18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekcje zwłok czyli sekcja na zwłokę.

wiesiors4 • 2013-01-18, 15:30
No właśnie, jak z tym w końcu jest? Dlaczego w przypadku samobójstw ważnych osób w państwie grano na zwłokę, a tu gdy sytuacja jest jasna sekcję dało się wykonać w sobotę?

marakuja88

2013-01-18, 17:53
Bo leper miał taki bęben że można było pograć na zwłokach :P

Bad-Motherfucker

2013-01-18, 18:18
Mój kuzyn Remek Muś N I E - P O P E Ł N I Ł - S A M O B Ó J S T W A do k***y nędzy!!!

Okash

2013-01-18, 18:18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

ojej znowu niewygodne pytanie? jest ich przecież mnóstwo, a każdy kto je zadaje to wariat, moher i nazista.


Oczywiście, to przecież stara szkoła stalińska
każdego z odmiennym poglądem od naszego nazwijcie nazistą i powtarzajcie to setki razy aż zostanie uznane za prawdę
czy jakoś tak to leciało...

kkubam

2013-01-18, 20:54
Mimo młodego wieku - temu Panu piwko leci!

Parafrazując (czy raczej cytując) klasyka (dr. J. Goebbels): "Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą..."

Zresztą, I połowa XX wieku słynęła z wielu funkcjonujących do dziś powiedzeń, jedno z nich to np:

A. Wyszynski [ niestety, syn Polaka...] - "Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie..."

knsad

2013-01-18, 21:17
@Ja-ah-qu-ub-el

A jak było z zakazem otwierania trumien z ofiarami zamachu smoleńskiego?


macierewicz założył konto na sadolu?

kroplowa

2013-01-18, 21:38
Niedługo się dowiemy, że autor tego artykułu, z oryginału, popełnił samobójstwo, a uprzednio został dyscyplinarnie zwolniony..

BongMan

2013-01-19, 12:27
Defect napisał/a:

@BongMan
Kochany Bongusiu, jeśli chodzi Ci o date wstąpienia Polski do Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, to jebłeś się tylko o rok. 01/05/2004


A no jebła mi się cyferka. Dzięki za zwrócenie uwagi.