18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian niezłomny

brusiak92 • 2017-07-25, 21:57
Seba walnął swoją karynę na ulicy podczas kłótni, do akcji wkroczyło dwóch kolesi i zaczęli się nawalać. Seba miał słabo szyte ciuchy, po mu poszły podczas walki, ale nie zraził się i bił się dalej, nawet zaczął wygrywać. Ale z dupą na wierzchu, wszystko na oczach jego laski. Karyna syndrom sztokholmski oczywiście zaczęła bronić typa.

mutant

2017-07-26, 11:53
UWAGA Sadole, nie pomagajcie takim panną, miałem taki przypadek i latałem po sądach. Kiedyś wracałem do domu z imprezy i widzę, że gościu leje typkę ale konkret pięści kopanie itp. więc w niego wjechałem, Był pijany i po pierwszym ciose padł na glebę wtedy karyna wbiła mi swoje szpony w ciało i krzyczała abym go zostawił, już się miałem zawijać bo widzę, żę patola to podjechały psy a oni, że ja ich napadłem i pobiłem. Policjanci jak zobaczyli, żę karyna cała obita to mnie na glebę i na komisariat, sprawa trafiła do sądu i gdyby nie fakt, że był tam monitoring na którym było zarejestrowane jak on ją leje miał bym przej***ne.

ja...........03

2017-07-26, 13:50
też miałem taką sytuację dokładnie w bydgoszczy na rynku w 2011 roku
typek bił swoją laskę ale wiadomo jak to patus niedorozwój 170 cm i 60 kilo a laska 180 cm i 100 kg ledwo co ją okładał a jej tłuszcz i gruby materiał kurtki amortyzował ciosy
miałem już uratować ją ale uznałem że logika jest najważniejsza, nieopodal podrzuciłem długi nóż który zawsze noszę przy sobie spacerując po bydgoskim rynku a on go uniósł i zadał kilkanaście ciosów
w ten sposób zginęła ciężarna matka a on na dożywocie więc 3:0 dla naszych
tak tak przyjechała śmieciarka a sprawa w sądzie trwała 10 minut

TB303

2017-07-26, 13:56
@jaras0303
No kolego, jeśli to jest historia prawdziwa, to...

Podziwiam Cię :amused:

żmij

2017-07-26, 16:42
mutant napisał/a:

... pomagajcie takim panną, ...



Wakacje w szkole mutantów kończą się ostatniego sierpnia?
Jakim trzeba być imbecylem, żeby nie widzieć różnicy pomiędzy "tą panną" a "tym pannom"?

Al...........go

2017-07-26, 16:45
Maxi96 napisał/a:

Wolisz gwałcenie napady i morderstwa od rozbojów?


Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje...



No nie, bo w ogóle nie słyszy się o polaczkach napadających, gwałcących i mordujących.

my...........69

2017-07-26, 16:48
Lobo24 napisał/a:

Przepraszam bardzo ale czym ona ich "ciuka"? Poszturch*je znaczy.


rozładowanym pazarilatorem

Lobo24 napisał/a:

Przepraszam bardzo ale czym ona ich "ciuka"? Poszturch*je znaczy.


rozładowanym pazarilatorem

Jorgen88

2017-07-26, 20:52
dosłownie nie miał jaj skoro bił laskę :-D