18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sciaga w gimbazie

Dziurek5 • 2014-01-23, 11:27
To moj pierwszy temat, wiec.... wszystko jedno :)
Jak opowiadamy o sytuacjach sprzed lat, to chcialbym podzielic sie tym, co zrobilem klasie bedac na etapie gimnazjum.

Pisaliśmy sprawdzian z polskiego. Wypadło na mnie, więc ja przygotowywałem ściągi..
Postanowiłem kilka ściąg delikatnie stuningować :] Wiedziałem że nikt nawet się nie pofatyguje żeby je przeczytać przed sprawdzianem,a tym bardziej żeby przepisywali na sprawdzianie informacje ze zrozumieniem... Było kilka pojęć do napisania, min. DZIENNIK (taki normalny zwykły dziennik co niektórzy codziennie piszą)...
Wyobraźcie sobie mine nauczycielki która podczas oddawania prac przeczytała z prac uczniów taką samą definicję słowa DZIENNIK, która szła mniej więcej tak:
DZIENNIK - w dawnych czasach służył do wyrażania miłości poprzez wypróżnianie sie :noga: w sposób obsceniczny wśród szerszej gawiedzi. Jego wieczorna odmiana - Nocnik - była wzbogacona o ostrzejsze aspekty życia.Tłum jednak skandował przeciw pozostawianiu wonnych fekaliów na drodze więc postanowiona zaprzestać jego emisji. Wysoko postawiona arystokracja oburzona brakiem ekskrementów wniosła o ponowne przywrócenie wieczornej czesci i mozna ja do dzisiaj spotkac na polskich ścieżkach poezji...

Wszystko fajnie, tylko nie spodziewałem się że tą definicje napisze aż.... 19 osób.. 8-)

Fa...........hi

2014-01-23, 18:27
Fajna historia! Piwko!

cuter87

2014-01-23, 18:28
ściąga tylko wtedy działa, kiedy jest przygotowana samemu :)

witmac

2014-01-23, 18:36
Polecam wpisać kilka pierwszych zdań opowieści życia do google. Przykro mi to stwierdzić, jest to smutne i życie przez to robi się ch*jowe...ale muszę się zgodzić z BongMan'em.

Kuriki

2014-01-23, 18:39
Przynajmniej potrafią czytać... Niedawno dowiedziałem się, że niektórzy nawet w liceum nie potrafią czytać... Świat upada... :nietoperz:

Black Snake

2014-01-23, 18:47
@up, u mnie w 3 technikum niektórzy nie potrafią czytać -.- Jak mają coś przeczytać to dukają, i dukają, i k***a dukają ;/ Debile, nie wiem jak się dostali do technikum.

Belweder

2014-01-23, 18:54
BongMan, a gdzie trzymaliście na statku takie kraby? :

merh

2014-01-23, 19:59
w sypialni.

stalowyszczur

2014-01-23, 20:49
Robiles sciagi dla calej klasy? O k***a, musiales byc naprawde luuubiany.

contowsky

2014-01-23, 21:15
co, bong znowu chciał zabłysnąć w komentarzu ale mu nie wyszło? Jak zwykle 8-)