18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sedzia tanczy

krysio18 • 2013-01-12, 13:28
Sedzia NBA tanczy z maskotka :D


necro0

2013-01-13, 01:09
Vroblov napisał/a:



przecież ludzie nie będą zmieniać specjalnie języku, żeby was zadowolić i komentować z cudownymi `ogonkami` j***ne debile, nie potraficie przeczytać tekstu bez polskich znaków to wypie**olcie komputer (czy laptopa) przez okno, nastała taka era, że o byle gówno się przypie**alacie, nie broni gościu magistra tylko napisał pie**olony komentarz


Racja, zauważ tylko że mi chodzi o brak możliwości włączenia tych znaków, a nie o to że ktoś ich nie używa. Da się to przeczytać i zrozumieć, ale żeby twierdzić że nie ma można tego włączyć i jeszcze argumentować to faktem zagranicznego pochodzenia komputera, to już trzeba być debilem.

mn...........ul

2013-01-13, 01:16
ch*je muje, dzikie węże, ja tam mówię, że fejk.

i z klawiaturą też fejk i w ogóle pie**olicie od rzeczy.

buziaki

:samoboj:

krysio18

2013-01-13, 03:08
necro0 napisał/a:


Racja, zauważ tylko że mi chodzi o brak możliwości włączenia tych znaków, a nie o to że ktoś ich nie używa. Da się to przeczytać i zrozumieć, ale żeby twierdzić że nie ma można tego włączyć i jeszcze argumentować to faktem zagranicznego pochodzenia komputera, to już trzeba być debilem.



pie**olisz 3 po 3, Tak k***a specialnie dla ciebie bede zmienial znaki na polski bo ci nie pasuje... Jak ci nie pasuje to po ch*j komentujesz?
Az zal mi sie robi ze taki stary chlop, a jak dziecko bedzie sie klucil,
bo che miec racje. Idz najlepiej spac i zastanow sie troche nad soba... :homer:

erpi

2013-01-13, 04:34
krysio18 napisał/a:



Ja pier... tak trudno zrozumiec ze nie mam polskich "k***A" Liter...
To musi chyba byc jasne, ze mam os w innym jezyku.

Pozdro dla niekumatego ;-)



@up kłócił powiadasz


A`poropos Comuter/Control Panel/Languages/Keyboard > Change Language > Polski programisty

Edit: Apply > Ok

Nie ma za co :P