]



Ależ nie grano na zwłokę. Grano na zwłokach.

Badum tss.

De...........ct

2013-01-18, 17:11
@BongMan
Kochany Bongusiu, jeśli chodzi Ci o date wstąpienia Polski do Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, to jebłeś się tylko o rok. 01/05/2004

Szczepan92

2013-01-18, 17:18
Ja jeszcze zadałbym jedno niewygodne pytanie: Jak to się dzieje, że wszyscy popełniają samobójstwa w piątek/sobotę?...

NE...........55

2013-01-18, 17:24
@Szczepan92 kto w tym kraju zapie**alając w robocie ma mieć czas przez tydzień, żeby się powiesić? Zostaje tylko weekend...

Didekc

2013-01-18, 17:25
Tyle spisków w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...

Okash

2013-01-18, 17:31
Jarema88 napisał/a:

No cóż każdy myślący sam wyciągnie wnioski. Ja nie będę upubliczniał własnych, bo jeszcze mi życie miłe.


Myślę, że mają Cię w dupie... Dla nich szary obywatel może znać sobie prawdę (choć oczywiście najlepiej aby był głupi) i tak im nie naskoczy. Oni nie respektują Nas obywateli, latamy im koło ch*ja, i tak będą robić swoje dalej. Żyją w bańce mydlanej, ale kiedyś się przeliczą, w końcu to polacy...


btw.
http://obywateledecyduja.pl/

ostatni

2013-01-18, 17:39
ojej znowu niewygodne pytanie? jest ich przecież mnóstwo, a każdy kto je zadaje to wariat, moher i nazista. Słyszałem jeszcze kilka innych:

A jak było z zakazem otwierania trumien z ofiarami zamachu smoleńskiego?

Dlaczego badania próbek na obecność trotylu mają potrwać minimum pół roku?

Kiedy odzyskamy wrak?

Dlaczego wyniki polskich wyborów parlamentarnych są obliczane na rosyjskich serwerach?

Dlaczego wg rządowych ekspertów nasze złoża gazu łupkowego ciągle się kurczą?

Dlaczego nie wybudowaliśmy gazoportu?

Dlaczego byli SB-cy i reszta komunistycznych k*** żyje dzisiaj sobie spokojnie otrzymując wysokie emerytury z naszych podatków?

Dlaczego do procesów "politycznych" wybiera się sędziów z rodzin sb-ckich.

I wiele wiele innych