18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ścinanie bambusa

Cyjanek • 2019-09-29, 14:46
Co tu się dzieje? Co tu się wyrabia?
Małpiszony, białe węże i rozj***na Zambia
:dead:





Ghoscik8

2019-09-29, 19:06
~Velture napisał/a:

Pomijając celną uwagę to chciałbym zobaczyć jakieś zawody albo olimpiadę dla sterydziarzy.
Poza normalnymi sportami wprowadzić specjalną kategorię bez limitów żadnych i bez podziału na płeć a nie jak teraz, że jeden walczy tu a drugi tam bo w tej federacji nie wykrywają tego we krwi a w innej tamtego.
Powiem uczciwie i 100% serio, że jakby takie coś było to bym k***a z radością dokupił sobie płatnych kanałów aby obejrzeć jak ktoś wykręca setkę w 7 sekund albo wyciska 480kg bez koszulki wspomagającej.
Mówcie co chcecie ale w ch*j by się to ciekawie oglądało jakby ludzie co mają 10x więcej testosteronu niż naturalnie sprawdzali który z nich lepiej się koksuje.
Nawet k***a paraolimpiadę taką bym obejrzał gdzie się ścigają sparaliżowani albo bez nóg na tuningowanych wózkach elektrycznych.



Też kiedyś o tym marzyłem ale wydaje mi się że są na to niewielkie szanse z jednego powodu - pewnie znalazło by się w ch*j pojebów, których waliłoby to że dożyją max. 35 lat albo mogą umrzeć na zawodach. Za chwilę sławy i pieniędzy zrobiliby wszystko i takie sporty mogłyby stać się nawet bardziej popularne niż (przynajmniej teoretycznie) "czyste" dyscypliny, bo wielu ludzi chciałoby to oglądać. Na to nie pozwoli cała mafia która tym zarządza... chyba że stwierdzą że warto się na to przerzucić.

przemkar

2019-09-29, 19:34
Velture napisał/a:

Zawsze się przyjemnie ogląda kiedy słabsza fizycznie rasa wygrywa z rasą genetycznie przystosowaną do ciężkiego wysiłku fizycznego przy dużej temperaturze oraz przy wysokim promieniowaniu UV. Na polu bawełny by tego białasa poskładał jak Japończyk orgiami.



Swoją drogą czarny też powinien sobie lepiej radzić w klatce, może ta jest zbyt przestronna.

impressa88

2019-09-29, 19:52
@up a ja sram na was wszystkich bo ten sport jest mega zj***ny:mrgreen:

Hrabia Drapula

2019-09-29, 22:19
te taśmy dodały mu takiej mocy, to dodatkowe ścięgna

Tr...........ty

2019-09-30, 19:42
Velture napisał/a:

Zawsze się przyjemnie ogląda kiedy słabsza fizycznie rasa wygrywa z rasą genetycznie przystosowaną do ciężkiego wysiłku fizycznego przy dużej temperaturze oraz przy wysokim promieniowaniu UV. Na polu bawełny by tego białasa poskładał jak Japończyk orgiami.




Zawsze tam, gdzie wymagane jest minimum inteligencji lub sprytu, wygrywa człowiek.

bdzz

2019-09-30, 23:17
Szybki szpil, co to za pacjenci, czarny wydaje mi się sporo lżejszy, ktoś coś ?

DoubleBorger

2019-10-01, 09:36
Dlatego jestem grzeczny w stosunku do obcych ludzi, nigdy nie wiesz czy takiego dzika nie spotkasz, tak jestem wystraszona p*zda z piwnicy, ewentualnie to instynkt samozachowawczy :cry: