18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ścinanie bambusa

Cyjanek • 2019-09-29, 14:46
Co tu się dzieje? Co tu się wyrabia?
Małpiszony, białe węże i rozj***na Zambia
:dead:

~VeIture

2019-09-29, 14:57
Zawsze się przyjemnie ogląda kiedy słabsza fizycznie rasa wygrywa z rasą genetycznie przystosowaną do ciężkiego wysiłku fizycznego przy dużej temperaturze oraz przy wysokim promieniowaniu UV. Na polu bawełny by tego białasa poskładał jak Japończyk orgiami.

Halman

2019-09-29, 15:14
a co tam u fightera MMA Waśniewskiego? już po wielkiej karierze?

woytasw

2019-09-29, 15:23
Rozrywka troglodytów dla troglodytów.

LavPain

2019-09-29, 15:45
@up, ty tam ściśnij p*zdę niepotrzebny elemencie

mateusos

2019-09-29, 15:45
Kiedy trzeba to nie ma powtorki jak nie to oisiat razy :->

TB303

2019-09-29, 15:46
woytasw napisał/a:

Rozrywka troglodytów dla troglodytów.


Sam nie jestem fanem sportów walki, nie oglądam ich. Ale żeby napisać takie coś, trzeba mieć nie lada kompleksy. Masz wybujałe ego, ukryte za słabością psychiczną i bycia zwyczajną p*zdą.

Cyjanek

2019-09-29, 16:06
@upy, podsumuję tą niepotrzebną dyskusję: obie macie kompleksy i obie jesteście zwykłymi p*zdami. Jedna od razu srałaby w pory na myśl o przynajmniej solówce. Druga nadużywa słowa p*zda poprzez co ona mieć nie lada kompleksy. Masz wybujałe ego, ukryte za słabością psychiczną i bycia zwyczajną p*zdą.

impressa88

2019-09-29, 16:59
@up a ja sram na was wszystkich bo ten sport jest mega zj***ny:mrgreen:

URAGE

2019-09-29, 18:07
impressa88 napisał/a:

@up a ja sram na was wszystkich bo ten sport jest mega zj***ny:mrgreen:Nie jest zj***ny. Jest pewnego rodzaju upustem ludziej agresji. Ludzie od zawsze walczyli: o jedzenie, o przetrwanie, o kobiety, o terytoria, o pieniądze itd. itd. Agresja jest ściśle wpisana w nasze geny, zachowanie, kulturę. To, że obecnie wystarczy skończyć szkołę, siedzieć przy biurku i za zarobione pieniądze, których już nawet nie widzimy, bo wszystko stało się zlepkiem danych w banku, kupujemy wszystko co nam do życia potrzeba. W tym owczym pędzie jednak na każdym kroku można łatwo zauważyć tętniącą w ludziach agresję, kumulowaną złość, której w końcu trzeba dać upust. Jedni nak***iają klaksonem w korach, inni jak im zryje banie urządzają strzelaniny w szkołach i na ulicach. Już w starożytnym Rzymie ludzie mawiali "chleba i igrzysk". Jak nie było wojenki, to było nudno. Tyrałeś na chleb i tyle z życia plebsie. Dlatego to walki oglądały tłumy. Teraz jest to sprowadzone do miana "sportu", żeby jakkolwiek oddzielić to od typowo zwykłej, ludzkiej potrzeby odchamienia się. Wiadomo, że każdy człowiek jest inny, inaczej wychowany, wyuczony, lubi co innego. Założyć jednak można, że większość ludzkiej rasy żyje w stresie i wk***ieniu, także taki sport na odchamienie się, jest dla wielu satysfakcjonującym sposobem radzenia sobie z agresją. Wiele osób nawet tego nie wie, ale robi to podświadomie. Sadole lubią oglądać flaki na torach, po kolejnym nudnym dniu w pracy, lubimy przemoc i agresję, niekoniecznie zaś chcemy sami jej doświadczać. Stąd popularność walk. Inna sprawa, że jest to pewien przejaw męskiego, idealnego pierwowzoru: mężczyzna i jego gołe pięści, lata ćwiczeń, treningów i wyrzeczeń, siła, koncentracja i duch walki, on oraz on i klatka, nic więcej. Dwóch wojowników naszego wieku, którzy walą się po mordzie ku naszej radości, swojej chwale i pieniądzom. Każdy widzi w tym inne wartości, ale nazywanie najbardziej fizycznych dyscyplin, sportów walki, zj***nymi jest dla mnie przejawem ignorancji. Byćmoże wolisz ogrodnictwo, a kobiety to nawet kwiatkiem... ale to już Twoje odchylenie od normy. Zj***ny sport to jest paraolimpiada, gdzie facet bez obu nóg, na dwóch protezach ściga się z innym inwalidą bez ręki. Faktyczny pokaz ludzkiej doskonałości <sarkazm>.

woytasw

2019-09-29, 18:36
Heh sami mocarze :)

~VeIture

2019-09-29, 18:45
URAGE napisał/a:

Nie jest zj***ny. Jest pewnego rodzaju upustem ludziej agresji. Ludzie od zawsze walczyli: o jedzenie, o przetrwanie, o kobiety, o terytoria, o pieniądze itd. itd. Agresja jest ściśle wpisana w nasze geny, zachowanie, kulturę. To, że obecnie wystarczy skończyć szkołę, siedzieć przy biurku i za zarobione pieniądze, których już nawet nie widzimy, bo wszystko stało się zlepkiem danych w banku, kupujemy wszystko co nam do życia potrzeba. W tym owczym pędzie jednak na każdym kroku można łatwo zauważyć tętniącą w ludziach agresję, kumulowaną złość, której w końcu trzeba dać upust. Jedni nak***iają klaksonem w korach, inni jak im zryje banie urządzają strzelaniny w szkołach i na ulicach. Już w starożytnym Rzymie ludzie mawiali "chleba i igrzysk". Jak nie było wojenki, to było nudno. Tyrałeś na chleb i tyle z życia plebsie. Dlatego to walki oglądały tłumy. Teraz jest to sprowadzone do miana "sportu", żeby jakkolwiek oddzielić to od typowo zwykłej, ludzkiej potrzeby odchamienia się. Wiadomo, że każdy człowiek jest inny, inaczej wychowany, wyuczony, lubi co innego. Założyć jednak można, że większość ludzkiej rasy żyje w stresie i wk***ieniu, także taki sport na odchamienie się, jest dla wielu satysfakcjonującym sposobem radzenia sobie z agresją. Wiele osób nawet tego nie wie, ale robi to podświadomie. Sadole lubią oglądać flaki na torach, po kolejnym nudnym dniu w pracy, lubimy przemoc i agresję, niekoniecznie zaś chcemy sami jej doświadczać. Stąd popularność walk. Inna sprawa, że jest to pewien przejaw męskiego, idealnego pierwowzoru: mężczyzna i jego gołe pięści, lata ćwiczeń, treningów i wyrzeczeń, siła, koncentracja i duch walki, on oraz on i klatka, nic więcej. Dwóch wojowników naszego wieku, którzy walą się po mordzie ku naszej radości, swojej chwale i pieniądzom. Każdy widzi w tym inne wartości, ale nazywanie najbardziej fizycznych dyscyplin, sportów walki, zj***nymi jest dla mnie przejawem ignorancji. Byćmoże wolisz ogrodnictwo, a kobiety to nawet kwiatkiem... ale to już Twoje odchylenie od normy. Zj***ny sport to jest paraolimpiada, gdzie facet bez obu nóg, na dwóch protezach ściga się z innym inwalidą bez ręki. Faktyczny pokaz ludzkiej doskonałości <sarkazm>.Pomijając celną uwagę to chciałbym zobaczyć jakieś zawody albo olimpiadę dla sterydziarzy.
Poza normalnymi sportami wprowadzić specjalną kategorię bez limitów żadnych i bez podziału na płeć a nie jak teraz, że jeden walczy tu a drugi tam bo w tej federacji nie wykrywają tego we krwi a w innej tamtego.
Powiem uczciwie i 100% serio, że jakby takie coś było to bym k***a z radością dokupił sobie płatnych kanałów aby obejrzeć jak ktoś wykręca setkę w 7 sekund albo wyciska 480kg bez koszulki wspomagającej.
Mówcie co chcecie ale w ch*j by się to ciekawie oglądało jakby ludzie co mają 10x więcej testosteronu niż naturalnie sprawdzali który z nich lepiej się koksuje.
Nawet k***a paraolimpiadę taką bym obejrzał gdzie się ścigają sparaliżowani albo bez nóg na tuningowanych wózkach elektrycznych.

Dupaapud

2019-09-29, 18:55
LavPain napisał/a:

@up, ty tam ściśnij p*zdę niepotrzebny elemenciehaha, Co za burak... nie wyszło ci w życiu, nie?

Tata pijak, mama po podstawówce, siostra k***i się na osiedlu, a ty zaszczycasz nas na sadolu swoimi miałkim wypowiedziami.

Debil.

bloodwar

2019-09-29, 19:06
HAL9000/2 napisał/a:

a co tam u fightera MMA Waśniewskiego? już po wielkiej karierze?Po pierwszym lepcu dopiero dotarło do niego, że w MMA nie tylko się bije ale także dostaje buły od czasu do czasu i odpuścił bo nie lubi bólu. Ale za to Lord Kruszwil będzie walczył w Fame MMA więc świat profesjonalnych fajterów nie odczuje straty Wiśniewskiego :)