18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sedzia tanczy

krysio18 • 2013-01-12, 13:28
Sedzia NBA tanczy z maskotka :D


okar19

2013-01-12, 18:20
Szybko stracił prace

Mr.Bungle

2013-01-12, 18:21
... on tutaj jest i tańczy dla mnie ...

BlackMamba

2013-01-12, 18:42
Idioci, wszędzie idioci.

To jest koleś przebrany za sędziego. W NBA, w przerwach meczu dzieją się różnego rodzaju atrakcje, jak choćby ta.

davemet

2013-01-12, 19:53
Oczywiście nie można w obecnych czasach tańczyć przy innej piosence, tylko przy tym zj***nym gównie

necro0

2013-01-12, 21:02
krysio18 napisał/a:



Wiem ze chcesz byc fajny ale...
Mieszkam za granica i nie mam Polskiego alfabetu.



eeeee yy, Co k***a?
Wytłumacz mi jak to w ogóle jest możliwe według Twojego toku myślenia, proszę.
pozdro również z 'zagranicy'

mk1981

2013-01-12, 21:07
rozk*** napisał/a:

Niby głupi ci amerykanie,ale nie ma to tamto ,maja zajebiste poczucie humoru.pozazdroscić.



Cytując klasyka: "Mają rozmach sk***ysyny"

Czasem nawet głupota idzie w parze z nawiedzeniem i kompletnym zajobem, a na to nie każdego stać :badyl:

TwardyHardy

2013-01-12, 21:11
szacun!! gościu megaa pozytywny :)

glodnymaciek

2013-01-12, 21:12
Jakby jeszcze paru chciałoby napisać, że "sędzia" stracił pracę itd... to się nie dziwie, że ludzie nie widzą co złego się na świecie dzieje, skoro wszystko wydawało im się normalne, naturalne itd. w tym filmiku : )
ŻYJMY DALEJ NIE PODEJRZEWAJĄC NIC ! ^^ Co mi pokażą w TV to uwierzę, hey hey jeszcze raz

EDIT:
Ale wypowiem się też co do filmiku, żeby nie było, że wietrze spiski wszędzie tylko (nic tylko teee spiskyyyy). Mega pozytyw! Piwo poleciało! I oczywiście shout jak gościu niby zrezygnowany, ale leci za maskotkiem! ^^ (co jest rzeczywiście bardziej emocjonujące do obejrzenia, jak się nie wie, że wszystko jest "nagrane"

krysio18

2013-01-12, 21:22
necro0 napisał/a:



eeeee yy, Co k***a?
Wytłumacz mi jak to w ogóle jest możliwe według Twojego toku myślenia, proszę.
pozdro również z 'zagranicy'



Ja pier... tak trudno zrozumiec ze nie mam polskich "k***A" Liter...
To musi chyba byc jasne, ze mam os w innym jezyku.

Pozdro dla niekumatego ;-)

bialysrem

2013-01-12, 21:45
krysio18 napisał/a:



Ja pier... tak trudno zrozumiec ze nie mam polskich "k***A" Liter...
To musi chyba byc jasne, ze mam os w innym jezyku.

Pozdro dla niekumatego ;-)



ą ć ę ł ń ó ś ż ź, wyjechałeś z kraju - jakie to usprawiedliwienie, nie potrafisz ustawić narodowego języka klawiatury to kopiuj, albo napie**alaj folksdojczu robotę tam gdzie jesteś i zostaw porządne polskie portale w spokoju.

necro0

2013-01-12, 22:14
krysio18 napisał/a:



Ja pier... tak trudno zrozumiec ze nie mam polskich "k***A" Liter...
To musi chyba byc jasne, ze mam os w innym jezyku.

Pozdro dla niekumatego ;-)



Kupiłem swojego laptopa w Dublinie(czyli wg Twojego toku myślenia też nie mam polskich znaków, to bez znaczenia, każdy system możesz przestawić nawet na j***ne umlauty z niemieckiego.

Shizu55

2013-01-12, 22:22
Weźcie się, k***a, od niego, k***a, kulturalnie ODpie**olCIE. Ma anglojęzyczny OS, czy tak trudno przeboleć parę ogonków? Rozumiem, że język zobowiązuje, ale jak widzę użytkowników o kulturze 'białegosrema' to mnie krew zalewa.

krysio18

2013-01-12, 22:47
necro0 napisał/a:



Kupiłem swojego laptopa w Dublinie(czyli wg Twojego toku myślenia też nie mam polskich znaków, to bez znaczenia, każdy system możesz przestawić nawet na j***ne umlauty z niemieckiego.



Nie moj komputer k***a... jak sie nie ma pojecia to powinno sie nie komentowac.

bialysrem napisał/a:



ą ć ę ł ń ó ś ż ź, wyjechałeś z kraju - jakie to usprawiedliwienie, nie potrafisz ustawić narodowego języka klawiatury to kopiuj, albo napie**alaj folksdojczu robotę tam gdzie jesteś i zostaw porządne polskie portale w spokoju.



Twoj komentarz mowi za ciebie...

Kirk666

2013-01-12, 23:59
MrEngineer napisał/a:

Widze, że "ą" Ci zabrakło. Masz, skopiuj sobie :lol:
"ą"



to macie jeszcze "ń" i "ó" :D

Vroblov

2013-01-13, 00:41
necro0 napisał/a:



Kupiłem swojego laptopa w Dublinie(czyli wg Twojego toku myślenia też nie mam polskich znaków, to bez znaczenia, każdy system możesz przestawić nawet na j***ne umlauty z niemieckiego.



przecież ludzie nie będą zmieniać specjalnie języku, żeby was zadowolić i komentować z cudownymi `ogonkami` j***ne debile, nie potraficie przeczytać tekstu bez polskich znaków to wypie**olcie komputer (czy laptopa) przez okno, nastała taka era, że o byle gówno się przypie**alacie, nie broni gościu magistra tylko napisał pie**olony komentarz