18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian ze Szczecina

teken • 2010-04-15, 15:18
Zmywać to ja nie lubię ....



Ba...........lu

2010-04-16, 23:48
Conscribo, bo to kobieta :D Lubi owijać w bawełnę, i ładnie jej to wychodzi :mrgreen:

My się nie niańczymy, walimy prosto z mostu :hitler:

Ale "chłopacyna" dużo piw zarobił :idzwch*j:

W

2010-04-16, 23:52
eh, bo jako laska z polibudy ćwiczę się we w miare poprawnym formułowaniu myśli w języku ojczystym ;)
popierasz mój post? -> postaw browara :pijaki:

hedd

2010-04-16, 23:57
r*chałbym

kontybal

2010-04-17, 00:09
W kwestii samolotu, to chodziło mi oczywiście o pojemność.
A co do filmiku, to przyznaję, że może faktycznie on nie był szczytem umiejętności filmowo-reżyserskich, ale wynika to z tego, że zaufałem ludziom, którzy doradzali mi jakby go najlepiej nagrać, jak powinienem się ustawić, jak wszystko najlepiej powiedzieć i oni (tzn. ekipa z TVP) tak właśnie go nagrali, tak mnie przedstawili. Zdałem się na ich opinię, bo uznałem, że skoro są specjalistami, to teoretycznie powinni się znać. Praktycznie zaś, to życie pokazuje najlepiej i najwidoczniej wiemy już dlaczego po kilkunastu miesiącach program przestał być emitowany.

W

2010-04-17, 00:13
oj polityku, naiwne Ty masz podejście do świata

kontybal

2010-04-17, 00:20
No, to jest wyłącznie Twoja opinia. W każdym razie człowiek uczy się też na błędach, chociaż myślę, że gdybyśmy poszli do lekarza, to również uznalibyśmy, że jest on specem w dziedzinie medycyny i raczej nie pouczalibyśmy go jak ma nas leczyć (dopiero następnym razem, gdybyśmy się "nacięli", stracilibyśmy do niego zaufanie i, albo poszli do innego, albo kwestionowalibyśmy jego diagnozy i zalecenia).

W

2010-04-17, 01:00
ależ oczywiście, że wyłącznie moja. bo czymże jest forum, jak nie miejscem konfrontacji indywidualnych opinii?
nie poszlibyśmy do lekarza. ja ich (o ile mogę) unikam, bo niestety ciężko w publicznej służbie zdrowia o kompetentnego altruistę

teken

2010-04-17, 10:10
@kontybal

Zastanawia mnie po co ty się tłumaczysz ? O ile ty jesteś Seba ze Szczecina.

Film raz wrzucony do sieci zostaje tam na zawsze i nie ważne w jakim świetle ktoś jest przedstawiony. Tłumaczeniem nic się nie zdziała, film ktoś zapostaował na vichanie, wrzuciłem, bo wydawał mi się zabawny (jak widac po piwach, nie tylko mi), z internetem (a tym bardziej TV) trzeba ostrożnie, czasem przez niewinnie nagraną głupotę można stać się gwiazdą internetu lub pośmiewiskiem całego świata.

trochan napisał/a:

Teraz pytanie czy to co ma przy pasie to nadajnik mikroportu czy pompa insulinowa

A co jesli jest to pompa, to już wszelkie żarty są zakazane ?

.:...........:.

2010-04-17, 10:12
teken napisał/a:

czasem przez niewinnie nagraną głupotę można stać się gwiazdą internetu lub pośmiewiskiem całego świata.


Wiesz to z autopsji?

~Conscribo

2010-04-17, 17:20
Ja przez ten filmik mam całkowicie zaciemniony obraz Sebusia, i chocby nie wiem co, wiecznie patrząc na niego (w przyszłości?) będę miał wrażenie, że jest lekko nieżyciowy.

Ty miałeś wrażenie, że TVP to spece - a rodzina? nie zauważyli, że to gniot? Ja bym miał o takie coś do moich żal.

kontybal

2010-04-17, 17:37
Conscribo napisał/a:

Ja przez ten filmik mam całkowicie zaciemniony obraz Sebusia, i chocby nie wiem co, wiecznie patrząc na niego (w przyszłości?) będę miał wrażenie, że jest lekko nieżyciowy.

Ty miałeś wrażenie, że TVP to spece - a rodzina? nie zauważyli, że to gniot? Ja bym miał o takie coś do moich żal.



Tu już nie będę się wdawał w głębsze dyskusje, bo filmik może się podobać albo nie i to już jest kwestia gustu i indywidualnych opinii - jak w każdym z resztą przypadku. Pomijam fakt, że ja tego filmu nie widziałem przed emisją. Montaż odbywał się już bez mojego udziału. Cóż więcej można powiedzieć?
Ktoś też pytał dlaczego w ogóle zamieszczam tutaj swoje tłumaczenia. Otóż, wynika to z przekonania, że z krytyką trzeba się zmierzyć, a nie udawać, że jej nie ma.

Anun

2010-04-19, 17:45
W napisał/a:

eh, bo jako laska z polibudy ćwiczę się we w miare poprawnym formułowaniu myśli w języku ojczystym ;)
popierasz mój post? -> postaw browara :pijaki:


>laska z polibudy
>laska
Hahahahahahahhahahahahahahahaha :D

Dobra, do rzeczy. Polewka z gościa jest dobra, nie da się ukryć, że na filmie prezentuje się dosyć wstecznie. Ale z komentarzy na tym forum też można niezłe lulzy ściągać. Kozaczki na kilku pierwszych stronach, wyzywające typa od frajerów (bo to jasne, że najważniejsze jest umieć komuś zaj***ć z dyni, bądź z czapką na bok nałożoną, machać łapami i krzyczeć joł, wtedy nie ma festynu), kilku, zakładam członków MENSY, wyzywające go od debili, a dalej cała galeria niedorozwojów emocjonalnych, poprawiających sobie samopoczucie śmiejąc się z wady wymowy.

Witam, pasuję jak ulał.

inpoc

2010-05-15, 16:08
Conscribo napisał/a:

Ja przez ten filmik mam całkowicie zaciemniony obraz Sebusia, i chocby nie wiem co, wiecznie patrząc na niego (w przyszłości?) będę miał wrażenie, że jest lekko nieżyciowy.

Ty miałeś wrażenie, że TVP to spece - a rodzina? nie zauważyli, że to gniot? Ja bym miał o takie coś do moich żal.




Nie przesadzajmy w końcu są ludzie, którzy biegają po stadionie bez gatek, żeby tylko byc w TV. Chodzenie w sandałkach, granie na gitarze i podniecanie się modelem samolotu w wieku 12 lat w owym czasie były rutynowymi czynnościami również dla większości obecnych tutaj "sadystów". W końcu przecinanie dżdżownic nożyczkami i ściganie kotów nudziło się tak szybko...

qwe999

2010-07-15, 22:22
Szczecin przeprasza. :P

Devil

2010-07-16, 20:32
dawidcalkowski napisał/a:

to sie nazywa frajer. i nie interesuje mnie to, czy w przyszłości bedzie miał lepszą pracę niż ja. frajerem pozostanie



Na YouTube: Sebastian Płachecki w Sejmie - usprawiedliwienia 18-latków II

:samoboj: