18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian ze Szczecina

teken • 2010-04-15, 15:18
Zmywać to ja nie lubię ....



Szurkovska

2010-04-16, 15:06
japie**ole. :homer:
Dziewczyny nie palcie marihuany.

pozeracz_kotow

2010-04-16, 17:18
Śmiejcie się z niego dalej, ale pie**olec za 10 lat będzie zarabiał kilka razy tyle co my...








Pan_Jan

2010-04-16, 18:02
Chyba, że rząd postanowi zdemobilizować kolejnego tupoleva.

Zovi12

2010-04-16, 18:25
:idzwch*j:
Ja też chce zdjęcie z Palikotem! Obejdzie się, bez bycia pie**olcem ?

Siddie

2010-04-16, 22:08
On tak na serio...? :homer:

bakteria

2010-04-16, 22:22
mówicie, że jest upośledzony, a nie wiecie, jak bardzo go tym krzywdzicie. ten chłopak jest nad wyraz inteligentny, ma swoje pasje, ale wyraża je w inny sposób. może nie nakręciłabym filmu jak zbieram szyszki, ale to już zależy od poszczególnego człowieka. miałam okazję go poznać, z resztą chodzi ze mną do szkoły, jest bardzo pomocny i sympatyczny. gdyby tylko na świecie było więcej takich ludzi, wszystko wyglądałoby inaczej.
i żeby tylko nie przejął się takimi ludźmi, jacy w większości się tu wypowiadają, bo mielibyście wartościową osobę na sumieniu.

kontybal

2010-04-16, 23:16
Witam serdecznie!
Dziękuję za wsparcie wszystkim, którzy mieli odwagę je okazać. Powiem tak: jakieś 1,5 roku temu miała miejsce podobna sytuacja, tzn. pewna grupa ludzi na forum się bardzo emocjonowała tym filmikiem. Skłamałbym, gdybym powiedział, że się tym wtedy wcale nie przejąłem, ale to było wtedy. Dzisiaj takie sytuacje jak ta traktuję pobłażliwie i z pewnym uśmiechem na twarzy, bo nie widzę w większości wypowiedzi argumentów logicznie uzasadnionych. Bardziej jest to chyba jedynie tylko wyładowywanie swoich frustracji. Niemniej jednak kilka osób pytało się z jakiej okazji ten filmik powstał. Otóż, w 2005 roku brałem udział w takim teleturnieju "Burza mózgów", który był na TVP2 i to nagranie było pewnym wstępem, który wyświetlono przed moim wejściem (wstępem dodajmy w większości wyreżyserowanym przez ekipę Telewizji Polskiej).
No, to to by było na tyle. Z resztą trudno jest mi dyskutować, bo jak można dyskutować z ludźmi, których jedynym argumentem są słowa w stylu "Rasowy psychol."
Pozdrawiam i (w przeciwieństwie do wielu z was) łączę wyrazy poważania,
Sebastian z filmu
P.S. Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi w Polsce kojarzy czym jest pompa insulinowa i, że coraz więcej ludzi wie czym jest cukrzyca. Dla mnie - chorującego na tę chorobę - jest to szczególnie ważne. Dobrze, że wiedza diabetologiczna w Polsce się rozszerza.

~Conscribo

2010-04-16, 23:33
eh... bycie inteligentnym od nieżyciowego zachowania różni się dość bardzo!

Jeśli dalej ma taką manierę w swojej mowie (i zachowaniu) to niestety zawsze będzie się ktoś nabijał.

Poza tym, mnie też raziło bezkrytyczne podejście do autorów tego filmiku, kurna, nie zauważyli, że to jest beznadziejnie zmontowane i spowoduje tylko smiech. Gdyby inaczej ułożyli scenariusz, nikt by się nie śmiał. Jest wiele oryginalnych ludzi, ze swoimi dziwactwami a z niewielu ludzie się śmieją.

Ba...........lu

2010-04-16, 23:33
Nie chce nic mówić, to jest sadistic, tu się "pie**oli systemy we łbie".
I wypowiedzią tłumaczącą, często robisz sobie jeszcze cieplej... Lepiej się w ogóle nie odzywać, niż wzburzać sadystów.
Ale co ja będę gadał.

Ps. Boeing 747 nie był nigdy największym samolotem świata.
Rozpiętościowo największy jak do tej pory był: Hughes H-4 Jeśli chodzi o masywność i inne czynniki wpływające na "duże" [po za długością] to bodajże nadal pozostaje największy :-P
Chwilowo był najdłuższy, ale po niespełna 20latach wyprzedziła go już 225-Mrija (Antonov)

pozeracz_kotow

2010-04-16, 23:34
On ma naprawdę nie po kolei w głowie. :facepalm:

~Conscribo

2010-04-16, 23:38
Barlu a jakby tam gdzieś wsadzić "pasażerski" zgadzałoby się, że był największy?

Ba...........lu

2010-04-16, 23:41
O k***a, to pseudo polityk.

Powiem krótko.
Cześć

I gówno mnie obchodzi zdanie twojej troooooo koleżanki... Gdyby więcej takich ludzi było, ten kraj byłby naprawdę przej***ny.

Na chwilę obecną to
Airbus A380 jest większy z tego co widzę.

A o pojemności pasażerów nie wspominam, bo to mnie nigdy nie interesowało... Może po tym względem byłby i największy.
Jednak ewidentnie "politykowi" chodziło o wymiary.

~Conscribo

2010-04-16, 23:42
@up - to jest właśnie domena polityków, dupcą o rzeczach o ktorych nie mają pojęcia.

W

2010-04-16, 23:44
oczywiście obrażanie Ciebie i nazywanie upośledzonym świadczą jedynie o poziomie autora posta
generalnie chodzi nie o to co robisz, ale w jaki sposób to przedstawiasz...
(chociaż nie do końca, o to CO także. nie zrozumiem Twojego stylu bycia, nawet się nie staram)
ot na przykład ja w zyciu nie pozwoliłabym puścić podobnie wykonanego nagrania o mnie w telewizji, a przedstawiając siebie nie pokazałabym pseudo-umiejetności tak jak to zrobiłeś z 'grą' na gitarze. jako człowiek świadomy powinieneś już wtedy (12 lat to nie tak mało) wiedzieć, że się jedynie ośmieszysz. a rodzice/znajomi mogliby wytłumaczyć, że na długie lata :roll:

~Conscribo

2010-04-16, 23:45
~w, jak ładnie to ujęłaś, to miałem na myśli :)